تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷

جدیدترین سریال های کره ای

جدیدترین سریال های کره ای

با لیست سریال کره ای جدید آشنا شوید. جدید ترین سریال های کره ای در راه هستند. ما هم منتظر دیدن آثار این لیست جذاب هستیم.

بهترین سریال های کره ای 2022 | معرفی 47 سریال کره ای ۲۰۲۲

پس از موفقیت‌های چشم‌گیر سریال‌های آسیای شرقی در سراسر دنیا، انتظارات برای سریال کره ای جدید در شبکه‌های مختلف به خصوص پلتفرم نتفلیکس بسیار بالا رفته است. بهترین سریال کره ای جدید 2022 کدام خواهد بود؟

سال 2021 سال بزرگ و پرحادثه‌ای برای سریال‌های آسیای شرقی خصوصا کره بود. بیننده‌ها در سراسر جهان به سریال‌هایی مانند بازی مرکب و جهنم دره علاقه نشان دادند و باید منتظر پخش فصل دوم چندین سریال از نتفلیکس باشیم. در همین حین بعضی از بازیگران بخاطر برخی رسوایی‌ها از سریال‌هایشان کنار گذاشته شدند و برخی دیگر حسابی محبوب شدند. همچنین امسال بسیاری از ستارگان بزرگ کره جنوبی با سریال‌هایی هیجان‌انگیز به تلویزیون بازمی‌گردند که در ادامه با معرفی جدید ترین سریال های کره ای به آن‌ها خواهیم پرداخت. پس اگر می‌خواهید با سریال‌هایی که امسال از شبکه‌های مختلف کره پخش خواهند شد بیشتر آشنا شوید با مجله پلازا همراه شوید.

فهرست مطالب:

لیست سریال کره ای جدید 2022

در ادامه جدید ترین سریال های کره ای را معرفی خواهیم کرد.

1. سریال صدای جادو (The Sou d of Magic) از  لیست سریال کره ای جدید

از جدید ترین سریال های کره ای، سریال Sou d of Magic حول محور دختری با نام یو آیی می‌چرخد، کسی که در حال تامین هزینه‌های زندگی خود و خواهر کوچکترش است. آیی که به دلیل بدهی توسط والدینش رها شده است، همزمان با انجام کار پاره وقت، تحصیل خود را ادامه می‌دهد و موفق می‌شود دانش آموز برتر شود. اما تنها چیزی که می‌خواهد این است که به سرعت بزرگ شود تا بتواند یک شغل ثابت پیدا کند. در همین حین با شعبده بازی با نام لی ایول آشنا می‌شود و ماجرای سریال ادامه پیدا می‌کند.

سریال صدای جادو از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ را با نام آناراسومانارا A a asuma a a نیز می‌شناسند. چیزی که این سریال را به مورد جدیدترین سریالهای کره ای تبدیل کرده است حضور جی چانگ ووک در کنار هوانگ این یوپ و نام داروم است. هوانگ این یوپ پس از بازی در سریال زیبای حقیقی محبوبیت زیادی پیدا کرده است و نام داروم از بازیگران نوجوانی است که با بازی در سریال‌های اخیرش مورد تحسین قرار گرفته است.

2. سریال کوچکترین پسر خانواده ثروتمند (Chaebol Family’s You ges So ) از لیست سریال کره ای جدید

پس از موفقیت سریال وینچنزو، این‌بار سونگ جونگ کی در جدید ترین سریال کره ای خود قرار است در یک درام انتقام‌محور بازی کند. این سریال بر اساس وبتونی به همین نام، داستان مردی را روایت می‌کند که توسط خانواده‌ای مرفه که بیش از 10 سال در خدمت آن‌ها بود به اختلاس متهم شد. او “کشته شد” ولی ده سال بعد دوباره متولد می‌شود. به عنوان کوچکترین پسر خانواده که در آن قصد دارد با به دست گرفتن شرکت از آنها انتقام بگیرد! این اثر از جدید ترین سریال های کره ای قرار است که در 19 نوامبر 2022 (28 آبان 1401) پخش شود‌.

3. سریال جزیره (Isla d) از لیست سریال کره ای جدید

سریال جزیره از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ زمانی خبرساز شد که بازیگر زن سریال یعنی سئو یه جی پس از خبرهای رسوایی‌اش از این سریال کناره‌گیری کرد. و حالا لی داهی نقش او را در کنار کیم نام گیل و چا اون وو بازی می‌کند. این اثر از جدید ترین سریال های کره ای از وبتونی با همین نام اقتباس شده است و داستان وون می هو، تنها وارث گروه داهان را دنبال می‌کند. پدرش او را برای تنبیه به جزیره ججو تبعید می‌کند. این سریال کره ای ۲۰۲۲ بر سفر غم انگیز و عجیب شخصیت‌هایی تمرکز می‌کند که قرار است با شیطانی که در تلاش است جهان را نابود کند، مبارزه کنند. اگر از طرفداران سریال‌های هیجان انگیز هستید، در میان جدیدترین سریالهای کره ای این عنوان را دست ندهید. جزیره جدید ترین سریال کره ای کیم نام گیل است، و خبر خوب این است که امسال در میان سریالهای جدید کره ای ۲۰۲۲ ، او دو سریال برای پخش خواهد داشت.

4. سریال در حال حرکت (Movi g) از لیست سریال کره ای جدید

جو این سانگ با یک سریال اکشن -قهرمانی که بر اساس وبتونی فانتزی ساخته شده است به دنیای کی‌دراما باز می‌گردد. Movi g از جدید ترین سریال های کره ای، در مورد سه دانش آموز دبیرستانی است که قدرت‌های ماورایی در خود کشف می‌کنند. سریال در حال حرکت از متفاوت‌ترین سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ خواهد بود.

5. سریال دوباره زندگی من (Agai My Life) از  لیست سریال کره ای جدید

Agai My Life از لیست سریال های کره ای جدید داستان یک دادستان جوان را روایت می کند که پس از شکست در سرنگون کردن یک شخص قدرتمند، فرصتی دوباره برای پیگیری عدالت پیدا می کند. این درام در ابتدا رمانی نوشته لی هه نال بود که بعداً به عنوان وبتون منتشر شد. دوباره زندگی من از جدید ترین سریال های کره ای حقوقی است و کیم جی اون، اخیرا بخاطر بازی در سریال اکشن نقاب در کنار نام گونگ مین بیشتر شناخته شده است. حالا او در میان سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲  بازیگر نقش مقابل لی جون کی است.

6. سریال بیست و پنج ، بیست و یک (Twe y-Five Twe y-O e) از لیست سریال کره ای جدید

سریال بیست و پنج بیست و یک از فهرست سریال های کره ای ۲۰۲۲ داستان دو نفر را روایت می‌کند که در سن 22 و 18 سالگی با هم آشنا می‌شوند و چهار سال بعد در سن 25 و 21 سالگی ماجرای عشق خود را آغاز می‌کنند. این جدیدترین سریالهای کره ای بر روی دوستی و عشق بین جوانان و رشد تمرکز می‌کند. در میان سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ عاشقانه این عنوان را برای تماشا کردن به خاطر بسپارید چرا که کیم ته ری بازیگر سریال آقای آفتاب پس از مدت‌ها با این اثر از جدید ترین سریال های کره ای باز گشته است.

7. سریال کره ای جدید 2022 پیش بینی عشق و آب و هوا  (Fo ecas i g Love a d Wea he )

پارک مین یانگ ملکه رام کام، با سونگ کانگ «پسر نتفلیکس» در یکی از جدید ترین سریال های کره ای خود با یکدیگر همکاری می‌کنند. سریال کره ای ۲۰۲۲ عاشقانه پیش بینی عشق و آب و هوا (Fo ecas i g Love a d Wea he ) داستان کار و ماجراهای عاشقانه افرادی است که در یک سرویس پیش‌بینی آب و هوا کار می‌کنند. مین یانگ در نقش جین ها کیونگ، فردی باهوش با شخصیتی سرد و حساس بازی می‌کند. سونگ کانگ نقش لی سی وو را به تصویر می‌کشد، مردی که دست و پا چلفتی به نظر می‌رسد اما ضریب هوشی 150 دارد و در کارش بسیار جدی است. در میان سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ ،این جدیدترین سریالهای کره ای توانست ریتینگ خوبی بدست آورد و  نمره 7.1 را از سایت IMDb و 7.7 را از MDL کسب کرد.

8. سریال یک خواستگاری کاری (Busi ess P oposal) از  لیست سریال کره ای جدید

هیو سوپ و سه جونگ برای این سریال کره ای 2022 نتفلیکس با یکدیگر همکاری می‌کنند که درباره یک کارمند اداری است که به جای دوستش با مدیر عامل شرکتش به قرار ملاقاتی بدون شناخت قبلی می‌رود و مشکل از جایی شروع می‌شود که این مدیرعامل بخاطر پدربزرگش تصمیم می‌گیرد با اولین کسی که سر قرار می‌بیند ازدواج کند تا راحت شود. این داستان برای اولین بار توسط نویسنده هه هوا Hae Hwa به عنوان یک رمان وب در سال 2017 منتشر شد و در سال 2018 به صورت وبتون درآمد. قبلاً اعلام شده بود که KakaoPage قرار است این داستان را به صورت یک درام اقتباس کند.

هیو سوپ چندی پیش در سریال تاریخی عاشقان آسمان سرخ نقش یک نابینا را به تصویر کشید و حالا در این سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ طنز نقشی کاملا متفاوت را برای بازی کردن انتخاب کرده است. شما هم از طرفداران این عنوان از لیست جدید ترین سریال های کره ای هستید؟

9. سریال کره ای جدید 2022 پلیس های تازه کار (Rookie Cops) از  لیست سریال کره ای جدید

کانگ دنیل خواننده محبوب کره جنوبی با سریال Rookie Cops اولین تجربه بازیگری را برای خود رقم می‌زند. این سریال از جدید ترین سریال های کره ای داستان عشق و چالش‌های جوانان در یک دانشگاه پلیس را روایت می‌کند. سریال پلیس های تازه کار جدید ترین سریال کره ای چه سوبین بازیگر سریال‌هایی همچون بخشی از ذهن تو و من ربات نیستم است. حضور کانگ دنیل در سریالهای جدید کره ای ۲۰۲۲ طرفدارانش را حسابی هیجان‌زده کرده است و همه منتظر پخش این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ بودند. سریال پس از پخش نیز توانست از IMDb نمره 7.4 و MDL نمره 8.3 را دریافت کند.

10. سریال فردا (Tomo ow) از لیست سریال کره ای جدید

رو وون با پایان دادن به بازی در سریال My Ki g’s Affec io ، در جدید ترین سریال های کره ای خود برای اکران در ژانویه 2022 ایفای نقش نمود. این اثر با عنوان سریال فردا، درباره چوی جون ونگ است، شخصی که پس از سه سال بیکاری از تلاش خسته شده و سعی می‌کند جان خود را بگیرد. درست زمانی که می‌خواهد این کار را انجام دهد، با شخص دیگری روبرو می‌شود که می‌خواهد همین کار را کند و با دیدن او تلاش می‌کند تا از خودکشی منصرفش کند اما هر دو در نهایت با هم از پل سقوط می‌کنند.

جون ونگ سه سال به کم می‌رود و در این مدت روحش نیمه زنده و نیمه مرده می‌شود. وقتی از کما بیدار می‌شود، شغلی در بخش مدیریت بحران پیدا می‌کند که در آن از افرادی که در معرض خطر بالای خودکشی هستند مراقبت می‌کند. با توجه به داستان جذاب سریال Tomo ow از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ با عنوانی متفاوت و زیبا همراه با بازی رو وون، کیم هی سان و لی سو هیوک روبه‌رو بودیم. سریال توانست توانست نمره 7.8 را از IMDb و 8.9 را از MDL دریافت کند.

11. سریال دهان گشاد (Big Mou h) از لیست سریال کره ای جدید

سریال Big Mou h، بازگشت بسیار مورد انتظار لی جونگ سوک به صفحه نمایش کوچک پس از خدمت سربازی بود. این اثر از جدید ترین سریال های کره ای است و زندگی یک وکیل درجه سه را بازگو می‌کند که مسئول پرونده قتلی می‌شود که او را به یک شیطان نابغه معروف به “دهان گشاد” تبدیل می‌کند. برای محافظت از خانواده و زنده ماندن، او باید توطئه بزرگی را در میان طبقات بالای ممتاز افشا کند. در میان سریال های جدید 2022 بسیاری از طرفداران منتظر این عنوان هیجان‌انگیز بودند تا بتوانند یونا و لی جونگ سوک را در کنار یکدیگر در این سریال ۲۰۲۲ تماشا کنند.

12. سریال دادستان نظامی دوبرمن (Mili a y P osecu o Dobe ma ) از لیست سریال کره ای جدید

دادستان نظامی دوبرمن (Mili a y P osecu o Dobe ma ) از جدید ترین سریال های کره ای، داستان مردی به نام دوبرمن را روایت می‌کند، یک دادستان نظامی که به خاطر پول این راه را انتخاب کرده است. پس از ملاقات او با زنی به نام چا وو این، یک دادستان نظامی که برای انتقام گرفتن به این شغل پیوسته است، هر دو دست به دست هم می‌دهند تا در ارتش با شیطان مبارزه کنند و به دادستان هایی واقعی تبدیل شوند.

آن بو هیون سال گذشته با بازی در سریال‌های اسم من و سلول های یومی محبوبیت زیادی به‌دست آورده است و جو بو آه نیز سال گذشته در سریال افسانه روباه نه دم، در کنار لی دونگ ووک بازی کرده است و حالا این دو در کنار هم در سریالی متفاوت طرفداران خود را شگفت‌زده کرده اند. سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ با موضوعات متنوعی در حال ساخت هستند و تا کنون که روند عالی داشته اند همه منتظریم ببینیم پس از پخش هرکدام از سریال های جدید چه اتفاقی رخ می‌دهد.

13. سریال سگ‌های شکاری (Hu i g Dogs)

سگ های شکاری بر اساس وب‌تونی همنام، بازگشت وو دو هوان را پس از پایان خدمت سربازی به صفحه نمایش نشان می‌دهد. قرار بود کیم سه رون، لی سانگ یی و هیو جون هو نیز به او بپیوندد. این سریال که یک اقتباس لایو اکشن است، عنوانی متفاوت در میان جدید ترین سریال های کره ای است و داستان سه مرد را دنبال می‌کند که سعی می‌کنند از شر بدهی‌های خود خلاص شوند و سرنوشتشان به هم گره می‌خورد. لی سانگ یی اخیرا در سریال کره ای دهکده ساحلی چا چا چا نقش‌آفرینی کرده است و  هیو جون هو در سریال گل برفی بازی کرده است.

اما خبر بد درباره انتشار این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ این است که مدتی پیش کیم سه رون به‌خاطر نوشیدن بیش از حد الکل و به بار آوردن تصادفی وحشتناک آینده شغلی خود را به خطر انداخت. این اتفاقات چنان تبعاتی برای این بازیگر زن کره ای داشتند که مجبور شد از بازی در سگ های شکاری استعفا بدهد. از آن‌جایی که او در فیلم نقش مهمی نیز داشته است، فعلا تاریخ انتشار این سریال کره ای جدید به تعویق می‌افتد.

14. سریال کره ای جدید خودی (I side )

I side جدید ترین سریال کره ای ۲۰۲۲ و درامی اکشن-تعلیق‌آمیز از داستان زندگی کیم یوهان، یک کارآموز قضایی را دنبال می‌کند که زندگی او در حین انجام کار مخفیانه برای تحقیقات زیر و رو می‌شود. او در نهایت مجبور به تلاش برای به دست آوردن کارت‌هایی است که می‌تواند سرنوشتش را تغییر دهد. کانگ هانول پس از ایفای نقش در سریال کره ای وقتی کاملیا شکوفه می‌دهد، این بار در میان جدید ترین سریال های کره ای ژانر درام را امتحان کرده است و این مجموعه تلویزیونی از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ را تماشا می‌کنیم. مجموعه تلوزیونی خودی توانست نمره 7.3 در IMDb و 8.1 را در MDL دریافت کند.

15. سریال سرقت پول: کره منطقه مشترک اقتصادی (Mo ey Heis : Ko ea – Joi Eco omic A ea)

سریال پرطرفدار اسپانیایی La Casa de Papel اخیراً پس از پنج فصل به پایان رسیده و اکنون کره جنوبی اقتباسی از این سریال محبوب را ساخته است. ورژن کره ای سریال سرقت پول جزء جدید ترین سریال های کره ای در نتفلیکس است. پس از موفقیت سریال بازی مرکب و سریال جهنم دره نگاه ها به این سریال بود و فرض بر این بود که سرقت پول بتواند جایگاه خوبی بین مخاطبان کسب کند. اما متاسفانه این سریال کره ای جدید 2022 که طی 6 قسمت پخش شد، نتوانست موفقیت چندانی بین مخاطبان کسب کند و نمره 5.3 را از سایت IMDb دریافت کرد. البته دلیل این‌که سریال محبوب نشد این بود که کل مجموعه فقط بازسازی اثر اصلی بود و چیز جدیدی برای ارائه نداشت.

16. سریال آرزویت را به من بگو (Tell Me You Wish)

Tell Me You Wish دومین سریال جی چانگ ووک در سال 2022 است که از یک سازمان واقعی در هلند الهام گرفته شده است که آرزوهای بیماران سرطانی را برآورده می‌کند. سریال Tell Me You Wish که با نام های If You Wish Upo Me و If You Say You Wish نیز شناخته می‌شود،  از تاریخ 10 آگوست 2022 (19 مرداد 1401) هر چهارشنبه و پنج شنبه پخش می‌شود. این اثر از سریال های در حال پخش کره ای ۲۰۲۲ بر داستان مرد جوانی تمرکز دارد که با محدودیت‌های خود به چالش کشیده شده است. او به سازمان می‌پیوندد تا به برآورده شدن آخرین آرزوهای مردم کمک کند و در همین حین چیزی در او نیز تغییر می‌کند. جدید ترین سریال های کره ای با موضوعات مختلفی در حال ساخت هستند و طرفداران مشتاقانه منتظر قسمت‌های جدید این سریال جی چانگ ووک در کنار سویون هستند.

17. سریال چرا او؟ (?Why He )

فکر می‌کنید هوانگ این یوپ که در سریال زیبای حقیقی به عشق خود نرسید، این بار به عنوان شخصیت اصلی در سریال چرا او، آن هم در مقابل ستاره کمدی رمانتیک، سئو هیون جین به حق خود می‌رسد؟ از جدید ترین سریال های کره ای می‌توانید این سریال را برای دیدن انتخاب کنید که داستانش درباره زنی است که همیشه در زندگی انتخاب‌های اشتباه می‌کند. اما پس از اینکه عاشق مرد جوانی می‌شود، مسیر زندگی خود را تغییر می‌دهد و یاد می‌گیرد که به درستی خود را دوست داشته باشد. این اثر سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ عاشقانه به این هیوک یا همان سونبه ببری سریال هم اتاقیم یک روباهه است که تازگی‌ها نقش‌های مختلفی را امتحان می‌کند. البته باید بگوییم این سریال با نام چرا او جائه سو (?Why Oh Soo Jae) به تازگی طی 16 قسمت پخش شد و با دریافت نمره 7.7 از IMDb و 8.2 از MDL موفق ظاهر شد.

18. سریال کره ای جدید کافه مینامدانگ (Mi amda g Café)

سریال کافه میامدانگ که به میامدانگ: یادداشت موردی (Mi amda g: Case No e) نیز نامیده می‌شود، یک کمدی اسرارآمیز درباره وقایعی است که زمانی رخ می‌دهد که یک پروفایل سابق، نام هان جون، تبدیل به یک باکسومودانگ (شمن مرد) می‌شود و با هان جاه هی، سرپرست تیم جنایات خشونت‌آمیز ملاقات می‌کند. Café Mi amda g ۹  از جدید ترین سریال های کره ای سئو این گوک است. او سال گذشته در سریال ویرانگر در خدمتگزاری حاضر است بازی کرده بود، این بازیگر با استعداد این‌بار ژانر کمدی را انتخاب کرده و حال در این سریال فوق العاده موفق عمل کرده است. به شما پیشنهاد می‌کنیم که این کمدی از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ را از دست ندهید.

19. سریال پیوند: بخور و عاشق شو تا بکشی (Li k : Ea a d Love o Kill)

یئو جین گو بازیگری که از پس بازی کردن هر نقشی به خوبی برمی آید و اخیرا در سریال فراتر از شیطان او را دیدیم، در کنار مون گایونگ بازیگر سریال زیبای حقیقی، در این سریال کره ای جدید ۲۰۲۲ که داستانی هیجان انگیز و متفاوت دارد در کنار یکدیگر بازی می‌کنند. سریال لینک از جدید ترین سریال های کره ای درباره مردی است که ناگهان به طور مرموزی شروع به تجربه تمام احساسات یک زن خاص می‌کند. داستان این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲، آنچه که در نتیجه احساسات جدیدی که مرد تجربه می‌کند برایش اتفاق می‌افتد را دنبال می‌کند. این سریال کره ای جدید ۲۰۲۲ پس از پخش بازخوردهایی مثبت داشت و توانست طی 16 قسمت خود نمره 8.1 از سایت MDL و 7.4 را از IMDb دریافت کند.

20. سریال حوا (Eve)

پس از خروج سئو یه جی از سریال جزیره، حالا او در عوض از میان جدید ترین سریال های کره ای در سریال حوا بازی می‌کند. این ملودرام که به رسوایی حوا (Eve’s Sca dal) نیز معروف است. درباره دعوای طلاق دو تریلیون وونی (حدود 1.7 میلیارد دلار) زوج ثروتمندی است که تمام کشور را شوکه کرده است.

این سریال تلویزیونی کره ای در سال ۲۰۲۲ به دلیل فیلمنامه محکمش موضوع داغی در میان صاحبان صنعت دارد و برای دیدن عکس العمل بینندگان کره‌ای در مورد سریال حوا پس از اخباری که درباره بازیگر اصلی زن سریال یعنی سو یه جی پیش آمده بود. بازیگر مرد سریال پارک بیونگ یون را آخرین بار در سریال گمشده دیدیم، سریالی درام و غم‌انگیز درباره زوجی که تلاش می‌کردند از پس مشکلات خود برآیند. به هر حال حوا توانست با موفقیت همین چند وقت پیش طی 16 قسمت پخش شود و نمره 7.5 را از سایت IMDb دریافت کند.

21. سریال دکتر وکیل (D . Lawye )

سو جی ساب با سریال جدید دکتر وکیل، درامی که داستان یک پزشک جراح نابغه را روایت می‌کند، به دنیای سریال‌ها بازمی‌گردد. او پس از دستکاری شدن یکی از جراحی هایش، مجوز فعالیت خود را از دست می‌دهد و پس از مدتی به عنوان یک وکیل پزشکی بازمی‌گردد تا به زندگی ادامه دهد. بازیگر زن سریال ایم سوهیانگ آخرین بار در سریال وقتی زیباتر بودم در مقابل جیسو بازی کرده است و شین سونگ روک را در سریال هیجانی کایروس دیدیم. این اثر از جدید ترین سریال های کره ای طی 16 قسمت به تازگی پخش شد و توانست نظر مخاطبان را جلب کند. مجموعه دکتر وکیل با کسب نمره 7.2 از IMDb و 7.9 MDL توانست جز سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ تماشایی شود.

22. سریال کره ای جدید غم های ما (Ou Blues)

سریال غم های ما سریال کره ای جدید 2022 پرستاره نتفلیکس است که بر داستان‌های تلخ و شیرین شخصیت‌های مختلف، در مراحل مختلف زندگی آن‌ها تمرکز می‌کند و فیلم‌برداری این سریال جدید کره ای ۲۰۲۲ در جزیره ججو بود. همچنین سریال Ou Blues اولین پروژه زوج واقعی، کیم وو بین و شین مین آ است و وو بین را پس از یک وقفه چند ساله طولانی بخاطر بیماری‌اش، حالا می‌توانیم در این سریال ببینیم. تیم بازیگری سریال غم های ما حسابی پرستاره است. حضور لی بیونگ هون، هان جی مین، چا سونگ وون و دیگر بازیگرها در این مجموعه انتظارات را حسابی بالا برده بود. البته این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ توانست به خوبی تمام انتظارات را برآورده کند و طی 20 قسمت پخش و به تازگی به پایان رسید. سریال غم های ما نمره 8.6 را در سایت IMDb و 8.7 را در MDL دریافت کرد.

23. سریال نارکو تصادفی (The Accide al Na co)

در نارکو تصادفی سریال کره ای ۲۰۲۲ شاهد بازگشت برخی از بزرگترین ستارگان کره جنوبی از جمله ها جونگ وو و هوانگ جونگ مین به دنیای کی‌دراما هستیم. پارک هی سو از سریال بازی مرکب Squid Game و یو یون سوک از سریال پلی لیست بیمارستان Hospi al Playlis نیز قرار است به ایفای نقش بپردازند. این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ که به سورینام (Su i ame) نیز معروف شده، بر اساس وقایع واقعی است و در آمریکای جنوبی اتفاق می‌افتد، جایی که یک قاچاقچی مواد مخدر توجه سرویس اطلاعات ملی را به خود جلب کرده‌است. NIS از یک کارآفرین عادی کمک می‌گیرد که قصد دارد در سورینام ثروتمند شود اما در نهایت خودش درگیر دنیای جنایات مواد مخدر می‌شود! حضور این همه ستاره در کنار یکدیگر کافی است تا این داستان هیجان انگیز تبدیل به یکی از بهترین سریال های کره ای جدید 2022 شود.

24. سریال ما همه مرده ایم (All of Us A e Dead)

در ویدئوی بالا می‌توانید تریلر سریال ما همه مرده ایم (All of Us A e Dead) جدید ترین سریال کره ای اورجینال نتفلیکس را ببینید. در ادامه معرفی این سریال کره ای ۲۰۲۲ را می‌توانید بخوانید.

اولین سریال محصول کره اورجینال نتفلیکس در سال جدید درباره دبیرستانی است که توسط ویروس زامبی آلوده می‌شود و کسانی که خارج از آن تلاش می‌کنند دانش‌آموزان را نجات دهند. این سریال کره ای جدید مدرسه ای بر روی روان افرادی تمرکز می‌کند که تا انتها برای زنده ماندن در شرایطی که در آن قرار دارند می‌جنگند. این سریال کره ای جدید 2022 بر اساس وبتون محبوبی به همین نام ساخته شده است. سریالهای جدید کره ای ۲۰۲۲ با موضوع زامبی رو به افزایش هستند. فصل اول این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ نیز در 28 ژانویه 2022 (8 بهمن 1400) طی 12 قسمت پخش شد و باید منتظر فصل دوم آن باشیم.

25. سریال کره ای جدید عشق دیوانه (C azy Love)

کیم جه ووک که آخرین بار او را دو سال پیش در سریال زندگی خصوصی او دیدیم، همراه با کریستال که سال گذشته در سریال دانشکده پلیس حضور داشت، با یک سریال جدید کره ای عاشقانه 2022 بازمی‌گردند. سریال کره ای جدید 2022 C azy Love درباره مردی است که وقتی به او گفته می‌شود قرار است به قتل برسد و کشته خواهد شد، وانمود می‌کند که دچار فراموشی شده است، و کریستال نقش زنی را بازی می‌کند که وقتی به او می‌گویند زمان زیادی برای زندگی کردن ندارد وانمود می‌کند نامزد او است. این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ در اوایل سال 1401 طی 16 قسمت پخش شد و توانست نمره 7.5 از IMDb و 8.3 را از MDL دریافت کند.

26. سریال کره ای جدید فراتر از خاطرات (Beyo d he Memo y)

شین ها کیون و هان جی مین در سریال کره ای ۲۰۲۲ “فراتر از خاطرات” با یکدیگر هم بازی شده‌اند. جین یانگ ( خواننده گروه b1a4 ) نیز در سریال حضور دارد و ماجرای سریال در دهه 2040 اتفاق می‌افتد و داستانی از آینده و واقعیت مجازی را روایت می‌کند. جدید ترین سریال کره ای شین ها کیون درباره مردی است که پس از مرگ همسرش به دلیل سرطان، در عذابی تلخ زندگی می‌کند. ناگهان او نامه‌ای دریافت می‌کند و به او گفته می‌شود پس از رها کردن جسدش می‌تواند با همسرش متحد شود و دوباره او را ببیند.سریال های کره ای جدید 2022 ماجراهای هیجان انگیزی را به تصویر می‌کشد و این سریال درباره جهانی است که در آن می‌توان برای همیشه بدون مرگ زندگی کرد. با توجه به لاین بازیگران و داستان این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲، باید انتظار یک سریال پر سروصدا و جذاب را داشته باشیم که از دیدنش لذت خواهیم برد.

27. سریال کره ای جدید هیولا (Mo s ous)

کو کیو هوان پس از اجرای چشمگیرش در سریال D.P (که به تازگی برای فصل دوم معرفی شده است)، در کنار شین هیون بین سریال پلی لیست بیمارستان و گمشده، کواک دونگ یون از وینچنزو و نام دا روم سریال بهترین شمن گا دو شیم، این سریال را بازی می‌کنند.

از میان سریالهای جدید کره ای ۲۰۲۲ ، ماجرای سریال Mo s ous افرادی را دنبال می‌کند که توسط یک نفرین از موجودی مرموز که نباید به دنیا می‌آمد فریب خورده‌اند. داستان بر باستان شناسانی تمرکز خواهد کرد که به دنبال هیولاهایی هستند که هرگز درباره آنها چیزی شنیده نشده است. با کشف مجسمه مرموز بودایی که تسخیر می‌شود، یک دهکده در فاجعه فرو می‌رود. باستان شناسان به رهبری جونگ کی هون و لی سو جین تلاش می‌کنند تا زمانی که روستاییان درگیر فاجعه شده‌اند، پرونده را کشف کنند. این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ طی 6 قسمت در 29 آوریل 2022 (9 اردیبهشت 1401) پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت.

28. سریال کره ای جدید قلب خونین (Bloody Hea )

اگر در میان سریالهای جدید کره ای ۲۰۲۲ دنبال سریال های کره ای 2022 تاریخی هستید، سریال Bloody Hea یا Red Si gle Hea جدید ترین سریال جانگ هیوک را تماشا کنید.

در قلب خونین سریال جدید تاریخی 2022 علاوه بر جانگ هیوک، لی جون بازیگر سریال بولگاسال: روح های جاودان که در نقش منفی خود حسابی خوش درخشیده و همچنین کانگ هانا بازیگر سریال هم اتاقیم یک روباهه بازی می‌کنند. این اثر از سریال های تاریخی کره ای 2022 درباره لی ته است که پادشاه چوسون می‌شود و رویای سلطنت مطلق را در سر می‌پروراند. 16 قسمت این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ به تازگی تمام شده است.

29. سریال کره ای جدید 2022 مرگ سفید برفی (Dea h o S ow Whi e)

این درام جدیدترین سریال بیون یوهان پس از سه سال است، بر اساس رمان پرفروش آلمانی معمایی به همین نام ساخته شده است، و داستان سریال درباره زنجیره‌ای از وقایع است که در دهکده ای رو به زوال و نابودی رخ می‌دهند و جنبه زشت طبیعت انسان ها را به نمایش در می‌آورد. فکر می‌کنید بازگشت بیون یوهان سریال آقای آفتاب در این سریال کره ای 2022 با ژانر معمایی چگونه خواهد بود؟

مرگ سفید برفی که به سفید برفی باید بمیرد نیز معروف است از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ محسوب می‌شود که طرفداران انتظار آن را می‌کشند.

30. سریال کره ای جدید 2022 لیست خرید قاتل (The Kille ’s Shoppi g Lis )

لیست خرید قاتل سریال جدید طنز 2022 و بر اساس رمانی به همین نام، توسط کانگ جی یونگ نوشته شده است. درباره محله‌ای معمولی در حومه سئول است. هنگامی که جسدی در اطراف ساختمان یک آپارتمان پیدا می‌شود، رسید سوپرمارکت به یک مدرک کلیدی تبدیل می‌شود که یافتن قاتل را ممکن می‌کند. این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ طی 8 قسمت در بهار 1401 پخش شد و توانست نمره 7.1 را از سایت IMDb دریافت کند.

31. سریال دکتر روح (Ghos Doc o )

سریال کره ای جدید 2022 دکتر روح‌ یکی از بهترین سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ که در اوایل سال پخش شد این سریال کره ای ۲۰۲۲ درباره دو پزشک با سوابق کاری عالی است که هردوی این‌ها با وجود داشتن مهارت‌های فوق العاده دائم اختلاف نظر و شخصیت‌هایی برعکس هم دارند. چا یئونگ مین (جونگ جی هون) جراح قلب خبره ای است اما در شخصیت او خودخواهی و غرور موج می‌زد، برعکس او گو سئونگ تاک است که باوجود حرفه‌ای بودن در کار خود نقطه ضعفش ترس از خون است. روزی یئونگ مین درگیر کاری می‌شود که اشتباها روح او را به بدن سئونگ تاک جا به جا می‌کند.

32. سریال کره ای جدید سی و نه (Thi y Ni e)

از جدیدترین سریالهای کره ای باید به سریال جذاب و دیدنی سی و نه اشاره کنیم. این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ رکوردهای خوبی زد. از جمله رکوردهای آن تبدیل شدن به پربیننده ترین سریال غیرانگلیسی زبان نتفلیکس برای چهار هفته متوالی و بالا بودن رتبه تماشای قسمت آخر آن بین سریال‌هایی از ملل دیگر است.

سی و نه سریال کره ای جدید 2022 درباره سه دوست صمیمی است که در آستانه 40 سالگی خود هستند‌‌. آن‌ها تلاش می‌کنند تا درحالی که پشت هم هستند. این بحران چهل سالگی را درکنارهم رد کنند.

33. از میان تاریکی (Th ough he Da k ess)

سریال کره ای جدید از میان تاریکی جز محبوب ترین سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ است که طی 12 قسمت در زمستان 2022 پخش شد. این اثر به دلیل داشتن ژانر جنایی و خط داستانی روان بسیار محبوب شناخته شد.

سریال کره ای ۲۰۲۲، از میان تاریکی از جمله سریال‌های اقتباسی از کتابی درباره زندگی اولین زندگی‌نامه نویس جنایی کره به نام کون ایل یونگ است. این کتاب با همکاری روزنامه نگاری به نام نامیو که نویسندگی نیز انجام می‌دهد نوشته شد.

34. سریال پاشنه بلند (Kill Heel)

از سریال کره ای جدید 2022 باید به سریال جذاب و هیجانی پاشنه بلند اشاره کنیم. این اثر از سریال های جدید کره ای 2022 طی 14 قسمت پخش شد و به تازگی به پایان رسید.

داستان این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ درباره سه زن است که علاقه شدیدی به راه اندازی و پیشرفت در کارهای فروش آنلاین دارند. این سه از هیچ تلاشی برای رسیدن به مقصود خود فروگذار نیستند.

35. سریال پادشاه خوک ها (The Ki g of Pigs)

سریال کره ای جدید پادشاه خوک ها از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ است که از همان اول کار توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد. این سریال به قدری هیجان انگیز و پرکشش بود که بسیاری از مخاطبان ادعا می‌کردند دلشان نمی‌خواست تا اتمام سریال آن را ببینند زیرا نمی‌توانستند از کنجکاوی قسمت بعد آن بیرون بیایند. پادشاه خوک ها مجموعا 12 قسمت بود.

داستان این سریال کره ای ۲۰۲۲ درباره دو دوست است که خاطرات دبیرستان خود را به یاد می‌آورند. آن دو همیشه در دبیرستان زور می‌شنیدند و اذیت می‌شدند. حال پس از 20 سال یک پیام از دوست قدیمی خود دریافت می‌کنند. اما این پایان ماجرا نیست! درست پس از دریافت پیام خبرهایی از قتل‌های سریالی در همه جا می‌پیچد.

36. سریال حالا وقت نمایشه! (F om Now, Show ime)

یکی از جدیدترین سریالهای کره ای دیگر سریال حالا وقت نمایشه است. پخش این اثر بهار امسال شروع شد و از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ است که طی 16 قسمت پخش شد و اخیرا به اتمام رسید.

داستان این اثر از سریال های کره ای 2022 درباره چا چانگ وونگ یک شعبده باز و جادوگر است که با ارواح ارتباط دارد. افسر زن پلیسی نیز به نام گو سئول در آن‌جا خدمت می‌کند که قدرت‌های ماورا الطبیعی دارد اما خیلی زود خشمگین می‌شود.

37. خداحافظ زمین (Goodbye Ea h)

سریال کره ای جدید، خداحافظ زمین از زیباترین سریال‌های کره ای امسال با حضور بازیگران دوست داشتنی است. این اثر از بهترین سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ است که مخاطبان زیادی را هنوز منتشر نشده جذب خود کرده است.

داستان این سریال کره ای ۲۰۲۲ درباره پیچیدن خبر برخورد یک شهاب سنگ به کره زمین طی ۲۰۰ روز آینده و نابودی کل زمین است، حالا مردم باید یاد بگیریند که چطور از زمان باقی مانده نهایت استفاده را کنند.

38. سریال پاچینکو (Pachi ko)

از جدیدترین سریالهای کره ای باید به پاچینکو ساخته کره ای-آمریکایی 2022 اشاره کنیم. سریال پاچینکو همچنین سریال جدید لی مین هو 2022 نیز است و برای طرفداران این بازیگر محبوب خبر خوشی به حساب می‌آمد. فصل اول سریال پاچینکو طی 8 قسمت در بهار 2022 پخش شد.

داستان این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ درباره امید و آرزوهای خانواده ای کره ای است که دوری از کشور و زادگاهشان را تحمل می‌کنند تا در تلاشی بی‌پایان بتوانند موفق شوند و زندگی کنند.

39. سریال شکارچیان شگفت انگیز فصل دوم (The U ca y Cou e Seaso 2)

از جدیدترین سریالهای کره ای باید به فصل دوم شکارچیان شگفت انگیز اشاره کنیم. این خبر واقعا هیجان انگیز است زیرا فصل قبلی این اثر از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ حقیقتا جذاب و تماشایی بود. مجموعه تلویزیونی کره جنوبی جدید شکارچیان شگفت انگیز فصل ۲ ادامه حوادث فصل پیشین را دنبال خواهد کرد. از اخبار این سریال کره ای جدید 2022 باید به شایعات حضور لی هیون وو در نقش سومون اشاره کنیم.

40. سریال کره ای جدید آداماس (Adamas)

از جدید ترین سریال های کره ای که با پخش تنها 4 قسمت اولش توانست طرفداران زیادی پیدا کند باید به سریال آداماس اشاره کنیم. جی سونگ که در سریال قاضی شیطان شاهد هنر زیبای او بودیم در این سریال نقش اصلی را دارد و سو جه هی زیبا که او را در سریال سقوط آزاد بر تو دیدیم نقش مقابل او را بازی می‌کند.

این سریال کره ای جدید 2022 داستان برادران دوقلویی را روایت می‌کند که می‌کوشند تا پدر بیولوژیکی خود را از اعدام نجات دهند. پدر آن‌ها 22 سال پیش متهم به قتل ناپدری آن‌ها شده است و این خبر برای برادران بسیار شوکه کننده بود. کم کم آن دو پی می‌برند که این اتهام غلط و برای پدر آن‌ها نقشه هایی کشیده شده است.

41. سریال کره ای جدید 2022 وکیل ووی خارق العاده (Ex ao di a y A o ey Woo)

سریال وکیل ووی خارق العاده از جدید ترین سریال های کره ای که تابستان امسال روی آنتن رفت. پارک ایون بین ستاره سریال کارآگاه روح نقش اصلی را دارد و کانگ تائه اوه بازیگر تازه کار نقش مقابل او را دارد و در این سریال بسیار خوش درخشیده است.

داستان این سریال کره ای جدید درباره وو یانگ وو، وکیل مبتلا به اوتیسم است که در یک شرکت حقوقی بزرگ کار می‌کند. او دارای ضریب هوشی بالای 164، حافظه قوی و طرز تفکری بسیار خلاقانه است. اما وو یانگ هوش هیجانی پایینی دارد و در ارتباطات اجتماعی بسیار ضعیف است.

42. سریال کره ای جدید آنا (A a)

سریال آنا یکی از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ فوق العاده ای بود که پخش شد و با حضور بائه سوزی از زیباترین زنان کره که خواننده و بازیگری بسیار عالی توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. سریال طی 6 قسمت طی ماه های اخیر پخش شد. این سریال کره ای جدید 2022 نمره 7.5 را از IMDb و 7.9 را از MDL دریافت کرد.

سریال کره ای جدید 2022 آنا داستان زنی را روایت می‌کند که زندگی اش با یک دروغ کوچک دچار دگرگونی زیادی می‌شود.

43. سریال کره ای جدید 2022 زنان کوچک (Li le Wome )

از جدید ترین سریال های کره ای شبکه vN باید به زنان کوچک اشاره کنیم. کیم گو ایون که پیش از این در سریال گوبلین و سلول های یومی نقش آفرینی درخشانی داشت در این سریال کره ای جدید 2022 نقش اصلی را دارد. این مجموعه در اواخر تابستان 2022 پخش شد.

داستان سریال زنان کوچک، بهترین سریال کره ای در حال پخش 2022، همان‌طور که از نامش پیداست اقتباسی از رمان لوئیزا می الکات (Louisa May Alco ) است و داستان خواهرانی فقیر را روایت می‌کند که تبدیل به ثروتمندترین خانواده کره می‌شوند.

44. سریال کره ای جدید قاشق طلا (Golde Spoo )

از سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ باید به قاشق طلا که از وبتونی کره ای ساخته شده است، اشاره کنیم. بازیگر اصلی این سریال یوک سونگجه بازیگر و خواننده گروه B oB است. پیش از این سونگجه را در سریال های تو کیستی و گوبلین دیدیم. داستان این سریالهای کره ای سال ۲۰۲۲ درباره کودکی از خانواده‌ای فقیر است که در نهایت به کمک یک قاشق طلا به خانواده خود را ثروتمند می‌کند. این سریال احتمالا در نیمه دوم 2022 منتشر شود.

45. سریال عدالت برای نوجوانان (Juve ile Jus ice)

سریال عدالت برای نوجوانان یکی از سریال های کره ای جدید 2022 و محصول شبکه نتفلیکس است. داستان این سریال از  بهترین سریال های کره ای 2022 درباره یک قاضی است که همه می‌دانند از نوجوانان خوشش نمی‌آید. حالا این قاضی برای خدمت در دادگاه نوجوانان انتخاب شده است. این سریال در 10 قسمت منتشر شده و از بهترین سریال های جدید کره ای است.

46. سریال کره ای جدید کیمیای روح (Alchemy of Souls)

معرفی سریال های کره ای 2022 را با سریالی فانتزی و جذاب ادامه می‌دهیم. سریال کیمیای روح داستان جادوگران چوانی را دنبال می کند که با مشکلات زمین و آسمان دست و پنجه نرم می‌کنند. این سریال دو بخش دارد. بخش اول آن در بهار و تابستان امسال منتشر شد و بخش دوم آن که شامل 10قسمت است، هم اکنون در مرحله تولید است. قرار است بخش دوم سریال کیمیای روح،‌ از بهترین سریال های کره ای ۲۰۲۲، در دسامبر 2022 منتشر شود.

47. سریال یادداشت‌های رهایی من (My Libe a io No es)‌

یکی دیگر از سریال های جدید کره ای 2022 در این لیست، سریال یادداشت‌های رهایی من است. این سریال که در روستایی خیالی رخ می‌دهد، روایتگر زندگی سه خواهر و برادر و یک غریبه‌ی مرموز است که مي‌خواهد به نحوی از زندگی‌های یکنواخت و به بن‌بست رسیده ی آن‌ها فرار کند. اگر از طرفداران ژانر برش زندگی باشید، از تماشای این سریال کره ای 2022 لذت خواهید برد.

سخن نهایی

در این مقاله برخی از آثار لیست سریال کره ای جدید 2022 را به صورت خلاصه معرفی کردیم تا اگر قصد تماشای جدیدترین سریال های کره ای را دارید، بتوانید راحت‌تر تصمیم بگیرید. همان‌طور که لیست بازیگران سریالهای جدید کره ای ۲۰۲۲ را مرور کردیم، متوجه شدید که امسال ستاره های بزرگی مانند لی بیونگ هان، جو این سانگ، کانگ هانول، بیون یو هان و وو بین پس از چند سال وقفه به دنیای سریال‌ها بازمی‌گردند.

از میان سریال های کره ای جدید ۲۰۲۲ که معرفی کردیم، مورد انتظارترین عنوان برای شما کدام‌یک است؟ فکرمی‌کنید امسال پربازدیدترین شبکه در میان شبکه‌های تلویزیونی کره جنوبی کدام خواهد بود و بازگشت کدام‌یک از ستاره ها خبرساز تر خواهد شد؟ آیا سریال های محصول کره جنوبی نتفلیکس امسال هم می‌توانند در لیست پربازدیدترین‌ها قرار گیرند و وارد تاپ 10 شوند؟ ممنون از این که با مقاله لیست سریال کره ای جدید 2022 هراه ما بودید. فراموش نکنید نظراتتان را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

جدیدترین سریال های کره ای