تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷

بسته دست دوز رایتل چیست

بسته دست دوز رایتل چیست

منظور از بسته دست دوز رایتل چیست؟ - طرح دست دوز رایتل برای صرفه‌جویی در هزینه‌های مشترکین رایتل - کد فعالسازی بسته دست‌دوز رایتل

اگر شما هم جزو مشترکین سیم کارت‌های رایتل هستید حتما از اینترنت داده و بسته‌های اینترنتی این سیم کارت‌ها استفاده می‌کنید. اپراتور رایتل بسته‌های اینترنتی متنوعی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که یکی از آنها بسته‌های دست‌دوز است. ما در این مطلب ایساج در مورد بسته دست دوز رایتل، کد بسته‌های دست دوز رایتل و خرید آن صحبت می‌کنیم. اما پیش از هر چیزی ببینیم اصلاً بسته‌های دست‌دوز رایتل یعنی چه و منظور از بسته‌های دست‌دوز رایتل چیست.

منظور از بسته های دست دوز رایتل چیست؟

اگر عبارت بسته دست‌دوز به گوش شما بخورد، شاید به این فکر کنید که اصلاً بسته دست‌دوز یعنی چه؟ بسته‌های دست‌دوز بسته‌های اینترنتی هستند که میزان اینترنت مصرفی و مکالمات آن‌ها مشخص است و کاربران سیم کارت‌های رایتل می‌توانند با استفاده از این بسته‌ها و هزینه‌های اینترنت و مکالمات تلفن خود را کمتر کنند.

(برای خرید شارژ مستقیم، کافیست به وبسایت ایساج مراجعه کنید.)

شرکت رایتل برای استفاده بهینه‌ی مشترکین خود از بسته اینترنت رایتل و مکالمه طرحی به نام طرح بسته‌های دست‌دوز رایتل را ارائه کرده است. این بسته‌های دست‌دوز رایتل متناسب با میزان مصرف مشترکین رایتل طراحی شده‌اند. برای مثال، شما بسته دست دوز ۲۰ گیگ رایتل را می‌توانید به مدت ۱ ماه و به قیمت ده هزار تومان مصرف کنید.

(پنل فروشگاهی ایساج برای تامین نیاز دفاتر پیشخوان دولت، کافی‌نت‌ها و هر کسب‌وکار دیگری که نیاز به عرضه آنی و انبوه شارژ و بسته‌های اینترنت داشته باشند، آماده خدمت رسانی است.)

بسته‌های دست‌دوز رایتل بسته‌های دارای مکالمه و اینترنت هستند که قیمت مناسبی دارند و با خرید آنها می‌توانید هزینه‌های اینترنت و مکالمات خود را کاهش دهید.

خرید بسته های دست دوز رایتل

برای خرید بسته‌های دست‌دوز شما یک روش خیلی آسان را در پیش رو دارید. با استفاده از کد بسته‌های دست‌دوز رایتل و شماره‌گیری آن به راحتی می‌توانید بسته‌های اینترنتی و مکالمه دست دوز برای رایتل را مشاهده کرده و آن‌ها را بخرید. کد خرید بسته‌های دست دوز رایتل #222* است. به این صورت، شما باید کد دستوری بسته‌های دست دوز رایتل را در قسمت شماره‌گیری تلفن وارد کنید و سپس، دکمه‌ی تماس را بزنید. در مرحله‌ی بعدی منویی برای شما نشان داده می‌شود که در آن می‌توانید بسته‌های اینترنت و مکالمه پیشنهادی را با توجه به نیازهای خود مشاهده کنید.

(برای تهیه شارژ مستقیم رایتل، وبسایت ایساج کار شما را راحت کرده است.)

بسته دست دوز رایتل چیست