تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

جدول گروه های جام جهانی تا امروز

جدول گروه های جام جهانی تا امروز

آخرین وضعیت گروه های جام جهانی 2022 نشان می دهد که علاوه بر قطعی شدن حذف قطری ها، صعود فرانسه نیز به مرحله حذفی قطعی است.

وضعیت گروه های جام جهانی از حذف زودهنگام میزبان تا صعود خروس ها

کامبک ژرمن ها به جام جهانی

آخرین وضعیت گروه های جام جهانی 2022 نشان می دهد که علاوه بر قطعی شدن حذف قطری ها، صعود فرانسه نیز به مرحله حذفی قطعی است.

به گزارش سرخ نیوز، امتیازات گروه های جام جهانی نشان می دهد که تا کنون حذف میزبان این رقابت ها قطعی شده است و به همین دلیل نیز شاهد ناراحتی هواداران قطر در روزهای اخیر بودیم. در آن سو شاگردان دیدیه دشان با کسب 6 امتیاز صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کرده اند و هواداران این تیم نقطه مقابل قطری ها، خوشحال ترین طرفداران حاضر در جام جهانی هستند. در ادامه می توانید وضعیت گروه های جام جهانی با امتیاز را مشاهده کنید؛

آخرین وضعیت گروه A جام جهانی حذف زودهنگام میزبان

جدول امتیاز جام جهانی در گروه A نشان دهنده آن است که تیم ملی قطر خیلی زود با جام وداع کرده است. به علاوه در جدول گروه 1 جام جهانی مشخص است که سه تیم هلند، اکوادور و سنگال شانس صعود دارند و سرنوشت تیم های صعود کننده این گروه در بازی های آخر مشخص می شود.

امتیازات گروه ایران در جام جهانی

جدول امتیازات گروه ایران نشان می دهد که تیم ملی کشورمان وضعیت مناسبی دارد و برای نخستین بار در تاریخ، شانس بالایی برای صعود به مرحله حذفی جام جهانی خواهیم داشت. همانطور که گروه ایران در جام جهانی نشان می دهد و قابل پیش بینی نیز بود انگلیس شانس نخست صعود از گروه به حساب می آید. امتیاز ایران در جام جهانی 2022 تا به اینجای کار 3 است و دیدار آخر مقابل آمریکا می تواند سرنوشت ساز باشد.

با نگاهی به آخرین وضعیت گروه ایران در جام جهانی می توان گفت که هر 4 تیم هم گروه های ایران در جام جهانی و حاضر در گروه B کم و بیش شانس صعود دارند و در نهایت نیز بازی های آخر تیم ها می تواند صعودکنندگان به دور حذفی را مشخص کند.

به نظر شما وضعیت ایران در گروه جام جهانی و همچنین وضعیت گروه b جام جهانی به گونه ایست که در نهایت منجر به صعود تیم ملی کشورمان شود؟ باید منتظر نتیجه بازی ایران آمریکا باشیم.

گروه های جام جهانی ؛ وضعیت گروه C در انتظار رویارویی مسی و لواندوفسکی

جدول امتیازی جام جهانی 2022 برای گروه سوم نیز قابل توجه و جالب است چرا که در گروه نیز شاهد رقابت تنگاتنگ سه تیم لهستان، آرژانتین و عربستان برای صعود هستیم. با نتیجه ای که در بازی عربستان و لهستان رقم خورد، حالا شاگردان رنار طبق آنچه جدول گروه ها نشان می دهد برای صعود باید مقابل مکزیک صف آرایی کنند. وضعیت تیم ها در جام جهانی و گروه سوم مسابقات نشان می دهد که یاران لواندوفسکی بعد از پیروزی مقابل عربستان، شانس بالایی برای صعود دارند. نکته مهم در خصوص این گروه، حضور آرژانتین و یاران لیونل مسی است؛ در آخرین دیدار از گروه C تقابل مسی و لواندوفسکی قطعا جذاب خواهد بود.

گروه های جام جهانی ؛ وضعیت گروه D صعود خروس ها قطعی است

جدول امتیازی جام جهانی 2022 در گروه چهارم رقابت ها نشان از صعود فرانسوی ها دارد. در روز آخر بازی ها نیز سایر تیم ها برای صعود تلاش می کنند و فراموش نکنیم با توجه به وضعیت تیم ها در جام جهانی، نتیجه بازی استرالیا دانمارک بسیار سرنوشت ساز است. بعد از آنکه ایران، ژاپن و عربستان جز تیم های آسیایی هستند که شانس صعود دارند استرالیایی ها نیز چنین شانس بزرگی را برای خود ایجاد کردند.

گروه های جام جهانی ؛ وضعیت گروه E جذابیت با همگروهی آلمان و اسپانیا

از همان ابتدا نیز جدول گروه های جام جهانی نشان می داد که گروه E به دلیل حضور دو تیم اسپانیا و آلمان بسیار هیجان انگیز است. در ادامه وضعیت این گروه با توجه به پیروزی ژاپن مقابل ژرمن ها جذاب تر نیز شد و البته تساوی ژرمن ها مقابل اسپانیا درواقع آنها را به جام بازگرداند. با این شرایط تماشای بازی های این گروه در روز آخر برای هواداران فوتبال بسیار جذاب خواهد بود.

گروه های جام جهانی ؛ وضعیت گروه F حذف یک تیم؛ تلاش سه تیم دیگر برای صعود

گروه های جام جهانی 2022 و نگاهی به وضعیت ششمین گروه جام نشان می دهد که کانادا بعد از شکست مقابل کرواسی از جام جهانی حذف شده اما سه تیم دیگر گروه شانس صعود دارند و اینجا هم معادلات به روز آخر کشیده می شود.

گروه های جام جهانی ؛ وضعیت گروه G برزیل حرف اول را می زند!

نگاهی به آخرین وضعیت گروه های جام جهانی 2022 نشان می دهد برزیل و سوئیس بعد از کسب 3 امتیاز در نخستین بازی های شان حالا شانس بالایی برای صعود دارند و البته بعد مشخص شدن نتایج بازی های دوم، بهتر می توان در خصوص وضعیت گروه G اظهار نظر کرد. فراموش نکنیم که در حضور برزیل نمی توان شانس نخست صعود را به تیم دیگری در این گروه داد.

گروه های جام جهانی ؛ وضعیت گروه H یاران رونالدو شانس نخست صعود

جدول امتیازی جام جهانی در گروه H نشان می دهد که مطابق انتظار، پرتغال شانس نخست صعود است. کره جنوبی بعد از کسب یک امتیاز مقابل اروگوئه و عملکرد خوب تیم های آسیایی در گروه های جام جهانی تلاش می کند از این حیث کم نیاورد و خودنمایی کند.

جدول گروه های جام جهانی تا امروز