تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

روش استفاده از اسپری تاخیری

روش استفاده از اسپری تاخیری

نحوه استفاده از اسپری تاخیری سه مرحله است: 1- اسپری در ناحیه زیرین کلاهک آلت 2- مالش محل اسپری شده تا جذب کامل 3- صبر تا اثرگذاری کامل اسپری تاخیری.

پخش آنلاین آهنگ
پخش آنلاین ویدئو

نحوه استفاده از اسپری تاخیری آموزش با کلیپ و عکس

نحوه استفاده از اسپری تاخیری بصورت صحیح و تاثیرات آن بر رابطه جنسی، یکی از دغدغه‌های همیشگی بسیاری از زوجین است. مردانی که از مشکل زودانزالی رنج می‌برند معمولا در رابطه و در مقابل شریک جنسی خود دچار مشکل می‌شوند و این موضوع به مرور رابطه آنها را به سردی می‌کشاند و رضایت جنسی طرفین را کاهش می‌دهد.

طبق تحقیقات انجام شده، متوسط زمان انزال مردان در یک رابطه جنسی در حدود 5 دقیقه از زمان شروع رابطه است و این زمان برای زنان بطور متوسط 18 دقیقه می‌باشد. این اختلاف زمانی قابل توجه است و درصورت عدم درک صحیح زوجین از این تفاوت‌ها، می‌تواند مشکل ساز باشد. همچنین مردانی که دارای مشکل زودانزالی حاد هستند، متوسط زمان انزالشان بعضا زیر یک دقیقه است. در این صورت این اختلاف زمانی بیشتر به چشم می‌آید و نارضایتی بیشتری را در زوجین بوجود می‌آورد. به همین دلیل اهمیت درمان زودانزالی، بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. زیرا تجربه‌ی یک رابطه زناشویی مطلوب در تمامی جوانب یک رابطه‌ی احساسی-عاطفی و کیفیت و دوام آن تاثیرگذار است.

استفاده از اسپری‌های تاخیری یکی از روش‌های رفع مشکل زودانزالی است که به علت تاثیر سریع و مناسب در کوتاه مدت، گزینه‌ی مناسبی می‌باشد. لازم به ذکر است که استفاده از اسپری‌های تاخیری یک روش اورژانسی برای رفع زودانزالی است و درمان قطعی و دائمی محسوب نمی‌شود. زیرا پس از از بین رفتن اثر اسپری، مشکل زودانزالی به قوت خود باقی می‌ماند و حتی در برخی موارد شدیدتر می‌شود. در ادامه با مجله اینترنتی لی‌لی‌مگ همراه شوید تا شما را با طریقه استفاده از اسپری‌های تاخیری و همچنین فوت و فن‌های آن آشنا کنیم تا رابطه جنسی مطلوب و رضایت‌بخشی را تجربه نمایید.

طریقه استفاده از اسپری‌های تاخیری

همانطور که بیان شد، اسپری تاخیری یک روش اورژانسی برای رفع زودانزالی است و عملکرد آن بصورت ایجاد بی‌حسی موضعی در عصب‌های آلت تناسلی است تا بدین صورت انزال به تاخیر بیفتد.

پیش از مصرف اسپری تاخیری، به تاریخ انقضای آن توجه کنید و مطمئن شوید که اسپری منقضی نشده باشد. توجه به این موضوع خصوصا برای اسپری‌های تاخیری خارجی موجود در بازار ضروری است.

در ادامه با آموزش مرحله به مرحله‌ی طرز استفاده از اسپری تاخیری همراه شوید:

گام اول در استفاده صحیح از اسپری تاخیری

در گام اول محل دقیق استفاده از اسپری تاخیری را مشخص کنید.

لازم به ذکر است که برندهای مخلف در دستورالعمل استفاده از محصولشان، نواحی مختلفی از آلت را جهت اسپری کردن و کسب نتیجه مطلوب‌تر پیشنهاد کرده‌اند. ولی بصورت کلی در پاسخ به سوال اسپری تاخیری را کجا بزنیم می‌توان گفت که ناحیه فرنولوم که زیر کلاهک آلت تناسلی است، معمولا بهترین و موثرترین قسمت آلت برای استفاده از اسپری تاخیری است (اطلاعات بیشتر).

احتیاط 1: توجه کنید که دارو بر روی بیضه‌ها و مجاری ادرار اسپری نشود.

احتیاط 2: درصورت داشتن بیماری‌های قلبی، کلیوی، کبدی و صرع پیش از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

احتیاط 3: درصورت داشتن حساسیت پوستی نظیر خارش شدید، قرمزی پوست و …  با پزشک خود مشورت کنید و یا برند و محصول مورد استفاده خود را عوض کنید. زیرا ممکن است شما به فرمولاسیون یک محصول یا برند خاص حساسیت داشته باشید و حساسیت شما با استفاده از محصولی دیگر برطرف شود.

چند اسپری کافی است؟

یکی از نکات مهم در استفاده درست از اسپری تاخیری، مسئله تعداد دفعات اسپری کردن به آلت است. توجه کنید که معمولا تولیدکنندگان این محصولات توصیه می‌کنند میزان مصرف ابتدا از دوزهای کم با 2 الی 3 مرتبه اسپری کردن شروع شود و درصورتیکه این میزان مصرف برای شما کافی نبود، تعداد اسپری‌ها افزایش یابد.

حتما دقت کنید که در هر بار استفاده بیش از 10 پاف اسپری نکنید زیرا در صورت استفاده‌ی بیش از حد مجاز، آلت شما به صورت کامل بی‌حس می‌شود و ممکن است از رابطه جنسی هیچگونه لذتی نبرید. در این شرایط حتی ممکن است در ایجاد حالت نعوظ کامل (راست کردن آلت) دچار مشکل شوید. برای آشنایی بیشتر با این عوارض، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی لی‌لی‌مگ با موضوع معایب اسپری تاخیری را مطالعه کنید.

توصیه می‌شود در دفعات ابتدایی مصرف، بعد از 2 الی 3 بار اسپری کردن، 5 تا 10 دقیقه زمان بدهید و صبر کنید تا تاثیر بی‌حسی در آلت مشخص شود و پس از آن برای استفاده بیشتر از اسپری تاخیری تصمیم بگیرید.

درنظر داشته باشید به علت درصد جذب پوستی متفاوت در افراد مختلف، نمی‌توان مقدار مشخصی را برای همه افراد بیان کرد و خود فرد باید میزان مصرف را برحسب تجربه و شدت مشکل تنظیم کند.

همچنین توجه کنید که حتما عمل پاف کردن را تنها در یک نقطه روی آلت انجام دهید و روی کل آلت آن را پاف نکنید.

گام دوم در استفاده صحیح از اسپری تاخیری

در گام دوم باید محل اسپری شده را به خوبی مالش دهید. دقت کنید که لازم نیست کل مواد اسپری شده روی آلت پخش شود. این کار را تا جایی ادامه دهید که دیگر خیسی محلول را روی پوست خود احساس نکنید و درواقع محلول بصورت کامل جذب شده باشد.

سپس دستان خود را با آب و صابون بشویید تا در مرحله پیش‌نوازی شریک جنسی خود، سبب انتقال مواد بی‌حسی به بدن وی و بی‌حس شدن نقاط لمس شده نشوید.

گام سوم در استفاده صحیح از اسپری تاخیری

در گام بعدی و پس از مالش دادن داروی بی‌حسی، 10 تا 15 دقیقه صبر کنید تا ماده تاخیری (لیدوکائین یا بنزوکائین) اثر خود را بگذارد و آلت تناسلی بی‌حس بشود. اگر قبل از تاثیر کامل شروع به رابطه کنید، قطعا نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت و مشکل زودانزالی بصورت ملموسی رفع نخواهد شد.

پس حتما برای رسیدن به نتیجه مطلوب، 15 دقیقه صبر کنید و از این زمان برای معاشقه و آماده سازی شریک جنسی خود برای دخول و رابطه جنسی نهایت استفاده را ببرید. زیرا یکی از مشکلات استفاده از اسپری‌های تاخیری، فاصله زمانی و وقفه‌ای است که در رابطه جنسی ایجاد می‌کند. این زمان اگر به درستی مدیریت نشود، ممکن است باعث نارضایتی شریک جنسی شما شود.

لازم به تذکر است که بی‌حسی ایجاد شده در آلت خیلی شدید نیست زیرا میزان ماده تاخیری و دوز آن پایین است. بنابراین با گذشت زمان و شروع رابطه جنسی، تاثیر اسپری به آرامی از بین می‌رود و آلت شما به حالت عادی برمی‌گردد و انزال اتفاق می‌افتد. درصورت استفاده صحیح از اسپری‌های تاخیری، رابطه طولانی‌تری را تجربه خواهید کرد!

کلیپ استفاده از اسپری تاخیری

همانطور که در این مقاله بیان کردیم، استفاده صحیح از اسپری تاخیری اهمیت بسیاری در حصول نتیجه مطلوب دارد. زیرا درصورتیکه مثلا دوز زیادتری را مصرف کنید، ممکن است عوارض جانبی زیادی برای شما ایجاد کند و همچنین اصلا از رابطه جنسی خود لذت نبرید!

همچنین درصورتیکه اسپری تاخیری به محل مناسبی روی آلت زده نشود و یا بصورت مستقیم و از روبرو پاف گردد، ممکن است مواد اسپری وارد مجاری ادرار شود و بدین ترتیب دچار سوزش و حتی عارضه‌های شدیدتر شوید.

فیلم طریقه استفاده از اسپری تاخیری را با دقت مشاهده کنید و پیشنهاد می‌کنیم به شریک جنسی خود نیز اطلاع دهید تا با هماهنگی و همکاری ایشان، رابطه مطلوب‌تری را تجربه کنید:

در صورت تمایل می‌توانید صوت این ویدئو را جداگانه بشنوید:

نحوه استفاده از انواع اسپری تاخیری موجود در بازار

در این قسمت قصد داریم شما را با روش صحیح استفاده از مشهورترین اسپری‌های تاخیری موجود در بازار آشنا کنیم. همچنین توصیه می‌کنیم مقاله لی‌لی‌مگ درباره بهترین اسپری تاخیری مردانه را هم مطالعه کنید تا با این محصولات بیشتر آشنا شوید.

نحوه استفاده از اسپری تاخیری ویگا

اسپری‌های تاخیری ویگا در دوزهای 50000 و 240000 در بازار کشورمان موجود است. این برند ساخت کشور آلمان بوده و با نام اسپری عقابی یا اسپری کله عقابی هم شناخته می‌شود.

اسپری تاخیری ویگا یکی از بهترین اسپری‌های تاخیری موجود در بازار است که شدت اثربخشی بالایی دارد. به همین جهت به کسانی که تجربه مصرف این اسپری را ندارند توصیه می‌کنیم در دفعات اول به میزان 3 تا حداکثر 5 بار این محصول را به آلت خود اسپری کنند و نتیجه را مشاهده نمایند تا مقدار و دوز مناسب مصرف برای خودشان را به تجربه متوجه شوند و در دفعات اولیه با ناآگاهی از محصول، به مقدار بیش از اندازه از آن استفاده نکنند.

به طور کلی طریقه استفاده از اسپری‌های تاخیری ویگا با سایر اسپری‌های تاخیری یکسان بوده مشابه روش عنوان شده در قسمت قبل است. بنابراین توصیه می‌کنیم حتما آن را با دقت مطالعه و رعایت نمایید و به مرور و درصورت لزوم دوز مصرف خود را بالاتر ببرید.

نحوه استفاده از اسپری تاخیری ایموشن

اسپری تاخیری ایموشن یکی از بهترین اسپری‌های تاخیری ایرانی موجود در بازار است که توسط شرکت کیمیا شفا بخش تولید و به بازار عرضه شده است. این محصول دارای مجوزهای وزارت بهداشت است و مراحل فرمولاسیون و تولید آن در داخل کشور انجام شده است.

اسپری تاخیری ایموشن را هم بایستی مانند دستورالعمل بیان شده مصرف کنید. به این ترتیب که چند پاف به زیر کلاهک آلت زده و سپس به صورت دایره‌ای مالش دهید تا مواد اسپری شده بصورت کامل جذب پوست شود. همانطور که قبلا بیان کردیم، چنانچه این فرآیند با هماهنگی و همکاری شریک جنسی شما انجام شود، می‌تواند لذت و رضایت هر دو طرف را افزایش دهد.

پس از اسپری کردن، 15 دقیقه صبر کنید تا مواد تاخیری بصورت کامل تاثیر خود را بگذارند. می‌توانید از این وقفه زمانی برای آماده سازی و پیش‌نوازی شریک جنسی خود استفاده کنید.

طریقه مصرف اسپری تاخیری پاورمن

اسپری تاخیری پاورمن یکی از بهترین اسپری‌های تاخیری ایرانی است که به مدل دلتا یا پاورمن دلتا هم مشهور است. این محصول در رایحه‌های مختلف در بازار موجود است و باتوجه به دوز مشابه و ویژگی‌های مشترک تمامی این مدل‌ها، شرایط استفاده از تمامی آنها یکسان است.

چنانچه بار اول است که از این محصول استفاده می‌کنید و با دوز و تعداد دفعات مناسب مصرف برای خودتان آشنا نیستید، توصیه همیشگی ما در افزایش تدریجی دوز محصول و مشاهده عملکرد آن است. اکیدا توصیه می‌کنیم که به یکباره به دفعات زیاد از این اسپری استفاده نکنید.

این محصول هم درصورت استفاده در قسمت مناسبی از آلت (کلاهک آلت و قسمت زیرین آن) و همچنین رعایت تاخیر 15 دقیقه‌ای جهت جذب و تاثیرگذاری کامل، می‌تواند عملکرد مطلوبی برای شما داشته باشد.

بایدها و نبایدهای نحوه استفاده از اسپری تاخیری

استفاده از اسپری تاخیری بصورت صحیح باعث تاثیرگذاری مطلوب و درنتیجه افزایش زمان رابطه جنسی می‌شود. این افزایش مدت زمان رابطه شانس تجربه ارگاسم در حین رابطه توسط بانوان را افزایش می‌دهد و بدین ترتیب باعث رضایت دوطرف شده و کیفیت رابطه را افزایش می‌دهد.

البته بارها دیده شده کاربران زیادی تجربه مصرف متفاوتی از این محصولات داشته‌اند و برخی مصرف کنندگان ترجیح داده‌اند که استفاده از این محصولات را متوقف نمایند. بیشتر این تجارب ناخوشایند به علت عدم استفاده‌ی صحیح از اسپری تاخیر ایجاد می‌شود و قابل حل است.

همچنین توجه داشته باشید که تجربه شخصی شما از مصرف اسپری‌های تاخیری ممکن است به دلیل تفاوت در حساسیت آلت تناسلی، جذب پوستی متفاوت و همچنین شدت مشکل زودانزالی با دیگران فرق داشته باشد. به همین دلیل بایستی با استفاده چندین باره و افزایش تدریجی دوز مصرف، به دوز و تعداد مناسب مصرف این محصولات برای خودتان پی ببرید.

برای آشنایی بیشتر با نحوه استفاده از اسپری تاخیری، ویدئوهای زیر را مشاهده کنید:

اگر در استفاده از اسپری تاخیری موارد زیر را رعایت نمی‌کنید، توصیه می‌کنیم حتما در روش مصرف خودتان تجدید نظر کنید:

استفاده خیلی زیاد از اسپری تاخیری

اگر به میزان حساسیت آلت تناسلی خودتان و همچنین شدت مشکل زودانزالی توجه نکنید، ممکن است با استفاده خیلی زیاد از این محصولات، آلت تناسلی را بصورت کامل بی‌حس کنید. در اینصورت هیچگونه لذتی از رابطه جنسی خود و عمل دخول تجربه نخواهید کرد. همچنین ممکن است تا 30 دقیقه پس از مصرف هم شرایط شما اینگونه باشد. این موضوع باعث دلزدگی و صرف نظر کردن از مصرف این محصولات خواهد شد.

استفاده مقادیر بسیار کم از اسپری تاخیری

درصورتیکه مقدار کمی از اسپری تاخیری برای بی‌حسی آلت تناسلی خودتان استفاده کنید، قاعدتا اثرات اسپری را مشاهده نخواهید کرد و یا به صورت محدود مشاهده می‌کنید. در نتیجه مدت زمان رابطه جنسی شما به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش نخواهد یافت.

در مواردی دیده شده بعلت جذب پوستی کم یا عدم مالش اسپری در محل استفاده شده، تاثیر بی‌حسی کم بوده و مدت زمان رابطه به صورت محسوس طولانی‌تر نشده است.

به کار بردن اسپری تاخیری در قسمت‌های نامناسب از آلت تناسلی

اکثر تولیدکنندگان اسپری‌های تاخیری مردانه در دستورالعمل مصرف محصولات خودشان نواحی فرنولوم (قسمت زیر کلاهک آلت تناسلی) و ناحیه گلنس (کلاهک آلت مردانه) را به عنوان بهترین و تاثیرگذارترین قسمت‌های آلت تناسلی برای مصرف محصولشان معرفی کرده‌اند.

مدت زمان تاثیر اسپری تاخیری

در دستورالعمل مصرف هرکدام از اسپری‌های تاخیری موجود در بازار، زمان اثربخشی متفاوتی قید شده است. توجه داشته باشید که این زمان قید شده ممکن است برای افراد مختلف متفاوت باشد زیرا جذب پوستی و همچنین حساسیت آلت تناسلی در افراد مختلف، متفاوت است.

بنابر تجربه اکثر مصرف کنندگان، پیشنهاد می‌کنیم 10 تا 15 دقیقه پس از مصرف اسپری تاخیری منتظر بمانید تا محصول به حداکثر تاثیرگذاری خود برسد.

توجه داشته باشید که درصورت عجله کردن و انجام رابطه جنسی پیش از تاثیرگذاری کامل اسپری تاخیری، نباید انتظار چندانی داشته باشید و احتمالا مدت زمان رابطه شما افزایش قابل ملاحظه‌ای نخواهد داشت (اطلاعات بیشتر).

سوالات متداول درباره طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای آقایان

درصورتیکه تجربه مصرف ندارید، ابتدا 2 یا 3 مرتبه اسپری کنید و با بدست آوردن تجربه، به دوز و تعداد دفعات مناسب اسپری کردن برای خودتان پی ببرید. لازم به ذکر است که بیشتر مصرف کنندگان 5 بار و برخی دیگر تا حداکثر 10 بار اسپری کردن در یک رابطه را به عنوان تعداد دفعات مناسب اسپری کردن پیشنهاد کرده‌اند.

حدود 90 درصد اعصاب در سطح آلت تناسلی در ناحیه کلاهک آلت متمرکز و فعال هستند. بنابراین بهترین محل برای استفاده از اسپری تاخیری کلاهک آلت و ناحیه زیرین آن می‌باشد.

افراد مختلف به علت تفاوت در میزان حساسیت آلت تناسلی، میزان ماده تاخیری استعمال شده (تعداد دفعات اسپری کردن) و همچنین میزان تاثیرگذاری فرمولاسیون برند و محصول مصرف شده، شرایط متفاوتی را تجربه می‌کنند. ولی بطور میانگین تاثیر این محصولات تا یکساعت پس از مصرف باقی می‌ماند.

در دستورالعمل مصرف برخی اسپری‌های تاخیری پیشنهاد شده است که محصول را در زمان نعوظ کامل آلت استفاده نمایید. با این حال برطبق تجربه مصرف کنندگان، انتخاب با شماست و اگر آلت شما شل شده باشد هم می‌توانید از اسپری تاخیری استفاده کنید. همچنین اگر آلت شما سفت شده باشد (نعوظ کامل) می‌توانید از اسپری تاخیری حتی با کمک شریک جنسی خود استفاده کنید.

آیا می‌توان از اسپری تاخیری و کاندوم بصورت همزمان استفاده کرد؟

در بیشتر برندها هنگام استفاده از اسپری تاخیری می‌توانید از انواع مختلف کاندوم‌های موجود در بازار استفاده کنید. ولی در برخی مدل‌ها و محصولات بایستی فقط از کاندوم‌های لاتکس استفاده کنید. به همین دلیل برای اطمینان از این موضوع، به دستورالعمل استفاده از اسپری تاخیری مراجعه کنید.

آیا لازم است محل استعمال اسپری تاخیری قبل از شروع رابطه جنسی شسته شود؟

این موضوع به شرایط شما و شریک جنسی‌تان بستگی دارد. ولی چنانچه تمایل به رابطه دهانی دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما آلت خود را شست و شو دهید و یا از کاندوم استفاده کنید. زیرا درصورت عدم رعایت این موضوع، ممکن است شریک جنسی شما دچار انواع حساسیت‌ها بشود.

همچنین بیشتر این محصولات در دستورالعمل مصرف خود اعلام کرده‌اند که پیش از برقراری رابطه برای جلوگیری از انتقال مواد بی‌حسی به بدن شریک جنسی، آلت خود را شست و شو دهید. البته برخی محصولات هم به علت فرمولاسیون جدید و جذب بالایی که دارند نیاز به شست و شو ندارند. بنابراین بهتر است به دستورالعمل مصرف محصول مراجعه کنید.

آیا امکان استفاده از اسپری تاخیری در هنگام بارداری زن وجود دارد؟

ماده لیدوکائین و بنزوکائین بکار رفته در اسپری‌های تاخیری جزو مواد بی‌خطر محسوب می‌شوند ولی با این حال از آنجاییکه سلامت مادر و جنین در دوران بارداری اهمیت زیادی دارد، توصیه می‌کنیم از مصرف اسپری تاخیری و یا هرگونه مواد شیمیایی دیگر صرف نظر کنید.

آیا تاثیر اسپری تاخیری به شریک جنسی هم منتقل می‌شود؟

درصورتی که آلت تناسلی و دستان خود را پیش از برقراری رابطه جنسی با آب و صابون به خوبی بشویید، معمولا مواد بی‌حسی باقی مانده روی پوست شما بصورت کامل برطرف می‌شوند و درصورت تماس با شریک جنسی به ایشان منتقل نخواهد شد.

اثرات جانبی اسپری‌های تاخیری چیست؟

مکانیسم اثر و عملکرد اسپری‌های تاخیری، بصورت ایجاد بی‌حسی موقت در ناحیه آلت تناسلی است. با اینکه تقریبا تمامی اسپری‌های تاخیری موجود در بازار عملکرد مشابهی دارند، ولی به علت فرمولاسیون‌ و افزودنی‌های مختلف می‌توانند عوارض و اثرات جانبی متفاوتی داشته باشند که پس از استفاده از آنها و تجربه مصرف می‌توانید تشخیص دهید که کدام برند و مدل برای شما مناسب است.

همچنین باز هم متذکر می‌شویم که درصورت عدم استفاده صحیح از اسپری تاخیری، ممکن است دچار سوزش و حساسیت شوید و حتی مواد این اسپری‌ها وارد مجاری ادرار شوند. پس حتما مطابق با دستورالعمل ذکر شده و با حوصله اقدام کنید.

آیا استفاده همزمان از ژل تاخیری و اسپری تاخیری مجاز است؟

ایرادی در استفاده همزمان از ژل تاخیری و اسپری تاخیری وجود ندارد. با این حال پیشنهاد می‌کنیم درصورتیکه مشکل زودانزالی حاد دارید، بجای استفاده همزمان از هردو محصول، از دوزهای بالاتر اسپری تاخیری استفاده کنید.

آیا اسپری تاخیری می‌تواند باعث بی‌حس شدن دائمی آلت تناسلی بشود؟

بصورت کلی امکان این اتفاق بسیار بعید است زیرا مواد موجود در اسپری‌های تاخیری به سرعت جذب پوست می‌شوند و اصولا دوز آنها پایین است. طبق تحقیقات انجام شده این مشکل در کمتر از 1 درصد مصرف کنندگان گزارش شده است.

سخن پایانی درباره نحوه صحیح استفاده از اسپری تاخیری

با وجود اینکه استفاده صحیح از اسپری تاخیری تاثیر زیادی در گرفتن نتیجه مطلوب و طولانی شدن زمان رابطه جنسی دارد، ولی درنظر داشته باشید استفاده طولانی مدت از این محصولات علاوه بر داشتن عوارض جانبی، هزینه زیادی هم روی دستتان می‌گذارد. همچنین استفاده از اسپری‌ تاخیری به هیچ عنوان روش درمانی قطعی و همیشگی نیست.

پیشنهاد مجله اینترنتی لی‌لی‌مگ به شما مخاطب گرامی این است که علاوه بر استفاده از اسپری‌های تاخیری لیدوکائین، به دنبال سایر روش‌های دارویی و غیر دارویی مطمئن برای درمان دائمی زودانزالی باشید تا برای همیشه از شر این مشکل خلاص شوید!

در پایان از شما درخواست می‌کنیم که سوالات، نظرات و تجربه مصرف اسپری‌های تاخیری توسط خودتان را در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید. ما با افتخار و در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود …

روش استفاده از اسپری تاخیری