تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

تغییر شماره تلفن قبض گاز

تغییر شماره تلفن قبض گاز

تغییر شماره تلفن قبض گاز

حذف پیامک قبض، حذف شماره موبایل از پیامک، حذف قبوض کاغذی، روش حذف اس‌ام‌اس‌های اطلاع از قبض، نحوه فعال‌سازی پیامک قبض

دانلود کنید

ثبت و حذف پیامک قبض آب، گاز، برق و تلفن ثابت

چاپ و صدور قبوض کاغذی باعث قطع درختان و مصرف زیاد کاغذ شده بود تا اینکه در سال ۹۸ قبوض کاغذی به صورت کامل حذف شدند و قبض الکترونیکی جایگزین این روش شد. این اتفاق مزیت بزرگی برای افراد داشت و باعث شد تا بتوانند در هر جا و مکانی قبض برق، آب، گاز و تلفن ثابت را مشاهده کنند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. اما اگر جز کسانی هستید که قصد حذف پیامک قبوض را دارید، در این مطلب از وبلاگ قبضینو همراه ما باشید تا در خصوص نحوه فعال‌سازی، غیر فعال‌سازی و حذف پیامک قبض صحبت کنیم. هم‌چنین به شما آموزش دهیم که چطور شماره موبایل خودتان را ویرایش کنید یا نسبت به تغییر شماره تلفن جدید اقدام کنید. 

روش‌های حذف دائمی پیامک قبوض مختلف 

بسیاری از افراد به دلیل جابه‌جایی و تغییر مکان به دنبال روشی هستند که بتوانند نسبت به حذف پیامک قبوض آب، گاز، برق و تلفن ثابت اقدام کنند تا دیگر هیچ پیامکی از قبض مکان قبلی برای آن‌ها ارسال نشود. چراکه احتمالا بعد از جابه‌جایی هیچ کسی علاقه ندارد در جریان مبلغ قبض خانه قبلی خود باشد. برای آشنایی با روش‌های حذف هر یک از قبوض روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

طریقه حذف پیامک قبض گاز

حذف پیامک قبض گاز با مراجعه به سایت ghabz. igc.i

اگر در شرایطی مانند تغییر مالکیت، جابه‌جایی محل زندگی و تغییر مدیریت ساختمان قرار گرفته‌اید و خیلی مشتاق نیستید که پیامک قبض گاز را دریافت کنید و قصد حذف اس‌ام‌اس‌های اطلاع از قبض پیامک گاز را داشته‌اید، در این شرایط بهتر است از روش‌ زیر استفاده کنید. البته نباید فراموش کنید که برای حذف پیامک قبض خود نیاز به شماره جدید یا قبلی مالک ساختمان دارید، در غیر این صورت انجام این کار امکان‌پذیر نیست. 

اگر ساکن تهران هستید و می‌خواهید نسبت به لغو ارسال پیامک قبض گاز اقدام کنید، می‌توانید تنها با داشتن شماره اشتراک و شماره تلفن همراه از سایت eh a gasco.i استفاده کنید. 

حذف پیامک قبض گاز با ارسال پیامک به سرشماره ۱۰۰۰۱۹۴

آیا می‌دانستید که برای حذف پیامک قبض گاز می‌توانید از سامانه پیامکی استفاده کنید؟ برای انجاتم این کار تنها نیاز است شماره اشتراک گاز را در فرمت «شماره اشتراک * ۲» به سامانه ۱۰۰۰۱۹۴  ارسال کنید. قبل از ارسال پیامک حتما دقت داشته باشید که شماره اشتراک عدد ۱۰ تا ۱۳ رقمی باشد و تعداد اعداد کمتر یا بیشتری وارد نکرده باشید.

لینک مرتبط: مشاهده خلافی خودرو

استفاده از سایت igc.i برای حذف پیامک قبض گاز

با مراجعه به سایت igc.i می‌توانید پیامک قبض گاز را به صورت دائمی لغو کنید. حذف اس‌ام‌اس اطلاع از قبض گاز زمانی کاربرد دارد که مستاجر هستید و قصد جابه‌جایی و تغییر مکان دارید، در این صورت نیاز است وارد سایت شرکت ملی گاز ایران به نشانی igc.i شوید. سپس از منوی بالا، گزینه «مشترکین» را انتخاب کنید. از بین گزینه‌های موجود، «حذف قبض» را انتخاب کنید. حالا وارد سایت ghabz. igc.i می‌شوید. از این نیاز است تمام مراحل را مانند روش اول پیش ببرید و انجام دهید.

نحوه حذف پیامک قبض برق

حذف پیامک قبض برق با استفاده از سامانه پیامکی 10001521

تمام مالکان و مستأجران شماره تلفن خود را برای دریافت کارکرد قبض برق در سامانه ثبت می‌کنند. اما اگر قصد تغییر محل سکونت را دارید، می‌توانید شماره اشتراک خود را در ساختار «شناسه قبض * 2» به سامانه پیامکی 10001521  ارسال کنید تا دیگر پیامک قبض برق برای شماره موبایل شما ارسال نشود. درصورتی‌که می‌خواهید نسبت به تغییر شماره موبایل اقدام کنید، بهتر است در ادامه همراه ما باشید.

درصورتی‌که ساکن شهرستان دیگری هستید و می‌خواهید با نحوه حذف قبض برق آشنا شوید، می‌توانید نگاهی به جدول زیر بیندازید.

۱. ارسال # شناسه قبض*P* به شماره 2000513121

۲. تماس با شماره ۳۰۸۲۱ از طریق تلفن ثابت

۳. مراجعه به سایت meedc.i

۴. مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت

حذف پیامک قبض برق از طریق اپلیکیشن‌های مختلف 

فرض کنید شخصی شماره قبض برق خود را واگذار کرده یا تغییر مکان داده و دیگر نمی‌خواهد پیامک قبض برای او ارسال شود. در این شرایط می‌تواند برای حذف پیامک قبض برق از اپلیکیشن برق من استفاده کند. 

نحوه حذف اس‌ام‌اس‌های اطلاع از قبض تلفن ثابت

اگر مستأجر یا مالک ساختمانی هستید که حالا می‌خواهید به خاطر نقل مکان با نحوه غیر فعال‌سازی پیامک قبض تلفن ثابت یا در واقع حذف اس‌ام‌اس‌های اطلاع از قبوض آشنا شوید، باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

حذف پیامک قبض آب با استفاده از سامانه پیامکی

بسیاری از افراد به دلیل تغییر شماره تماس یا جابه‌جایی تمایل دارند که شماره تلفن همراه خود را ویرایش کنند. برای غیر فعال‌سازی شماره تلفن همراه در سامانه می‌توانید شناسه قبض آب را در فرمت «شماره قبض * 2» به 10001522 ارسال کنید. سپس از یکی از روش‌های ثبت شماره موبایل برای فعال کردن شماره تلفن جدید استفاده کنید؛ در ادامه در خصوص این روش‌ها بیشتر توضیح خواهیم داد. 

روش‌های مختلف ثبت شماره تلفن برای قبوض گاز، برق، تلفن ثابت و آب

برای حفظ محیط‌زیست و کاهش قطع درختان، قبض کاغذی حذف شد و روش پرداخت پیامکی جانشین این روش شده است. اما متأسفانه علارقم تمام پیگیری‌ها بسیاری از افراد پیامک قبوض خود را دریافت نمی‌کنند و همین عامل باعث شده تا به دلیل بدهی، برق‌شان قطع شود. برای اینکه بتوانید در کوتاه‌ترین زمان نسبت به پرداخت مبلغ قبض خود اقدام کنید نیاز است با کلیک روی لینک‌های زیر به بخش موردنظر گرفته و به کمک توضیحات آن نسبت به ثبت شماره موبایل اقدام کنید. البته مستاجر هستید و برای پرداخت قبض‌های خود از قبضینو استفاده می‌کنید، می‌توانید تنها با داشتن شماره اشتراک، تلفن ثابت و شناسه قبض مبلغ بدهی قبض خود را مشاهده کنید و نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید. در این روش نیازی نیست شماره تماس خود را برای قبوض مختلف ثبت کنید. بلکه بدون ثبت شماره تماس خود می‌توانید قبوض مختلف را پرداخت کنید.

فعال‌سازی شماره موبایل برای قبض گاز

ثبت شماره موبایل با سامانه پیامکی

برای ثبت شماره تلفن همراه و دریافت قبض الکترونیکی از طریق پیامک می‌توانید شماره اشتراک گاز را در ساختار «شماره اشتراک * 1» به سر شماره 1000194 پیامک کنید. توجه داشته باشید شماره‌ای که با آن پیامک را ارسال می‌کنید به‌عنوان شماره موبایل شما ثبت می‌شود. درصورت‌ صحیح بودن، تایید ثبت شماره تلفن برای شما ارسال می‌شود. 

ثبت شماره تماس به کمک مامور قرائت کنتور گاز

یکی دیگر از روش‌های ثبت و دریافت قبض پیامکی، همکاری با مامور کنتور خوان شرکت گاز است. شما می‌توانید شماره تماس خود را در اختیار آن‌ها قرار دهید تا در سامانه ثبت کنند و از این پس پیامک قبض گاز برای شما از طریق پیامک ارسال خواهد شد.

ثبت شماره موبایل از طریق سایت ghabz. igc.i

درصورتی‌که قصد دارید شماره تماس خود را برای یک یا چند شماره اشتراک ثبت کنید، می‌توانید از سایت ghabz. igc.i استفاده کنید. برای انجام کار تنها کاقی‌است بر اساس نیاز خود یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید. برای اینکه با فرایند انجام کار بیشتر آشنا شوید، جداگانه به توضیح هر بخش می‌پردازیم.

لینک مرتبط: پرداخت قبض تلفن

ثبت شماره تلفن همراه برای یک شماره اشتراک گاز

ثبت شماره تلفن برای چند اشتراک گاز

گاهی اوقات چندین شماره اشتراک گاز برای یک مالک ساختمان است.  می‌خواهید تمام قبوض گاز را دریافت کنید. در این حالت نیاز است به طریقه زیر عمل کنید.

لینک مرتبط: با حذف قبض کاغذی برق باید چه کاری انجام دهیم؟

نحوه ثبت شماره تلفن برای قبض گاز در تمام استان‌ها از طریق سایت ghabz. igc.i انجام می‌شود. روند انجام کار را به صورت کامل توضیح داده‌ایم اما اگر در طول فرایند حذف یا ثبت به مشکل برخوردید بهتر است آن را در بخش دیدگاه برای ما بنویسید. 

قبل از اینکه به سراغ روش‌های ثبت شماره موبایل برای سایر قبوض برویم. قصد داریم در این قسمت به شما بگوییم که برای ثبت شماره تلفن همراه جدید قبض گاز در هر شهری باید از چه سر شماره‌ای استفاده کنید. توجه داشته باشید از شماره تماسی برای ارسال پیامک به این سرویس‌ استفاده کنید که می‌خواهید در آینده صورت‌حساب و کارکرد قبض خود را از طریق آن دریافت کنید. 

سامانه پیامکی قبض گاز برای برخی از استان‌ها فعال نشده‌ است. در این صورت برای ثبت شماره تلفن همراه خود می‌توانید از همان سامانه 1000194 استفاده کنید. 

ثبت شماره تلفن برای قبض برق

اگر ساکن تهران هستید، می‌توانید برای ثبت شماره تلفن همراه خود از ارسال پیامک استفاده کنید تا صورت‌حساب ماهانه قبض برق برای شما ارسال شود. برای انجام این کار تنها نیاز است شماره شناسه قبض را در فرمت زیر به شماره 10001521 ارسال کنید. 

شناسه قبض * 1

درصورتی‌که جز کسانی هستید که چند قبض برق دارید و می‌خواهید پیامک کارکرد تمام آن‌ها را از طریقه همین شماره تماس خود دریافت کنید، می‌توانید شناسه‌های برق هر یک از قبوض را به صورت جداگانه مانند ساختار بالا به شماره 10001521 ارسال کنید تا در سامانه به نام شما ثبت شوند و تمام قبوض را به صورت همزمان دریافت کنید.

نکته: اگر جزء کسانی هستید که نمی‌دانید چه شماره اشتراک برقی به شماره تلفن همراه شما متصل شده، می‌توانید با ارسال عدد صفر به همین سر شماره از مشخصات تمامی شناسه‌های برق متصل به شماره تلفن خود مطلع شوید.

ثبت شماره موبایل برای قبض تلفن ثابت از طریق پیامک

برای فعال‌سازی قبض تلفن ثابت از طریق پیامک می‌توانید شماره تلفن و کد شهر خانه خود را در ساختار «شماره تلفن، کد شهر، *» به شماره 0212020 پیامک کنید. برای ارسال پیامک بهتر است از تلفن همراهی استفاده کنید که قصد دارید صورت‌حساب و کارکرد تمام قبوض را از طریق آن دریافت کنید.

فعال‌سازی پیامک قبض تلفن ثابت با مراجعه حضوری

یکی دیگر از روش‌های فعال‌سازی پیامک قبض تلفن ثابت، مراجعه حضوری است. برای ثبت و فعال‌سازی شماره تلفن می‌توانید همراه با آخرین قبض خود به اداره مخابرات مراجعه کنید تا فرایند فعال‌سازی پیامک از سوی آن‌ها انجام شود.

ثبت شماره موبایل از طریق سامانه ۲۰۲۰

اگر قصد دارید شماره همراه جدید را در سامانه ثبت کنید تا از این به بعد پیامک بدهی قبض برای شما ارسال شود، می‌توانید به طریقه زیر عمل کنید. 

سپس شماره تلفنی را وارد کنید که می‌خواهید از این پس پیامک صورت‌حساب قبض تلفن را از طریق آن دریافت کنید. وقتی این کار را انجام دادید، پیامکی از سمت شرکت مخابرات ارسال خواهد شد که نشان می‌دهد ثبت شماره تماس با موفقیت انجام شده است. 

لینک مرتبط: پرداخت قبض تلفن ثابت 

ثبت شماره تلفن برای قبض آب

نحوه ثبت شماره موبایل برای قبض آب با استفاده از سامانه پیامکی

درصورتی‌که از روش قبل برای غیرفعال‌سازی و حذف قبض آب استفاده کرده بودید، می‌توانید این بار شناسه قبض آب را با تلفن همراهی که قصد دارید در سامانه ذخیره شود، به 10001522 ارسال کنید. البته برای ارسال پیامک باید از ساختار «شناسه قبض * ۱» استفاده کنید. 

نحوه فعال‌سازی قبض پیامک آب از طریق ماموران قرائت کنتور

برای ثبت شماره تماس و دریافت پیامک قبض آب می‌توانید از ماموران کنتورخوان یا دفاتر پیشخوان دولت کمک بگیرید. برای انجام این کار تنها نیاز است شماره تماس خود را در اختیار مامور قرار دهید تا آن را در سامانه ثبت کند. از این به بعد پیامک بدهی قبض آب برای تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.

ثبت شماره تماس برای دریافت قبض آب

درصورتی‌که ساکن البرز هستید و می‌خواهید تمام قبوض آب همراه با صورت‌حسابشان به شماره موبایل شما پیامک شوند، می‌توانید از سایت شرکت مهندسی آب و فاضلاب استفاده کنید. برای انجام این کار تنها نیاز به شماره موبایل و تلفن ثابت ملک دارید.  

چطور قبوض را مشاهده و پرداخت کنیم؟

گاهی اوقات دیده شده که بسیاری از افراد نگران عدم ارسال پیامک برق و قطعی‌های پی‌در‌پی هستند. اگر تاکنون قبض برای شما پیامک نشده، بهتر است، می‌توانید از یکی از روش‌های زیر برای پرداخت و مشاهده صورت‌حساب قبض خود استفاده کنید. این روزها با رشد و پیشرفت فناوری، بیشتر کارها به صورت اینترنتی انجام می‌شود. حالا این فرصت برای شما پیش‌آمده که بتوانید از خانه قبض خود را پرداخت کنید. برای مشاهده صورت‌حساب و پرداخت قبوض می‌توانید از یکی از روش‌های زیر استفاده کنید.

مراحل پرداخت قبض با اپلیکیشن قبضینو

اگر بتوانید به‌موقع قبض‌های جدید خود را پرداخت کنید هیچ‌وقت با مشکل قطعی برق، آب، گاز، آب و تلفن ثابت روبرو نخواهید شد. در قبضینو تنها نیاز است یک بار شناسه قبض یا شماره اشتراک خود را وارد کنید تا بتوانید نتیجه استعلام را مشاهده و قبض خود را در کوتاه‌ترین زمان پرداخت کنید. برای آشنایی با روند انجام کار به ادامه مطلب توجه کنید. 

برای اینکه بتوانید با روند انجام کار آشنایی پیدا کنید، در ادامه همراه با عکس خواهیم گفت که چطور می‌توانید قبض تلفن ثابت خود را پرداخت کنید. وارد اپلیکیشن قبضینو شوید، سپس از بخش خدمات قبض، گزینه تلفن ثابت را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که در این صفحه باید کد شهر و شماره تلفن ثابت را وارد کنید. سپس روی گزینه «استعلام قبض تلفن» کلیک کنید تا نتیجه استعلام را به شما نمایش دهد. 

نکته: اگر شماره تلفن خود را به صورت کامل حفظ نیستید، می‌توانید روی دفترچه تلفن گوشه سمت چپ کلیک کنید و شماره تلفن ثابت مدنظرتان را از بین مخاطبین خود پیدا کنید. 

لینک مرتبط: برای استعلام قبض تلفن ثابت کلیک کنید!

نحوه پرداخت قبض با سامانه قبضینو 

اگر تمایل دارید صورت‌حساب قبوض مختلف را از طریق سامانه قبضینو مشاهده و پرداخت کنید، می‌توانید مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید. 

۱. برای پرداخت قبوض خود مانند قبض برق نیاز است ابتدا وارد سایت قبضینو به نشانی ghabzi o.com شوید.

۲. از بین گزینه‌های موجود، قبض دلخواه خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال ما قصد داریم قبض برق را پرداخت کنیم، پس روی گزینه «قبض برق» کلیک می‌کنیم.

۳. در این مرحله نیاز است بر اساس نوع قبض خود، شناسه قبض، شماره اشتراک یا شماره تلفن ثابت را وارد و سپس روی گزینه «نمایش جزئیات قبض» کلیک کنید.

۴.  شما می‌توانید در این قسمت تمام جزئیات قبض برق خود مانند مهلت پرداخت، نوع مشترک، رمز رایانه، سریال صورت‌حساب و مبلغ را مشاهده کنید. در‌صورتی‌که تمایل به پرداخت بدهی قبض خود دارید، گزینه «ادامه فرایند خرید» را انتخاب کنید.

۵. با کلیک روی گزینه «ادامه فرایند خرید» صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که در این صفحه می‌توانید تعداد کل قبوض و مبلغ قابل پرداخت را مشاهده کنید و سپس روی گزینه «همین حالا پرداخت می‌کنم» کلیک کنید تا مبلغ بدهی شما صفر شود.

پرداخت قبض از طریق تلفن گویا

یکی دیگر از در دسترس‌ترین روش‌هایی که شما می‌توانید از آن برای پرداخت قبض استفاده کنید، تماس با تلفن گویا است. اگر قصد پرداخت غیر حضوری قبض برق خود را دارید، باید از طریق تلفن ثابت یا خط همراه اول خود با شماره ۱۵۲۱ تماس بگیرید و بعد از وارد کردن شناسه قبض ۱۳ رقمی می‌توانید بدهی قبض را پرداخت کنید.

برای پرداخت قبض آب از طریق تلفن ثابت باید با شماره ۱۵۲۲ تماس بگیرید. برای پرداخت قبض تلفن ثابت نیز می‌توانید با تلفن گویای ۲۰۰۰ تماس بگیرید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

پرداخت بدهی قبض از طریق مراجعه به وب‌سایت

اگر قصد پرداخت قبض خود را دارید ، می‌توانید از وب‌سایت شرکت آب، گاز، برق و تلفن ثابت استفاده کنید. به‌عنوان مثال در این قسمت قصد داریم قبض تلفن ثابت را از طریق سایت مخابرات به نشانی ci.i پرداخت کنید. برای پرداخت قبض نیاز است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. 

برای مشاهده و پرداخت قبض گاز باید به وب‌سایت شرکت ملی گاز ایران به نشانی igc.i مراجعه کنید.

درصورتی‌که می‌خواهید نسبت به مشاهده سوابق صورت‌حساب و پرداختی مشترکین آب و فاضلاب اقدام کنید، می‌توانید به سایت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مراجعه کنید. 

پرداخت قبض به کمک دستگاه‌های خودپرداز ATM

در گذشته نیاز بود تا تمام افراد برای پرداخت قبض خود به بانک‌ها مراجعه کنند اما حالا به کمک روش‌های غیر حضوری می‌توانید این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید. برای پرداخت قبض با این روش نیاز است به خودپرداز یکی از شعب بانک مراجعه کنید. سپس بعد از قرار دادن کارت خود درون خودپرداز، گزینه پرداخت قبوض را انتخاب و شناسه پرداخت و قبض خود را وارد کنید تا بدهی قبض شما در کوتاه‌ترین زمان پرداخت شود.

استفاده از دستگاه کارت‌خوان برای پرداخت قبض 

اگر به شناسه قبض و پرداخت دسترسی دارید، می‌توانید بدهی قبض خود را با دستگاه کارت‌خوان پرداخت کنید. بعد از کشیدن کارت نیاز است مراحل زیر را انجام دهید. 

پرداخت قبض با کد ussd

برای پرداخت قبوض مختلف می‌توانید از کد ussd استفاده کنید. به‌عنوان مثال برای پرداخت قبض تلفن ثابت نیاز است #2020* را شماره‌گیری کنید و سپس مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. 

کد ussd مشاهده و پرداخت قبض آب گیلان #122*6655* است.

سوالات متداول

اگر شناسه قبض را نداشته باشیم، چطور می‌توانیم مبلغ قبض را به صورت غیر حضوری پرداخت کنیم؟

درصورتی‌که بنا به هر دلیلی دسترسی به شماره شناسه قبض ندارید، می‌توانید تنها با داشتن شماره بدنه کنتور با 1521 تماس بگیرید تا شناسه قبض برق خود را دریافت کنید.

آیا برای استعلام شناسه قبض برق می‌توانیم کاری انجام دهیم؟

بله؛ تمام ساکنین استان تهران می‌توانند عدد صفر را به سامانه 10001521 پیامک کنند. البته این سرویس در حال حاضر تنها در تهران فعال است و سایر شهرستان‌ها نمی‌توانند از این روش استفاده کنند. 

آیا بعد از اعلام قطعی برق می‌توانیم قبض پیامکی برق را به صورت الکترونیکی پرداخت کنیم؟

بله؛ ۴۸ ساعت قبل از قطعی برق، پیامکی برای شما ارسال می‌شود تا بتوانید مبلغ قبض خود را با سامانه ۱۵۲۱ یا اپلیکیشن‌های مختلف مانند قبضینو پرداخت کنید.

شناسه قبض را نمی‌داند؛ چطور باید به شناسه برق دسترسی پیدا کنم؟

شناسه قبض برق را نمی‌دانید، برای دسترسی به آن و فعال کردن قبض پیامکی خود می‌توانید تنها با داشتن شماره بدنه ثبت‌شده روی کنتور برق، از تمامی اطلاعات مربوط به قبض برق خود مطلع شوید. برای انجام کار باید مراحل زیر را انجام دهید. 

چگونه پیامک قبض برق را دوباره دریافت کنیم؟

روزانه افراد زیادی خواهان صدور و ارسال پیامک دوباره قبض برق هستند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید، باید بدانید تا سال ۹۴ صدور دوباره قبض کاغذی با پرداخت مبلغ ۴ هزار تومان امکان‌پذیر بود. درصورتی‌که پیامک دوباره‌ای برای پرداخت قبض برق ارسال نشده یا به پیامک‌های قبلی دسترسی ندارید، می‌توانید از قبضینو برای پرداخت قبض برق خود استفاده کنید، برای انجام کار تنها کافی است با وارد کردن شناسه برق خود از آخرین جزئیات قبض برق خود مطلع شوید و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. ما در قبضینو این امکان را در اختیار تمام کاربران خود قرار داده‌ایم. یک‌بار شناسه قبض برق خود را وارد کنید و سپس چندین بار استعلام بگیرید تا بتوانید به جدیدترین جزئیات دسترسی پیدا کنید. 

نتیجه‌گیری

در سال ۱۳۹۸ قبض کاغذی تلفن ثابت حذف شد و روش ارسال بدهی قبض از طریق پیامک جایگزین روش قبلی شد. بسیاری از افراد با روش جدید آشنایی نداشتند و همین عامل باعث شده بود تا نتوانند بدهی قبض خود را به موقع پرداخت کنند. در این مطلب از قبضینو تلاش کرده‌ایم در خصوص روش‌های ثبت و حذف پیامک قبض صحبت کنیم. امیدواریم به کمک این روش‌ها بتوانید قبض خود را در سریع‌ترین زمان پرداخت کنید. درنهایت برای اینکه به جمع‌بندی بهتری برسید، بهتر است نگاهی به جدول زیر بیندازید. 

ثبت دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

آس ام آس میاد پیش من به اسم کسی دیگه هست

تغییر شماره موبایل جهت صدور قبض غیر حضوری

من بعد از دو روز پیگیری و عدم پاسخگویی مخابرات آیت اله کاشانی مشکل خودم رو سرچ زدم و نهایتا از اطلاعات خوب شما استفاده کردم ممنون از اطلاع رسانی عالی و مناسبتون

سرویس‌های قبضینو

با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.

تغییر شماره تلفن قبض گاز