تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷

سریال ترکی هرچی میخواد بشه

سریال ترکی هرچی میخواد بشه

برای اطلاع از زمان پخش سریال ترکی هرچی میخواد بشه (Gelsin Hayat Bildiği Gibi)، یکی از بهترین سریال های تابستانی ترکی 2022، در نوشتار جدید همراه باشید.

زمان پخش سریال ترکی هرچی میخواد بشه (Gelsi Haya Bildiği Gibi)

برای اطلاع از زمان پخش سریال ترکی هرچی میخواد بشه (Gelsi Haya Bildiği Gibi)، یکی از بهترین سریال های تابستانی ترکی 2022، در نوشتار جدید همراه باشید.

کارگردانی سریال برعهده آلتان دونمز می‌باشد و داستان گروهی از جوانان با گذشته‌ای نامناسب را روایت می‌کند. در حالی که زندگی پیش روی آن‌ها یک فرصت برای اصلاح و تغییر می‌گذارد. برای اطلاع از ساعت و روز پخش سریال ترکی هرچی میخواد بشه در ادامه همراه ما باشید.

زمان پخش سریال ترکی هرچی میخواد بشه

Gelsi Haya Bildiği Gibi

برای اطلاع از مقاله‌های جدید سایت فیگار، مرور خلاصه‌ای از نقد فیلم و سریال و آشنایی با بهترین فیلم‌ها و سریال‌ها در ژانرهای مختلف، به صفحه اینستاگرام فیگار رجوع نمایید. با دنبال کردن این صفحه در قرعه کشی‌های هفتگی شرکت کنید و از پست‌های سرگرم کننده لذت ببرید:

A pos sha ed by رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر (@figa _i )

در تیم بازیگران سریال، نام‌های باتجربه و جوانی چون ارتان سابان، اوزگه اوزبرک، دوریم اوزکان، نیلسو برفین آکتاش، مصطفی آچالان، اوزگو دلیکانلی، عایشه کیرجا، صنم بابی، اونور اوزر، روژبین اردن، علی برگه، فورکان مورات اوغور حضور دارند.

دریا سال‌ها پیش برای خدمت اجباری به یک بیمارستان نظامی منتقل می‌شود و آنجا با سعدی پایاسلی عشق بزرگی را تجربه می‌کند ولی پایاسلی فقط یک نامه وداع از خودش به جا می‌گذارد و غیبش می‌زند.

پایاسلی بعد از رها کردن گذشته کثیف خود، در نتیجه همکاری با پلیس به عنوان معلم جغرافیا زندگی جدیدی را شروع می‌کند، ولی با روبرویی دوباره با دریایی که هیچوقت نتوانسته بود فراموشش کند، زندگی‌اش مثل گره کوری می‌شود و اسرار سال‌های گذشته برملا می‌شوند. در این میان ماجرای پنج دانش آموز پایاسلی که راهشان به کانون اصلاح نوجوانان هم کشیده شده است هم نقل خواهد شد.

زمان پخش Gelsi Haya Bildiği Gibi

مطالب مرتبط:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار زمان پخش سریال ترکی هرچی میخواد بشه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

سریال ترکی هرچی میخواد بشه