تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

شوهرم التمو میمکه نی نی سایت

شوهرم التمو میمکه نی نی سایت

شوهرم التمو میمکه نی نی سایت

شوهرم التمو میمکه نی نی سایت ( 18) | با شوهرم رفتم حموم نی نی سایت

فیلم شوهرم التمو میمکه نی نی سایت ( 18) | با شوهرم رفتم حموم نی نی سایت و داف دانشگاه نی نی سایت و لذت بردن زن از دخول نی نی سایت و شوهرم سفت دوست داره نی نی سایت در ادامه مطلب.

اهمیت احکام زناشویی در اسلام

احکام زناشویی در اسلام همواره بر کنترل امور غریزی تاکید دارند. مسلما میل جنسی یک امر غریزی در انسان است. امری که در حیوانات نیز کم و بیش به همان شکل مشاهده می شود. با این حال اگر انسان بخواهد این میل و غریزه را مانند حیوانات و دقیقا به همان شیوه ارضا کند، هیچ فرقی با موجوداتی که از عقل و هوش بهره‌ای ندارند نخواهد داشت.

از همین رو احکام زناشویی در اسلام به کیفیت روابط زناشویی و چگونگی همبستر شدن زن و مرد اهمیت فراوانی می‌دهد و بر عدم انجام این امر مهم به شکل کاملا غریزی تاکید دارد.

آن‌چه که احکام زناشویی در اسلام به آن اشاره دارد این است که اگرچه اصل وجود میل جنسی یک امر غریزی و فطری است، اما انجام رفتار جنسی نباید در قالب یک امر کاملا غریزی باشد. بلکه این موضوع یک امر آموختنی است و باید روش صحیح آن را فرا گرفت. به همین دلیل فرا گرفتن آموزه‌های لازم و دانستنی‌های مورد نیاز برای انجام درست اعمال زناشویی یک نیاز ضروری برای تمام جوانانی است که قصد ازدواج و تشکیل یک زندگی مشترک را دارند.

اگر زنان و مردان مسلمان آداب زناشوئی را می دانستند و بر طبق آن رفتار می کردند بدون تردید روابط خانوادگی سست و لرزان نمی شود . با توجه به مطالعه پرونده های قضایی در اختلافات خانوادگی شاید بتواند سهم کوچکی بر اثر عدم تطابق اقناع جنسی حاصل نمی شود و کماکان باقی می ماند، باشد.

شوهرم التمو میمکه نی نی سایت