تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷

تفکر هشتم ص 31

تفکر هشتم ص 31

جواب فکر کنید پاسخ دهید و فعالیت در منزل صفحه 30 و 31 تفکر هشتم ؛ جواب سوالات فکر کنید پاسخ دهید و فعالیت در منزل صفحه ۳۰ و ۳۱ تفکر هشتم

جواب فکر کنید و فعالیت در منزل صفحه ۳۰ و ۳۱ تفکر هشتم

پاسخ و حل سوالات فکر کنید پاسخ دهید و فعالیت در منزل صفحه 30 و 31 درس راه رهایی تفکر کلاس هشتم

جواب فکر کنید پاسخ دهید و فعالیت در منزل صفحه ۳۰ و ۳۱ تفکر هشتم ؛ در این نوشته از بخش آموزش و پرورش ماگرتا با پاسخ و جواب سوال های فکر کنید پاسخ دهید و فعالیت در منزل صفحه 30 و 31 درس راه رهایی کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول آشنا می شوید. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: جواب گفت و گو کنید و فعالیت تکمیلی صفحه ۱۳ و ۱۴ تفکر هشتموجواب گفت و گو کنید صفحه ۲۹ تفکر هشتم

پاسخ فکر کنید پاسخ دهید صفحه ۳۰ تفکر و سبک زندگی هشتم

در فکر کنید پاسخ دهید صفحه 30 درس راه رهایی تفکر و سبک زندگی هشتم سوال ” به نظر شما اختیار یعنی چه؟ ” که در زیر به پاسخ آن پرداخته ایم.

پاسخ: من فکر می کنم اختیار در انسان ها، قدرت یا ظرفیت انتخاب بین گزینه ها یا عمل در موقعیت های خاص، مستقل از قیدهای طبیعی، اجتماعی یا الهی است.

جواب فعالیت در منزل 31 درس راه رهایی تفکر هشتم

در فعالیت در منزل صفحه ۳۱ درس راه رهایی خانم تفکر و سبک زندگی هشتم سوالاتی مطرح شده است که در زیر به پاسخ آنها پرداخته ایم.

سوال 1) همان طور که میدانید انسان از حواس درونی و بیرونی، فکر و عقل و پیام های الهی که از طریق پیامبران و معصومین برای ما نقل شده است، برای شناخت جهان استفاده می کند. با مراجعه به کتاب آسمانی خود، چهار مورد از موضوعاتی که درباره آن صحبت شده است را بنویسید.

پاسخ: 1) و خداوند شما را از شکم مادرانتان بیرون آورد در حالی که هیچ چیز نمی‏ دانستید و برای شما گوش و چشم ها و دل‏ ها قرار داد، شاید شما شکر کنید. 2) بگو: در آسمان ها و زمین بنگرید تا چه مشاهده می کنید. و (گر چه) مردمی را که نخواهند ایمان آورند دلایل و آیات و بیم دادن های الهی هرگز سودمند نمی افتد. 3) و اوست خدایی که برای شما گوش و چشمها و قلبها آفرید (ولی) عده بسیار کمی از شما شکر او به جای می آورید. 4) آنها که در هر حالت، ایستاده و نشسته و خفته خدا را یاد کنند و دائم در خلقت آسمان و زمین بیندیشند و گویند: پروردگارا، تو این دستگاه با عظمت را بیهوده نیافریده‌ای، پاک و منزهی، ما را به لطف خود از عذاب دوزخ نگهدار.

سوال 2) یافته های خود را با یافته های دوستان خود مقایسه کنید.پاسخ: این مورد به عهده دانش آموزان می باشد.

همچنین بخوانید: جواب سوال های صفحه ۱۰ ، ۱۱ و ۱۲ درس زیبایی تفکر هشتم

توجه: شما دانش آموز پایه هشتم متوسطه اول می توانید برای دسترسی سریع و آسان تر به جواب سوالات فعالیت های کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول ، در انتهای عنوان خود عبارت «ماگرتا» را نیز در گوگل سرچ کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله جواب سوال های فکر کنید پاسخ دهید و فعالیت در منزل صفحه ۳۰ و ۳۱ درس راه رهایی تفکر و سبک زندگی هشتم متوسطه اول ؛ برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد.

تفکر هشتم ص 31