تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

سریال زمان عاشقی

سریال زمان عاشقی

برای اطلاع از زمان پخش سریال ترکی زمان عاشقی با بازی ایلهان شن (Sevmek Zamanı)، یکی از بهترین سریال های تابستانی 2022 در نوشتار جدید همراه ما باشید.

زمان پخش سریال ترکی زمان عاشقی ؛ Sevmek Zama i با بازی ایلهان شن

برای اطلاع از زمان پخش سریال ترکی زمان عاشقی با بازی ایلهان شن (Sevmek Zama ı)، یکی از بهترین سریال های تابستانی 2022 در نوشتار جدید همراه ما باشید.

سریال “زمان عاشقی” که در ژانر درام خواهد بود، به تهیه‌کنندگی شرکت “Sü eç Film” تولید خواهد شد. اسامی چون: ایلهان شن، دنیز ایشین، چاعداش انور اوزترک، توپراک جان آدی گوزل و دریا پینار در این سریال خواهند درخشید.

زمان پخش سریال ترکی زمان عاشقی

Sevmek Zama i با بازی ایلهان شن

برای اطلاع از مقاله‌های جدید سایت فیگار، مرور خلاصه‌ای از نقد فیلم و سریال و آشنایی با بهترین فیلم‌ها و سریال‌ها در ژانرهای مختلف، به صفحه اینستاگرام فیگار رجوع نمایید. با دنبال کردن این صفحه در قرعه کشی‌های هفتگی شرکت کنید و از پست‌های سرگرم کننده لذت ببرید:

A pos sha ed by رسانه تخصصی سینما، بازی و هنر (@figa _i )

علاوه بر اطلاع از زمان پخش سریال ترکی زمان عاشقی می‌توانید نگاهی به مطالب ذیل نیز بیاندازید:

ایلهان شن بعد از درخشش در سریال عاشقانه “عشق،‌ منطق، انتقام” در سریال زمان عاشقی حضور خواهد داشت. پارتنر او در این سریال تابستانی جدید نیز دنیز ایشین خواهد بود.

“زمان عاشقی” را ییلدیز هولیا بیلبان کارگردانی کرده است و با آغاز تابستان،‌ این سریال به زودی از شبکه a v منتشر خواهد شد.

زمان پخش سریال ترکی وقت عاشقی

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار زمان پخش سریال ترکی زمان عاشقی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

سریال زمان عاشقی