تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

روش بزرگ کردن سینه

روش بزرگ کردن سینه

بیشتر خانم ها می خواهند بدن کاملی داشته باشند و به همین دلیل گاهی آن ها به دنبال راهکارهای خانگی برای افزایش سایز سینه های خود می باشند.

چگونه سینه های خود را بزرگ کنیم؟

افزایش سایز سینه برای بسیاری از افراد، نمادی از زیبایی و تقویت زنانگی در زن محسوب می شود. بیشتر خانم ها می خواهند بدنی کامل داشته باشند و به همین دلیل ممکن است آن ها به دنبال راهکارهای خانگی برای افزایش سایز سینه خود باشند.

از نظر پزشکی، زنان برای بزرگ کردن سینه نیاز به جراحی های خاص با استفاده از پروتز را دارند. در این جراحی، یک جراح پروتز های تشکیل شده از جنس سالین و سیلیکون را در زیر بافت سینه قرار می دهد تا به اصطلاح پف کند.  اما این روش های جراحی ممکن است با بروز برخی عوارض جانبی همراه باشد و از طرفی هم متوسط ​​طول عمر یک پروتز ممکن است 12 سال باشد؛ اما برخی روش های طبیعی برای افزایش سایز سینه مانند ماساژ وجود دارند.

حقایق جالب درباره سینه ها  

راهکارهای افزایش اندازه سینه در خانه استفاده از ماساژ دادن، تمرینات بزرگ کردن سینه و مصرف غذاهایی است که باعث بزرگتر شدن آن می شوند.

از درد در سینه های خود نگران هستید؟ مقاله علت درد پستان در پزشکت را بخوانید.

 می توان اندازه سینه های خود را به طور طبیعی افزایش داد. برخی از راهکارها برای افزایش سایر سینه ها عبارتند از:

حفظ رژیم غذایی متناسب

غذاهایی مانند شیر، میوه و آجیل می توانند به بزرگ شدن طبیعی سینه کمک کنند. در اینجا چند دستور العمل سالم وجود دارد که نتایج را در یک ماه تضمین می کند.

همین الان رایگان سوالتو از بهترین پزشکان و متخصصان بپرس.کلیک کنید!!!

یوگا

یوگا یک راه درمانی طبیعی بوده است. بدن را با ذهن متحد می کند و در مقابله با بیماری های روانی موثر است. برخی از روش های یوگا به عنوان یک راهکار خانگی برای افزایش سایر سینه در نظر گرفته می شوند.

ماساژدرمانی

ماساژدرمانی برای بزرگ کردن سینه ها به غیر از بهبود سلامت کلی پستان، ماساژ باعث افزایش گردش خون و کشش بافت های درون پستان می شود تا باعث شود آنها بزرگ و محکم به نظر برسند. مقداری روغن را در کف دست خود قرار داده و سینه ها را مالش دهید. در حدود 15 دقیقه با حرکات دایره ای آنها را مالش دهید. این کار را دو بار در روز برای چند ماه انجام دهید تا نتایج مثبتی کسب کنید. ماساژ یکی از بهترین راهها برای افزایش سایز سینه است و استفاده از روغن های طبیعی یا لوسیون همراه با ماساژ می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد.

کد تخفیف : ski

برخی از روغن های گیاهی که می توان همراه با ماساژدرمانی سینه ها از آن ها استفاده کرد، عبارتند از:

روغن زیتون به عنوان یکی از موثرترین داروهای خانگی برای بزرگ کردن پستان در نظر گرفته می شود. ماساژ منظم با روغن زیتون می تواند باعث شود سینه ها نرم و سفت به نظر برسند. علاوه بر این، استفاده از روغن زیتون می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان پستان کمک کند.

آیا از تحریک پذیری سینه های خود رنج می برید؟ مقاله حساسیت پستان یا ماستالژیا در پزشکت را بخوانید.

 روغن اسطوخودوس و روغن درخت چای

روغن های محبوب دیگری که در روز استفاده می شود  روغن اسطوخودوس  و روغن درخت چای است. آنها رشد بافت سینه را تحریک می کنند و باعث افزایش اندازه کلی آنها می شوند. روغن درخت چای و روغن اسطوخودوس را در مقادیر مساوی مخلوط کرده و حدود 10 دقیقه روی پستان خود بمالید. آن را با آب ولرم بشویید و حداقل یک ماه این کار را روزانه تکرار کنید.

بهترین راه طبیعی برای افزایش اندازه سینه ها، انجام یک ماساژ روغنی است که می تواند شامل مراحل زیر باشد:

 توجه: استفاده بیش از حد روغن ها می تواند منجر به التهاب و حساسیت شود.

مصرف مکمل ها

برای بزرگ کردن سینه مصرف برخی از مکمل ها ممکن است در بزرگ کردن سایز سینه تا اندازه ای تاثیر داشته باشند و بیشتر آن ها از مواد طبیعی ساخته شده و عوارض جانبی به همراه ندارند. تنها چیزی که می تواند تأثیر بگذارد، کرم، لوسیون یا کپسول می باشد که ممکن است منجر به بروز حساسیت و التهاب شود. قبل از تصمیم به استفاده از مکمل های برای بزرگ کردن سینه، حتماً با پزشک مشورت کنید.

آب پیاز

برای این کار، عسل، زردچوبه و آب پیاز را با هم ترکیب کرده و روی سینه خود بمالید. این ترکیب می تواند به تقویت سینه های سینه و افزایش اندازه سینه کمک کند. برای به دست آوردن نتیجه مؤثر، باید این روش درمانی را قبل از خواب اعمال کنید و اجازه دهید تا صبح بماند و صبح آن را با آب ولرم بشویید.

سینه بند مناسب بپوشید.

پوشیدن سینه بند کوچک یا خیلی بزرگ می تواند سینه های شما را کوچکتر از آنچه هستند نشان دهد. یک سینه بند بپوشید که به سینه شما کمک کند تا بلند شود. سینه بند های ضعیف نیز می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

بزرگ شدن سینه مردان !! آیا خطرناک است؟

افزایش سایز سینه به روش های طبیعی

علاوه بر آن افزایش اندازه پستان به روش طبیعی خوب است و می تواند اعتماد به نفس فرد را تقویت کند. بر همین اساس به عنوان برخی راهکارهای ساده می توانید موارد زیر را درنظر بگیرید:

سینه های زنان در دوران شیردهی به دلیل ذخیره شیر در آن بزرگتر می شوند و اندازه سینه بعد از متوقف شدن شیر دهی، تمایل به کوچک شدن دارند. با افزایش انگیزه های جنسی، هیجان پس از ازدواج ایجاد می شود. در این مرحله، به دلیل برانگیختگی جنسی، نوک سینه های زنان تمایل به نعوظ دارند. رگ های ریز در پستان نمایان می شوند که اغلب به عنوان نشانه افزایش اندازه سینه در نظر گرفته می شوند. مکیدن پستان باعث تحریک میل جنسی می شود اما سینه ها را بزرگ نمی کند. مصرف فرآورده های شیر باعث بزرگتر شدن آن می شود. رابطه جنسی منظم باعث افزایش اندازه پستان نمی شود. البته رابطه جنسی اثرات نوک پستان را تحریک کرده و سینه ها را سفت می کند.

اگر به دنبال راهکارهایی برای کوچک کردن سینه های خود هستید، مقاله چگونه سینه های خود را کوچک کنیم؟ را بخوانید.

منابع:

h ps:www.s a da dmedia.co.keevewoma a icle20012663458- a u al-me hods-fo -b eas -e la geme

 h ps:www.medlife.combloghow- o-i c ease-b eas -size- a u ally

روش بزرگ کردن سینه