تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷

دانلود برنامه پایتون برای اندروید

دانلود برنامه پایتون برای اندروید

Pydroid 3 - IDE for Python 3 عنوان یک کامپایلر پیشرفته و کامل برای زبان پایتون، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط IIEC منتشر شده است

دانلود کنید

دانلود Pyd oid 3 – IDE fo Py ho 3 P emium 4.01 – اپلیکیشن برنامه نویسی به زبان پایتون مخصوص اندروید

Pyd oid 3 – IDE fo Py ho 3 v4.01 – پای دروید ۳ – کامپایلر پیشرفته پایتون برای اندروید نسخه پرمیوم و کامل برنامه     

ظهور کامپیوتر ها سرآغاز عصر جدیدی در زندگی انسان ها بود و دنیای ما را به طور کامل تغییر داد. چیزی که باعث قدرتمند شدن کامپیوتر ها و وارد شدن آن ها به حوزه های کاربردی مختلف شد، وجود زبان های برنامه نویسی بود. بیش از 700 زبان برنامه نویسی در جهان وجود دارد که هر کدام برای رسیدن به هدفی خاص طراحی شده اند. از جمله پر استفاده ترین و محبوب ترین این زبان ها می توان به پایتون اشاره کرد. پایتون یک زبان چند منظوره، سطح بالا و پیشرفته است که در سال 1991 توسط خیدو فان روسوم ایجاد شد. این زبان حالا برای انواع کار ها مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از بزرگترین جوامع کاربری را بین همه زبان های برنامه نویسی دارد. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که با آن می توانید روی گوشی و تبلت اندرویدی خود به زبان پایتون، برنامه نویسی کنید. Pyd oid 3 – IDE fo Py ho 3 عنوان یک کامپایلر پیشرفته و کامل برای زبان پایتون، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط IIEC توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه کاملا آفلاین است و بدون نیاز به اینترنت می توانید روی آن کدنویسی کرده و از کد های خود خروجی بگیرید. انواع لایبرری ها پشیبانی می شوند و قابلیت هایی مثل کامل کردن کد، هایلات کردن کد ها و … در برنامه تعبیه شده است.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Pyd oid 3 – IDE fo Py ho 3 اندروید:

اپلیکیشن Pyd oid 3 – IDE fo Py ho 3 یک برنامه کامل برای تمامی برنامه نویسان پایتون است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه آنلاک شده این برنامه، همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v4.01 :

* پشتیبانی از قفل چرخش صفحه در همه دستگاه ها * 32-bi ARM x86 ho fix برای پایتون

دانلود برنامه پایتون برای اندروید