تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷

دانلود بازی کالاف دیوتی 11 برای اندروید

دانلود بازی کالاف دیوتی 11 برای اندروید

دانلود کنید

نحوه نصب کالاف دیوتی 11 برای اندروید (دانلود)

سری کالاف دیوتی برای اولین بار در سال 2003 و در سبک تیراندازی اول شخص منتشر شد، این سری بازی سالهاست مهمان خانه های ما بوده، مجموعه بازی اکشن اکتیویژن اینقدر محبوب است که کافی است نامش بر روی یک بازی، فیلم یا یک محصول سرگرمی محور قرار بگیرد، آن وقت طرفداران هجوم می آورند و ثابت میکنند که عاشق کالاف دیوتی هستند، خیلی از ما طرفدار بازی های مشابه هستیم و در لیست بازی های مان به تجربه پابجی موبایل هم می پردازیم اما آیا عنوانی میتواند جای کالاف دیوتی را بگیرد؟

فهرست این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

تاریخچه کالاف دیوتی

اگر از گیمرهای قدیمی باشید کالاف دیوتی را روی کنسول یا کامپیوتر خود تجربه کرده اید و شاید هم پیش از آن به تجربه کانتر مشغول بوده اید، در ابتدا سازندگان بازی مدال افتخار به تیم اینفینیتی وارد ملحق شدند و به توسعه نسخه اول بازی که در جنگ جهانی دنبال می شد پرداختند، این مسیر ادامه داشتد و سر و کله دو استودیو دیگر برای ساخت این مجموعه پیدا شد.

روند صعودی کالاف دیوتی همچنان ادامه داشت و با انتشار بازی های بلک اپس و مدرن وار فیر به اوج محبوبیت خود رسید، در ادامه داستان این مجموعه، با انتشار نسخه یازدهم بازی کالاف دیوتی تحت عنوان Adva ced wa fa e، مسیر این عنوان کمی تغییر کرد و به سوی آینده و دنیای رباتیک رفت، طرفداران با اینکه از بازی کالاف یازده به اندازه کافی لذت برده بودند ولی حس میکردند که اکتیویژن در مسیر اشتباهی قرار گرفته و نباید به این شکل و تا به این اندازه به این سری محبوب لطمه وارد کند.

اکتیویژن بازی کالاف دیوتی موبایل را منتشر کرد و در ادامه آن سعی کرد که به ریشه های این سری بازگردد، در حال حاضر بازی COD: Cold wa در لیست پر فروش ترین بازی های منتشر شده امسال قرار دارد، همچنین کالاف دیوتی موبایل نیز عملکرد فوق العاده ای در سال گذشته داشته و همچنان به موفقیتش ادامه میدهد.

آموزش نصب کالاف دیوتی 11 برای اندروید

اکتیویژن با انتشار کالاف دیوتی موبایل در تلاش است که رقابت با پابجی را گسترده تر کند و از پتانسیل بزرگ بازی های اندروید هم استفاده کند، این بازار بزرگ آنقدر جذاب است که این شرکت را مجاب کرده که قهرمانان سری یازدهم بازی را هم به اندروید بیاورد، وقتی کالاف دیوتی موبایل را دانلود میکنیم مجموعه عظیمی محتوا در اختیار ما قرار میگیرد که در هیچ عنوان دیگری آن را هرگز ندیده ایم.

همه قهرمانان محبوب این مجموعه در تیم ما قرار دارند، از کاپیتان پرایس تا گوست و نقشه های محبوب این سری که خاطرات زیادی با آن داریم جز جدایی ناپذیری از کالاف موبایل هستند، تصور مپ ترمینال روی گوشی های موبایل واقعا هیجان انگیز است، این بازی نیازمند این است که نکات و ترفندهای کالاف دیوتی را بیاموزید و سپس در آن قدم بگذارید.

اگر از علاقمندان به سری کالاف دیوتی هستید و میخواهید به جمع چند صد میلیون بازیکن آن بپیوندید آسان ترین راه این است که کالاف دیوتی موبایل را دانلود کنید، اما چرا باید کالاف دیوتی را به پابجی موبایل ترجیح بدهیم؟ برای اینکه جواب این سوال را بگیرید باید مقایسه کالاف دیوتی و پابجی را بخوانید و در آخر نتیجه بگیرید که کالاف دیوتی موبایل پتانسیل بیشتری برای محبوبیت دارد، محبوبیتی که روز به روز بیشتر میشود و سازندگان هم با ارائه محتوای مناسب در تلاش هستند که بازیکنان قدیمی را نگه دارند و بازیکنان جدید را هم جذب کنند.

برای دانلود کالاف دیوتی برای اندروید نیاز نیست خیلی راه دوری بروید، کافی است مایکت را نصب کنید و با یک جست و جوی ساده این بازی را به شکل نیم بها دانلود، البته شما میتوانید از کادر زیر به صفحه بازی وارد شوید و اقدام به دانلود کنید.

به طور کلی اگر به دنبال نسخه های مختلف کالاف دیوتی بر روی اندروید هستید، تمام نسخه هایی که میبینید غیر رسمی هستند و تنها بازی کالاف دیوتی موبایل توسط شرکت اکتیویژن (سازنده اصلی) منتشر شده است، این عنوان سعی کرده تمام سری را به طور کامل یکجا جمع کند و جز بازی های محبوب در میان بازیکنان ایرانی است، به نظر شما موفقیت کالاف دیوتی موبایل چه قدر ادامه پیدا میکند؟

دانلود بازی کالاف دیوتی 11 برای اندروید