تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷

دانلود اینستا گرام

دانلود اینستا گرام

دانلود اینستاگرام جدید اندروید Instagram - آپدیت اینستاگرام - نصب نسخه آخر اینستاگرام رسمی با لینک مستققیم download new version instagram

دانلود اینستاگرام آپدیت جدید 262.0.0.0.278 I s ag am اندروید

دانلود اینستاگرام اصلی آپدیت جدید I s ag am اندروید

اینستاگرام پرطرفدارترین شبکه ی اجتماعی اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوهای کوتاه می باشد که بیش از یک میلیارد بار تا بحال در جهان نصب گردیده است. اپلیکیشن i s ag am به قدری محبوب و شناخته شده می باشد که دیگر کمتر کسی هست که نام آن را نشنیده باشد و یا بر روی موبایل خود نصب نداشته باشد. در اینستاگرام شما می توانید تصاویر دلخواهتان را با دیگران به اشتراک بگذارید و با کمک قابلیت لایک و کامنت از نظراتشان آگاه شوید. می توانید افرادی که علاقمند به دنبال کردن عکس هایش هستید را فالو کنید تا عکس هایی که او به اشتراک می گذارد در تایم لاین شما نمایش داده شود.

از دیگر قابلیت های آن بخش دایرکت اینستاگرام می باشد که می توانید در آن به چت خصوصی با دوستانتان بپردازید و همچنین اگر کسی قصد مزاحمت در دایرکت را داشت می توانید با استفاده قابلیت بلاک آن اکانت را بلاک کنید. همچنین افکت ها و فیلترهای زیبایی به صورت پیشفرض برای زیبایی بیشتر عکسهایتان پیش از انتشار در نظر گرفته شده که می توانید از آنها استفاده کنید. اگرچه اینستاگرام همچون تلگرام به عنوان مسنجر شناخته نمی شود امّا بخش دایرکت اینستاگرام به عنوان یک مسنجر هم قابل استفاده بود و در هر بار آپدیت به قابلیت های افزوده می شود.

ویژگی های برنامه اینستاگرام i s ag am اندروید:

دانلود موبوگرام
دانلود اینستاگرام پلاس
دانلود اسنپ چت

حذف اکانت اینستاگرام

دانلود اینستا گرام