تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس

دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس

دانلود کنید

دانلود رایگان کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

رویا نظارات ۱۳۹۷-۰۲-۰۴ توسعه فردی, روانشناسی ۹ دیدگاه 292,020 بازدید

کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین از بهترین کتابها در حوزه موفقیت فردی می باشد که در ایران بیش از ۱۰۰ بار چاپ شده است.

کتاب ۴ اثر فلورانس مجموعه ای از ۴ اثر فلورانس شامل: بازی زندگی و راه این بازی ، کلام تو عصای معجزه‌گر توست، در مخفی توفیق و نفوذ کلام ، می باشد. آثار فلورانس اسکاول شین در آمریکا، وبرخی کشورهای اروپایی و ایران چاپ شده ‌است. بارها افرادی را دیده ام که با خواندن یک کتاب از اسکاول شین راه درست و حقیقت زندگی را دریافته اند.

نمایش فهرست مطالب

خلاصه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین ترجمه گیتی خوشدل رو میخواید؟ کاربر عزیز سلام ، برای اینکه بتوانید فایل صورتی مد نظر خود را دانلود کنید بایستی اطلاعات زیر را به دقت پر کنید نام و نام خانوادگی ایمیل خود را وارد کنید از اینکه ما رو برای گوش دادن انتخاب کردید ، خیلی ممنونیم ♥ درحال بارگذاری...

فایل صوتی کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین ترجمه گیتی خوشدل رو میخواید؟

کاربر عزیز سلام ، برای اینکه بتوانید فایل صورتی مد نظر خود را دانلود کنید بایستی اطلاعات زیر را به دقت پر کنید

فلورانس اسکاول شین کیست؟

فلورانس اسکاول شین در ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱ در نیوجرسی در خانواده ای با ریشه های فرهنگی عمیق پا به عرصه وجود نهاد. پس از گذراندن تحصیلات خود در مدرسه ی F ie d فیلادلفیا به دانش سرای عالی هنرهای زیبا در پنسیلوانیا رفت و پس از فارغ التحصیلی با “اورت” که نقاشی جوان بود ازدواج کرد.

فلورانس در نقاشی چهره ای سرشناس بود، اما به علوم ماورء الطبیعه روی آورد و سال ها در این زمینه به تدریس و ارشاد پرداخت. این چهره ی دوست داشتنی و مردمی که بسیاری از انسان ها موفقیت خود را مدیون او هستند، ۶۹ ساله بود که در نبرد با مرگ تن به شکست داد و در اکتبر ۱۹۴۰ دار فانی را وداع گفت. منبع این بیوگرافی از ویکی پدیا می باشد.

نویسنده‌ی آمریکایی این کتاب، سالیان بسیار در مقام هنرمند (نقاش) و خطیب، نامی بلندآوازه داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساند. بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد.

خلاصه کتاب چهار اثر از فلورانس

فصل اول – بازی زندگی و راه و رسم این بازی

اسکاول شین در کتاب ۴ اثر می‌گوید: زندگی میدان جنگ نیست و فقط یک بازی ساده است. باید مثل همه‌ بازی‌های دیگر، قواعد بازی را یاد بگیریم و حتما در کنار آن از قوانین معنویت غافل نشویم.زندگی بازی بزرگ “داد و ستد” است. هرچه در این جهان بکاری همان را درو خواهی کرد. هر کلامی به زبان آوری به خودت بازخواهد گشت.قوه تخیل خود را به گونه ای پرورش دهیم که همواره تصورات مثبت داشته باشیم. خواسته هایی مثل سلامتی ، ثروت ، عشق ، دوستی و بیان کامل نفس یا هر آرمان بزرگ دیگر.

ذهن نیمه هشیار چیست

ذهن نیمه هشیار، غلام حلقه به گوش انسان است. فقط باید مراقب باشیم به درستی به آن فرمان دهیم زیرا هر فکر و هرکلامی بر ذهن نیمه هشیار تاثیر می گذارد و حتی هر جزء آن به وقوع می پیوندد.هدف از بازی زندگی اینست که آدم هر خیر و صلاحی را ببیند و هرچه تصور شر است از ذهن نیمه هشیار یا ناخودآگاه میسر می شود.اگر این بازی را یاد بگیریم به کاهش استرس در زندگی خود میپردازیم و احساس خوشبختی بیشتری می کنیم، در نتیجه انسان موفق تری خواهیم شد. در کنار تمام این مسائل، اعتقاد به نیروی مطلقه خداوند و استفاده از آموزه های مقدس، انسان را از هراس ناشناخته ها نجات می دهد.

کتاب بازی زندگی و راه‌های این بازی

اسکاول شین در این کتاب، زندگی را به یک بازی تشبیه کرده است که انسان‌ها باید از این بازی لذت ببرند. او معتقد است برای لذت بردن از این بازی باید قواعدش را بدانیم و به آن‌ها عمل کنیم. او می‌گوید باور به خدا و نیرو‌های مطلقه به انسان کمک می‌کند که در این مسیر از وحشت ناشناخته‌ها حفظ می‌کند.

فصل دوم – کلام تو عصای معجزه گر توست

کلام تو عصای معجزه‌گر تو است

اسکاول شین در این کتاب بر قدرت کلمات تاکید می‌کند. او معتقد است که انسان‌ها با کلمات می‌توانند سرنوشت خود را رقم بزنند؛ او اینگونه بیان می‌کند که تکرار جملات انگیزشی می‌تواند احساس نیاز را در ذهن انسان بیدار کند و با این کار به هستی پیام می‌دهید که شما هدفی دارید و هستی تمام تلاشش را می‌کند که آرزوی شما را به حقیقت بدل کند.

تاثیر کلام بر زندگی انسان

انسان توانایی آن را دارد که با حرکت عصای معجزه گر کلام خود، وضعیتی نامطلوب را تغییر دهد. او با این حرکت می تواند غم را به شادی، بیماری را به تندرستی، تنگدستی را به وفور و فراوانی نعمت تبدیل کند.هرگاه انسان بتواند در مواقعی که اوضاع و شرایط مناسبی ندارد و همه چیز علیه اوست، برخود مسلط شود و آرامش و خونسردی خود را حفظ کند، اشتهای خوبی داشته باشد و شادمان و خرسند باشد، به مقام تسلط کامل رسیده است.

آنگاه او برای کنترل اوضاع و شرایط این قدرت را دارد که “بادها و دریاها را توبیخ کند تا آرامش مطلوب را پدید آورد. زیرا در این موقع کلام او عصای معجزه گر اوست و با یک تکان، شکست و ناکامی ظاهری را به کامیابی واقعی تبدیل می کند.”آدمی وقتی به این جهان وارد می شود که خداوند تامین کننده ی روزی آن است. و هرچه لازم دارد از قبل قرار داده است. ولی در این خزانه تنها از طریق ایمان محض و کلام معجزه آسا، باز می شود. اگر ایمان داشته باشی برایت همه چیز امکان پذیر است.

فصل سوم – در پنهان موفقیت | کتاب چهار اثر فلورانس

در مخفی توفیق

اسکاول شین در این کتاب نیز به قدرت کلمات تاکید می‌کند. او معتقد است همه انسان‌ها می‌توانند به آرزوهای‌شان برسند و تنها کافی‌ است که از صمیم قلب و با اعتقاد قلبی به خداوند و تکرار خواسته‌هایشان به هستی القا کنند که تمام مسیر را برای رسیدن شخص به هدفش هموار می‌کند. او تاکید می‌کند که حسادت ورزیدن به اشخاص موفق موجب می‌شود که شما از رسیدن به رویاهای خود باز بمانید.

تنها چیزهایی را به خود جذب می کنید که بی نهایت به آن می اندیشید.همیشه از انسان موفق می پرسند: راز موفقیت شما چیست؟ ولی هرگز از انسان شکست خورده نمی پرسند که : راز شکست شما چیست؟ دلیل آن بسیار واضح است اما در خور توجه نیست. اگر شکست خورده اید و نسبت به موفقیت دیگران نفرت داشته باشید، هرگز دوباره موفق نخواهید شد.

فصل چهارم – نفوذ کلام

نفوذ کلام

اسکاول شین باز هم در این کتاب بر نفوذ کلام تاکید می‌کند. او معتقد است به هر چیزی که زیاد فکر کنید و از هر چه که حرف بزنید برای شما اتفاق خواهد افتاد. پس بهتر است به جای فکر کردن و به زبان آوردن چیزهای منفی مثل بیماری، شکست، بی‌پولی به اتفاقات خوب، سلامتی و … فکر کنید.

در این بخش از کتاب ، اسکاول شین بازهم روی نفوذ و قدرت کلمات تاکید دارد و به مخاطبان هشدار می دهد که هرچه بگویند، آنرا به سوی خود جذب می کند. خواه منفی باشد یا مثبت، خواه آنرا بخواهند یا نخواهند. اگر مدام از بیماری، شکست، بی پولی و نفرت حرف بزنند، در زندگی به آنها دچار می شوند و برعکس، اگر از سلامتی، ثروت و موفقیت سخن بگویند مسیر رسیدن به آنرا برای خود هموار می سازند.

توصیه اسکاول شین

توصیه اسکاول شین این است که زبان و کلمات خود را در راستای طلب شفا، طلب برکت و روزی و همینطور سعادت و موفقیت برای خود و دیگران بکار ببرید. نکته دیگر این بخش اینست که هرگاه شر و بدی به شما رسید در مقابل آن مقاومت نکنید، زیرا آنرا بیشتر به سمت خود جذب می کنید. با استفاده از نفوذ کلام در زندگی خود شر و پلیدی را به آرامش تبدیل کنید. درواقع چیزی به عنوان شر مطلق وجود ندارد زیرا قدرت مطلق از آن خداوند است و وجود او تنها منشا خیر و برکت و نیکی است. بنابراین شر چیزی ست که از ذهن انسان نشات می گیرد و با قدرت کلام مثبت به آسانی قابل کنترل است.

نکات کلیدی کتاب چهار اثر از فلورانس

جملات مثبت فلورانس اسکاول شینجملات مثبت فلورانس اسکاول شین «بازی زندگی» یک بازی انفرادی است. ایمان بدون شهامت محکوم به فناست. چرا نگران باشیم؟ شاید هرگزپیش نیاید. خدا به زمان احتیاج ندارد و هرگز دیر نمی کند هیچ‌کس چیزی به آدمی نمی‌دهد مگر خود او و هیچ‌کس چیزی از آدمی دریغ نمی‌دارد مگر خود او. رهایی از ترس یک راه بیشتر ندارد: تبدیل ترس به ایمان من این بار را به دست خدا می سپارم.و خود را آزاد می کنم. اگر خودتان عوض شوید، همه اوضاع و شرایط عوض خواهدشد . به محض آرام شدن دریای افکار کشتی های نجات از راه میرسند به محض آرام شدن دریای افکار، کشتی‌های نجات از راه می‌رسند. شادمانی ام کار خداست.پس هیچ کس نمی تواند در آن دخالت کند. کلامتان را عوض کنید تا جهان شما عوض شود زیرا کلامتان جهانتان است. نخستین گام برای کسب موفقیت اینست که از آنچه هستید شادمان باشید. تا لحظه ای خواسته آدمی تخقق نیافته است نباید از آن با کسی سخن بگوید. شادمانی خود را با از یاد بردن نومیدی ها و شکستهای گذشته دوباره بدست آورید. در ملکوت مجال از دست رفته وجود ندارد. اگر دری بسته شود دروازه ای می گشاید. بـه یاد داشته باشید که افراد شاد و مثبت بیشتر می توانند دیگران را مجذوب خود کنند. در روی زمین چیزی نیست که بتواند در مقابل کسی که هیچ گاه مقاومت نمی کند بایستد. این مهمترین لحظه در زندگی شماست و اون هم لحظه ای است که بایستی همه را ببخشید. اتفاقات و اشتباهات گذشته را پـذیرفته و فراموش کنید. بدانید که نمیـتوانید زمان را بـه عـقب برگردانید. براستی که نفرت و انزجار بیش از می‌گساری خانه‌ها را ویران کرده است و بیش از جنگ‌ها جان آدمیان را به باد داده است . شاید زمان آن فرا رسیده باشد که کسـی ( یـا خودتان ) را بخاطر چیزی که اتفاق افتاده و یا گفتـه شـده مـورد بـخشایـش قـرار دهــید. برای دشمن خود برکت بطلبید تا او را خلع سلاح کنید . از این طریق ، مهمات او را از چنگش می ربایید و تیرهای او را به برکات بدل می کنید. بـه زنـدگی با دیـدی مثـبـت نگـاه کـنـید تـا خـود را بـه دلیل احساس انرژی و خوشحالی بسیار زیادی کـه نصیبتان خواهـد شد، متعجب سازید. آنان که چشم به یاری خدا دارند، دوباره قدتمند خواهند شد. آنان همچون عقاب پرواز خواهند کرد، خواهند دوید و خسته نخواهند شد، راه خواهند رفت و ضعیف نخواهند شد. سری که بر پیشانیش خم باشد آسوده بر بالین قرار نمی‌گیرد خشم و نفرت و بدخواهی و حسد و انتقام جوئی شادمانی انسان را می‌رباید و بیماری و شکست و فقر می‌آورد.

جملات مثبت فلورانس اسکاول شین

جملات مثبت فلورانس اسکاول شین

اگر خودتان عوض شوید، همه اوضاع و شرایط عوض خواهدشد . به محض آرام شدن دریای افکار کشتی های نجات از راه میرسند به محض آرام شدن دریای افکار، کشتی‌های نجات از راه می‌رسند. شادمانی ام کار خداست.پس هیچ کس نمی تواند در آن دخالت کند. کلامتان را عوض کنید تا جهان شما عوض شود زیرا کلامتان جهانتان است.

نخستین گام برای کسب موفقیت اینست که از آنچه هستید شادمان باشید. تا لحظه ای خواسته آدمی تخقق نیافته است نباید از آن با کسی سخن بگوید. شادمانی خود را با از یاد بردن نومیدی ها و شکستهای گذشته دوباره بدست آورید. در ملکوت مجال از دست رفته وجود ندارد. اگر دری بسته شود دروازه ای می گشاید. بـه یاد داشته باشید که افراد شاد و مثبت بیشتر می توانند دیگران را مجذوب خود کنند. در روی زمین چیزی نیست که بتواند در مقابل کسی که هیچ گاه مقاومت نمی کند بایستد. این مهمترین لحظه در زندگی شماست و اون هم لحظه ای است که بایستی همه را ببخشید.

اتفاقات و اشتباهات گذشته را پـذیرفته و فراموش کنید. بدانید که نمیـتوانید زمان را بـه عـقب برگردانید. براستی که نفرت و انزجار بیش از می‌گساری خانه‌ها را ویران کرده است و بیش از جنگ‌ها جان آدمیان را به باد داده است . شاید زمان آن فرا رسیده باشد که کسـی ( یـا خودتان ) را بخاطر چیزی که اتفاق افتاده و یا گفتـه شـده مـورد بـخشایـش قـرار دهــید. برای دشمن خود برکت بطلبید تا او را خلع سلاح کنید . از این طریق ، مهمات او را از چنگش می ربایید و تیرهای او را به برکات بدل می کنید.

بـه زنـدگی با دیـدی مثـبـت نگـاه کـنـید تـا خـود را بـه دلیل احساس انرژی و خوشحالی بسیار زیادی کـه نصیبتان خواهـد شد، متعجب سازید. آنان که چشم به یاری خدا دارند، دوباره قدتمند خواهند شد. آنان همچون عقاب پرواز خواهند کرد، خواهند دوید و خسته نخواهند شد، راه خواهند رفت و ضعیف نخواهند شد. سری که بر پیشانیش خم باشد آسوده بر بالین قرار نمی‌گیرد خشم و نفرت و بدخواهی و حسد و انتقام جوئی شادمانی انسان را می‌رباید و بیماری و شکست و فقر می‌آورد.

نقد کتاب چهار اثر اسکاول شین

موضوع کتاب چهار اثر از فلورانس چیست؟

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین در زمینه توسعه فردی و قانون جذب و حل مشکلاتی که بصورت فیزیکی قابل حل نیستند، بلکه باید با ساختار ذهنی راه حل کشف شود.

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین شامل چه سرفصل هایی می باشد؟

بازی زندگی و راه و رسم این بازی – کلام تو عصای معجزه گر توست – در پنهان موفقیت – نفوذ کلام

بهترین ترجمه کتاب چهار اثر از فلورانس کدام است؟

کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین با ترجمه گیتی خوشدل از انتشارات پیکان ، بسیار ساده و روان شصت بار به چاپ در آمده است.

@co ex : h ps:schema.o g, @ ype: FAQPage, mai E i y: @ ype: Ques io , ame: , accep edA swe : @ ype: A swe , ex : . , @ ype: Ques io , ame: , accep edA swe : @ ype: A swe , ex : - bsp; - bsp; - bsp; , @ ype: Ques io , ame: , accep edA swe : @ ype: A swe , ex : .

برچسبدانلود کتاب pdf دانلود کتاب انگیزشی

درباره ی رویا نظارات

شاید این مطالب برایتان مفید باشد

دانلود رایگان کتاب عادت های اتمی pdf

۱۴۰۱-۰۵-۱۶

صد ویژگی شخصیت سالم

۱۴۰۰-۰۷-۲۹

چگونه به ثبات شخصی برسیم

۱۴۰۰-۰۶-۳۱

۹ دیدگاه

کتاب چهار اثر فوق العادست. خیلی توی تصمیمات زندگیم و کلامم و طرز فکرم از اطرافیان بهم کمک کرده. خدا فلورانس اسکاول شین رو بیامرزه ????

سلام مجدد ، به دوستان خوب در وبسایت کتاب ها واقعا این کتاب شاهکاری در بین کتاب های رشد معنوی به قول یکی از اساتید : اگر میخواید قران رو بهتر متوجه بشید اول کتاب ۴ اثر فلورانس رو مطالعه کنید.واقعا این خانم در اندازه های یک پیغمبر شهود داشت مرسی از سایت خوب کتاب ها که هم pdf چهار اثر فلورانس، هم کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس رو گذاشتن موفق باشید

خوشحالم که موردتوجهتون بوده. بله کتاب ۴ اثر فلورانس یک شاهکار در زمینه آگاهی و شهود است که به سادگی خانم اسکاول شین با افراد واقعی به ما قوانین جهان ، تاثیر کلام ، اعتقاد قلبی به آرزوهامون رو توضیح داده که چقدر می تونه در رسیدن ما به خواسته هامون تاثیرگذار باشن.

ممنون از اینکه به طور رایگان فایل صوتی رو دراختیارمون میذارید.????

سلام به شما ، مچکرم بابت اظهار نظرتون خوشحال میشیم بعد از گوش دادن فایل، فیدبک های لازم رو درباره فایل های صوتی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین به ما بدید

ما از این کتاب برای فروشگاه گودال خریداری کردیم،جنس و کیفیت عالی داره،دوستانی که قصد خرید دارند توصیه میکنیم از سایت شما خرید کنند

کتاب سراپا چرند

بسیار عالی و با کیفیت.تشکر میکتم

چرا تعداد صفحات کتابتون ۷۹صفحس ولی ۲۹۷صفحست کتاب اصلیش

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس