تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

طرز درست كردن پاپيون با روبان

طرز درست كردن پاپيون با روبان

یکی از بهترین کارها و تزییناتی که خیاط ها روی لباسها بکار می برند استفاده از پاپیونهای ساخته شده از روبان است. اینکار خیلی سخت نیست و شما هم با استفاده از

پخش آنلاین ویدئو

آموزش تصویری نحوه درست کردن پاپیون با روبان (بسیار ساده و زیبا)

یکی از بهترین کارها و تزییناتی که خیاط ها روی لباسها بکار می برند استفاده از پاپیونهای ساخته شده از روبان است. اینکار خیلی سخت نیست و شما هم با استفاده از مقداری روبان می تونید در منزل درست کنید و برای تزیین لباسها مخصوصا لباسهای کودکان استفاده کنید. در ادامه نحوه درست کردن ساده پاپیون با روبان را به روش آسان و زیبا به شما آموزش می دهیم.

در این پست طرز ساختن چند نوع پاپیون خیلی ساده رو براتون به اشتراک می گذارم که امیدوارم خوشتون بیاد.

ویدئو آموزش پاپیون با روبان:

مطلب کاربردی : بهترین تابلو و پارچه های مخصوص روبان دوزی کدامند؟ بهمراه تصاویر

روش اول:

همانطور که می دانید پاپیون از سه قسمت به نام های بال گره و دنباله تشکیل شده است. شکل زیر ساده ترین نوع پاپیون می باشد که با انواع روبان های پهن و نازک قابل ساختن است.

برای درست کردن این پاپیون باید ابتدا دو سر روبان را از وسط به طرف بالا تا بزنید. سپس هر سر روبان را روی خود برگردانده و به طرف پایین تا بزنید. دو بال را به هم گره بزنید و در حالی که دو دنباله پاپیون را در دست گرفتید با کشیدن بال ها گره را محکم کنید.

روش دوم:

این روش درست کردن پاپیون کمی مشکل تر است. برای درست کردن این نوع پاپیون کافیست مقداری روبان برداشته و مراحل زیر را به ترتیب دنبال نمایید:

این پست جذاب را نیز ممکن است دوست داشته باشید : 5 فیلم کاربردی و مهم آموزش تصویری روبان دوزی برجسته روی لباس (جدید)

روش سوم:

در این روش برای زیبایی هر چه بیشتر به دو رنگ روبان احتیاج دارید. روش کار هم خیلی ساده هستش و علاوه بر روبان ها ، برای دوختن و متصل کردن آنها به همدیگر به نخ و سوزن نیاز دارید. مانند شکل زیر عمل کنید :

اگر بازم ایرادی دارید می تونید با ثبت اونا در بخش نظرات، خیلی سریع جوابشونا دریافت کنید.

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

طرز درست كردن پاپيون با روبان