تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

مدل موی سر

مدل موی سر

۹۷ مدل مو مردانه ۲۰۲۰ که از سراسر جهان جمع‌آوری شده است با توضیحات جالب برای آرایشگران عزیز تا بتوانند مشتریان راضی داشته باشند!

۹۷ مدل موی مردانه ۲۰۲۰ – محبوب و جذاب!

۹۷ مدل موی مردانه ۲۰۲۰ – محبوب و جذاب!

آیا به دنبال مدل­ موهای مد روز و جذاب برای به روز کردن ظاهر خود می‌گردید؟

یکی از سوالات همیشگی هنرجویان عزیز ما در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو چگونگی پیدا کردن مدل موهای بروز بوده است. در این مقاله ما به شما کمک می‌کنیم تا ۹۷ مدل موی مردانه ۲۰۲۰ را بشناسید. این­‌ها بهترین مدل­‌ موها از سراسر جهان برای آقایان هستند که می‌توانید امتحان کنید. 

آرایشگری رو از کجا شروع کنم؟

بیایید مروری داشته باشیم بر آخرین مدل‌ها مثل: مدل موهای فید، آندرکات‌­های جدید، مدل­های خرد شده، پمپادور در طول و سبک‌های مختلف، کوتاهی‌­های کلاسیک مردانه­ و محبوب‌­ترین کوییف‌­ها و مدل موهای برش­ خورده.

ما در این مقاله سعی می‌کنیم در مورد مدل مو، محصولاتی که باید استفاده شود و چگونگی انجام آنها صحبت کنیم. مدل‌های مطرح این روزها موهای بهم ریخته، خرد شده و موهای بلندتر بالای سر هستند. با این حال، گزینه­های بیشتری برای پسرها نسبت به گذشته وجود دارد.

اگرچه این مدل‌ها به سمت مدل­ موهای مردانه­ بلندتر متمایل است، ولی ما برخی از بهترین گزینه­ها را برای کسانی که مدل موهای کوتاه می‌خواهند را هم در نظر گرفته­ایم. مدل موهای کوتاه همیشه پر طرفدارند، چون هم مدیریت آنها راحت است و هم مرتب به نظر می‌رسند.

در این مقاله شما همچنین میتوانید بهترین گزینه­ها را برای موهای فر، موج­دار، و پر پشت پیدا کنید.

1. فِید بلند مدل کویف (High Fade Quiff Hai cu )

مدل موی کویف یک مدل موی محبوب در دو سال گذشته بوده است. منظور از کویف مدل موهایی است که از انتها به سمت جلو شانه شده و قسمت­های جلویی به عقب شانه می‌­شوند. با فِید ایجاد­شده در بغل سر تمرکز بیشتر روی قسمت به هم ریخته­­ بالا قرار می­‌گیرد.

2. مدل مو آندرکات به هم ریخته (Messy U de cu Hai s yle)

این مدل دارای موهای بلند در قسمت بالا و موهای کوتاه تراشیده دو طرف سر است. این مدل موی آندرکات فِید برای موهای پر پشت عالی است. 

3. مدل موهای صاف شانه شده به سمت عقب (Mode Slicked Back)

نمونه­ای عالی از یک مدل کلاسیک. اما در این مدل قسمت بالایی مو حالت طبیعی‌تری دارد و مثل روش­های سنتی نیست که با یک ژل براق­کننده به مو حالت بدهند، در عوض موها با باد سشوار به عقب شانه می­‌شوند که حالتی طبیعی به موها می‌­دهد، و در آخر از یک ژل مات استفاده می‌­کنند.

4.موهای یک­طرفه (Side Pa )

برای این مدل باید از محصولی استفاده کنید که کمی موهای شما را براق کند. کمی از ژل براق­ کننده را به موهای مرطوب بزنید و موها را شانه کنید. برای حجم دادن هم می‌­توانید از سشوار استفاده کنید.

5. مدل موهای طبیعی بلندتر بغل موهای کوتاه (Lo ge Na u al Flow Hai s yle Sho Sides)

این مدل مو چندین سال است که یکی از محبوب­ترین مدل­های موی مردانه است. با موهایی بلند در قسمت بالایی و بغل موهای تراشیده. برای درست کردن موهای بلند بالای سر باید از سشوار استفاده کنید. این مدلی عالی برای انواع مو است اما قطعا برای موهای پر پشت بهتر است.

6. مدل­ موهای بلند ریش (Lo g Hai s yle Bea d) همانطور که گفتیم، امسال موهای بلند محبوب‌تر است. پسرها تمایل بیشتری به بلند کردن موهای خود دارند. این یک مدل محبوب برای مردانی با موهای فر است که موج و حالتی عالی با ریش جدا شده دارد.

7. فید کم به زیاد خط جلو موهای بلند (High-Low Fade Su gical Li e Lo g F i ge)

این یکی از مدل موهای جذاب برای آقایان است، که شامل فید زیاد بغل مو، یک خط، جلو موهای بلند، و موهای بلندتر نامرتب در بالای سر است.

8. موهای بلند و شانه شده به عقب (Lo g Hai B ushed Back)

مثال عالی دیگری از بغل موهای کوتاه با فید زیاد و موهای بلند در بالای سر.

9. آندرکات موهای نامرتب بالای سر جلو موهای بلند (U de cu Messy Hai O Top Lo g F i ge) یکی از بهترین آندرکات­هایی که تا به حال دیده­‌ایم. اگر موهای پر پشتی دارید این مدل می­‌تواند گزینه­ خوبی برای شما باشد. آندرکات­ یکی از مدل موهای مردانه است که قابلیت تبدیل شدن به سبک­های جدیدتر و جالب­تری را دارد.

10. جلو موهای بلند آندرکات (Lo g F i ge U de cu )

یکی از مدل­های جالب آندرکات. اینجا ما ظاهری نامتقارن از جلو موهای بلند می‌بینیم. مدل­های موی مردانه با جلو موی بلندتر امسال بیشتر مورد توجه پسران هستند.

11. مدل مو برای موهای پرپشت (Hai s yle Fo Thick Hai )

یک مدل موی مخروطی، که در آن کمتر از ماشین اصلاح و بیشتر از قیچی استفاده شده است.

12. مدل موهای بلند (Cool Lo g Hai s yle)

یک مدل موی عالی دیگر بدون فید، با موهایی بلند جلوی سر و موهای بغل سر که به طور مرتب با قیچی کوتاه می­‌شوند.

13. مدل موهای خردشده (Tex u ed Hai cu )

یک مدل موی جذاب با فید کم. این مدل مو گزینه‌­های زیادی را برای حال‌ت­دهی به موها می‌­دهد. می‌­توانید با یک شانه این مدل را بصورت نامرتب یا مرتب حالت دهید.

14. موهای خردشده­ کوتاه­ جلو موی بلند (Sho e Tex u ed Hai cu Lo g F i ge)

مدلی جذاب. موهای متوسط نامرتب در بالای سر حالتی سیخ سیخی به مو می­‌دهد و باید قسمت جلویی مو را بلندتر نگه داشت.

15.مدل کویف سیخ (Spiky Quiff)

مثال عالی دیگری از مدل کویف. این یکی از مدل موهای مردانه است که طی دو سال گذشته دیده­ایم و مورد پسند دیوید بکهام قرار گرفته است. موهای خرد­شده در قسمت بالای سر ظاهری سیخ سیخی به مو می‌دهد. از یک ژل متوسط تا قوی برای حالت­دهی به مو استفاده کنید.

16. مدل برای موهای متوسط فید کم (Medium Le g h Tape Fade)

این یک مدل مو با فید کم است که دارای موهای متوسط حالت­دار در بالای سر است. شما باید از یک سشوار برای حالت­ و موج دادن به مو استفاده کنید.

17. مدلی با فید متوسط (Mid Fade)

این مدل مو دارای فید تمیز و مرتب در دو طرف و پشت سر است که کاملا با موهای کوتاه و متوسط در بالای سر یکدست شده است. ظاهری مرتب و تمیز که برای افرادی با موهای پرپشت، موج­دار، و فر مناسب است.

18. مدل فر فلت تاپ (Cu ly Fla Top)

فرهای مرتب در بالای سر و بغل موهای کوتاه با فید متوسط.

19. مدلی برای موهای متوسط فید ملایم (Medium Le g h Mid Fade)

ظاهری عالی با خطی مرتب در جلوی سر. برای اینکه موها رو به بالا قرار بگیرند باید از سشوار استفاده کنید. می‌­توانید موهای مرطوب و خشک را با یا بدون استفاده از یک ژل موی سبک تا متوسط حالت دهید.

20. مدل جذاب برای موهای فر فید خلوت پشت گوش (Cool Hai s yle Fo Cu ly Hai D op Fade)

فید خلوت پشت و بغل سر، این مدل را جذاب­‌تر می‌­کند. این مدل شامل موهای فر در بالای سر و جلو موهای بلند است. اگر شما موهای فر و پر پشتی دارید این مدل می‌­تواند ظاهری جذاب به شما بدهد. حالت دادن به مو در این مدل بسیار راحت است، فقط کافی است با یک حوله آنرا خشک کنید.

21. مدلی با فید کم به همراه موهای کناری (Low Fade Hai cu Side Pa )

مدل موی مردانه کلاسیک که ظاهری مدرن دارد و ترکیبی از موهای کناری و مدل پمپادور است.

22. مدل موی مردانه کلاسیک مدرن با طول متوسط (Medium Le g h Mode Classic Me ’s Hai cu )

مدل مویی با ظاهری کلاسیک. که شامل بغل موهای کوتاه و موهای بلند در بالای سر است.

23. فید بلند مو با طول متوسط (High Fade Medium Hai ) این یک مدل موی عالی برای مردان است که متنوع است، و حالت­‌دهی آن راحت است. این مدل شامل فید بلند با موهای متوسط در بالای سر است که می‌­توان آنرا به مدل­های مختلف درست کرد. می­‌توانید حالت پمپادور به آن دهید، آنرا به یک طرف شانه کنید یا بگذارید حالت طبیعی و خشک خودش را حفظ کند.

برای این مدل از یک ژل موی سبک تا متوسط استفاده کنید، می­‌توانید کمی از ژل را روی موهای خشک یا مرطوب خود بزنید و با استفاده از سشوار و برس به آن ظاهری موج­دار بدهید.

24. موهای کوتاه فر پشت گوش خلوت کمانی (Cool Sho Cu ly Hai cu  D op Fade)

یک استایل عالی برای تابستان که برای هر مدل مویی مناسب است. مو در قسمت بالایی کوتاه شده و شامل فید خلوتی در پشت گوش و ریش جدا شده است.

25. مدل پمپادور پشت گوش خلوت کمانی (Pomp D op Fade) این مدل نصف پمپادور و نصف آندرکات است و شامل فید خلوت پشت گوش است. برای حالت دادن به مو در این مدل باید از سشوار استفاده کنید و موها را از جلو به عقب شانه کنید.

فقط با استفاده از یک برس و سشوار می‌­توانید به مو حالت دهید، و نیازی نیست از محصولی استفاده کنید، اگرچه استفاده از یک ژل موی سبک تا متوسط می‌­تواند کمک کند تا مو ساعات بیشتری حالت خود را حفظ کند.

26. مدلی نامرتب برای افرادی با موهای پرپشت (Messy Hai s yle Fo Me Wi h Thick Hai )

مثالی دیگر از یک آندرکات مدرن. موهای نامرتب بالای سر به آندرکات ظاهری مدرن می‌­دهد.

27. فید کوتاه موهای موج­دار (Low Fade Hai cu Wavy Hai )

این مدل شامل فید کوتاه در بغل سر و موهای متوسط بالای سر است که رها می­شوند تا هر حالتی که می­‌خواهند بگیرند.

28. فرهای بلند طراحی (Lo g Cu ls Hai Desig )

قسمت­های بغل مو دارای فید زیاد است که کاملا با موهای طبیعی بلند بالای سر ترکیب شده است.

29. فید کم موهای نامرتب بالای سر (Low Fade Messy Lo ge Hai O Top)

یک آندرکات با موهای بلند نامرتب بالای سر که ظاهری فوق‌­العاده تمیز دارد.

30. موهای خردشده موج­دار (Tex u ed Wavy Hai cu )

یک مدل با فید زیاد و موهای بلند موج­دار در بالای سر. این مدل تضاد زیادی دارد و یکی از مدل­هایی است که اگر موهای فر یا موج­دار دارید می‌­توانید آنرا امتحان کنید.

31. مدل مویی جذاب برای موهای پرپشت (Cool Hai cu Fo Thick Hai )

ظاهری جذاب با فید کم و بغل موهای تراشیده شده. نمونه­ای از کویف برای موهایی با طول متوسط.

32. فر طبیعی موهای خردشده (Na u al Cu ls Tex u es)

این مدل شامل فید تمیز در دو طرف سر و فرهای طبیعی در قسمت بالای سر است که قسمت بالا از بغل موها کاملا جدا شده و تضاد ایجاد می‌­کند.

33. مدل موی فر جذاب (Cool Cu ly Hai )

ظاهری جذاب برای مردانی که موهای فر دارند. در این مدل بغل موها کوتاه بوده که با موهای فر بالای سر یکی شده و هم­چنین جلوی موها بلندتر است.

34. فرهای طبیعی بلند (Lo g Beau iful Na u al Cu ls) شاهکاری دیگر با موهای فر. بغل موها به زیبایی کوتاه شده و موهای بلند بالای سر رها می‌­شوند تا هرطور می­‌خواهند حالت بگیرند.

35. مدلی برای موهای کوتاه فر (Cool Sho Hai cu Fo Cu ly Hai )

یک طرح جذاب ساده روی گردن با فید کم که آنرا به یک مدل کلاسیک مردانه تبدیل کرده است. در این مدل می­‌توانید از مقدار کمی ژل استفاده کنید و یا فقط با حوله و سشوار موها را خشک کنید، چون به راحتی حالت می‌­گیرد.

36. موهای خردشده موهای فر (Tex u ed Hai cu Cu ly Hai )

یک مدل از موهای خردشده برای موهای پرپشت و فر.

37. مدل موی مردانه جذاب (Cool Me ’s Hai cu )

مدل مولت(mulle ). که در آن موهای جلو و اطراف سر کوتاه و موهای پشت بلند است. این مدل ترکیبی از مولت و پمپادور است.

38. موهای خردشده­ی متوسط بغل موهای کوتاه (Medium Tex u es Sho Sides) اگر موهای پرپشتی دارید این مدل را امتحان کنید که شامل بغل موهای کوتاه و موهای بلند بالای سر است که به عقب شانه شده­اند. شما می‌­توانید آنرا هم به بغل و هم به عقب شانه کنید.

39. موهای شانه شده به سمت عقب، آندرکات مدرن (licked Back Mode U de cu Hai s yle)

این آندرکات به اندازه‌­ای که همیشه دیده‌­ایم شیو نشده است. موهای قسمت بالا به سمت عقب شانه ­می­‌شوند. همچنین می‌توانید موها را به عقب سشوار بکشید یا برای ظاهری تمیزتر از ژل براق روی موهای مرطوب استفاده کنید و به راحتی موها را به عقب شانه کنید.

40. بغل موهای کوتاه شده با قیچی (Scisso Cu Side Pa Hai cu )

حالت بیشتر و موهای بلندتر. این مدل شامل بغل موهای کوتاه (بدون دیده شدن پوست سر) است، که به صورت طبیعی به یک طرف حالت داده می­‌شود.

41. موهاک با فید زیاد (Mohawk Bald Fade)

موهاک در سال 2020 محبوب­‌تر شده است. این مدل شامل فید زیاد و خطی جلوی مو است که ظاهری مرتب‌تر و تمیزتر می‌­دهد و فرهای بالای سر که به طور طبیعی رها می­‌شوند.

42. موهای خردشده­ی بلند به همراه جلو مو فید متوسط (Lo g Tex u ed F i ge Mid Fade)

جلو موی بلند جذاب است. این مدلی مدرن برای پسرها است. موهای خردشده­ بلند به سمت جلو مثل چتری حالت داده می‌­شوند. موهای جلو و بالای سر کاملا تضادی را بین فید متوسط بغل و پشت سر ایجاد می­‌کنند.

43. مدل کویف خردشده­ کوتاه فید متوسط (Sho Tex u ed Quiff Hai cu Mid Fade)

مدل موهای کوتاه برای آقایان هیچ‌وقت از مد نمی­‌افتد، و همیشه عالی به نظر می‌رسد. این مدلی عالی برای پسرانی با موهای پر پشت است که می‌خواهند ظاهری تمیز داشته باشند.

این مدل شامل فید متوسط و موهای بالا سر است که به مدل کویف حالت داده شده‌­اند. نکته­ عالی دیگر برای موهای کوتاه این است که به راحتی حالت می­‌گیرد. موها را با حوله خشک کنید و مقدار کمی ژل روی موهای خشک یا مرطوب بزنید و با انگشت هر حالتی که می‌خواهید به آنها بدهید.

44. موهاک کویف خردشده (Tex u ed Quiff Mohawk)

مدل مویی جذاب. ترکیبی از موهاک، کویف، و پومپادور. این مدل شامل فید زیاد است که برای تاکید روی قسمت بالایی مو انجام می‌شود. برای این مدل شما به یک برس و سشوار نیاز دارید.

45. مدل کراپ کوتاه برای موهای موج‌­دار (Cool Sho C op Hai cu Fo Wavy Hai )

مدل موهای کراپ بسیار محبوب شده‌­اند. این مدل به احتمال زیاد بهترین انتخاب برای افرادی خواهد بود که موهای کوتاه دوست دارند. مدل­‌های کراپ برای انواع مو مناسب­‌اند. امروزه ما بیشتر موهای خردشده و جلو موهای نامتقارن می­‌بینیم. این مدل بین دو مدل قبلی قرار می‌­گیرد و قطعا بهترین مدل برای افرادی است که می‌خواهند موهای خود را کوتاه نگه دارند.

46. موج­‌های طبیعی با طول متوسط (Na u al Waves Medium Le g h)

یک مدل کلاسیک با ظاهری طبیعی. شامل بغل موهای کوتاه و موهای کمی بلندتر در بالای سر، که به سمت عقب شانه شده است.

47. موهای موج­دار شانه شده به عقب فید زیاد (Slicked Back Wavy Bald Fade)

یک مدل موی خوب دیگر برای افرادی با موهای موج­دار و پرپشت. این مدل ظاهری کلاسیک دارد، به همراه بغل موهای کوتاه و موهایی با طول متوسط در بالای سر. این مدل می­تواند مثل عکس به طور طبیعی به سمت عقب برود یا با یک ژل قوی به عقب شانه شود و در نهایت ظاهری براق به مو بدهد.

48. مدلی مدرن با فید ملایم (Mode Tape Fade)

در این مدل موهای بالا و پشت سر بلندتر نگه داشته شده‌­اند تا موج و حالتی را از جلو به عقب به مو بدهند.

49. مدلی برای موهای بلند مجعد یا موج‌­دار (Lo ge Me ’s Hai s yle Fo Cu ly O Wavy Hai )

این بهترین مدل برای موهای فر است. این مدل شامل موهای فر در بالا و پشت سر است که رها شده تا به صورت طبیعی حالت بگیرد. فید ملایم در امتداد خط مو ظاهری تمیز به این مدل می­‌دهد.

50. مدل خردشده برای موهای پر پشت بغل موهای کوتاه (Cool Tex u ed Thick Hai Sho Sides)

این یکی از بهترین مدل‌­ها برای موهای پر پشت یا فر است که مثل کویف یک­طرفه حالت داده می­‌شود.

51. فید کوتاه فرهای پیچ­خورده (Low Fade Twis ed Cu ls)

این مدل شامل فید کوتاه با فرهای طبیعی در قسمت بالای سر است که می‌­توانید با اسفنج پیچ به موها حالت دهید.

52. موهای طبیعی شانه شده به عقب (Na u al Slicked Back Hai cu )

یکی از بهترین مدل­ها برای موهای پر پشت و موج‌­دار. این مدل شامل بغل موهای کوتاه (اما فید نشده) و موهای موج­دار طبیعی در قسمت بالای سر است. مدل­‌های فید هنوز هم محبوب هستند اما بسیاری از افراد مدل­هایی با ظاهر طبیعی را انتخاب می‌­کنند.

53. موج و حالت طبیعی (Na u al Flow Moveme )

مدلی عالی برای مردانی با موهای پرپشت. یک مدل کلاسیک برای موهایی با طول متوسط که محبوب شده است. همه ­چیز در این مدل آراسته و تمیز است، در آن از موزر استفاده نشده، موها شیو نشده­ و پوست سر مشخص نیست. این مدلی است که در سال 2020 بیشتر می‌­بینیم. خیلی از پسرها موهای بلندتر را انتخاب خواهند کرد.

54. جلو موی متوسط حالت طبیعی (Medium F i ge Na u al Moveme )

این مدلی عالی برای افرادی با موهای کم­پشت و نازک است. اگر موهای کمتری دارید و مدلی می­‌خواهید که تاکید بیشتری روی قسمت بالایی داشته باشد، این مدل مدل با فید ملایم و بغل موهای کوتاهی که دارد می­‌تواند برای شما مناسب باشد. بغل مو کاملا با موهای متوسط قسمت بالا یکدست شده و حالت فوق‌العاده‌ای دارد.

55. فید کوتاه جذاب موهای کوتاه خردشده (Supe Cool Low Fade Sho Tex u ed Hai )

این مدل طرحی از سال 1980 است که با خط­های واضح در پشت گردن و بغل سر، به فید جزئیات بیشتری می‌دهد و در قسمت بالای سر موهای خردشده­ نرم و متوسطی دارد.

56. فید کوتاه موهای خردشده­ پر پشت (Low Fade Thick Tex u ed Hai )

یک مدل عالی دیگر. این مدل شامل موهای خرد شده­ مدل کویف با موج کوتاه است. برای این مدل باید از ژل قوی روی موهای مرطوب استفاده کنید، و با یک سشوار و برس به موها حالت دهید. این مدل ترکیبی از آندرکات جداشده و کویف است.

57. موهای خردشده با طول متوسط و موج کوتاه (Choppy Tex u ed Medium Le g h)

سال­های گذشته موهای خردشده­ کوتاه محبوبیت داشت اما با گذشت زمان این مدل به موهای خردشده­ بلند (مثل عکس) تغییر کرد. این مدلی عالی برای افرادی با موهای پر پشت است، چه مو نازک باشد چه کلفت. موهای خرد شده حالت‌­دهی به مو را راحت‌­تر می‌­کنند. شما می‌­توانید موها را با حوله یا یک سشوار سریع خشک کنید و بعد با یک ژل نگهدارنده­ قوی به آنها حالت دهید. هر روز می‌­توانید بسته به جهتی که به مو ­می‌دهید ظاهری متفاوت برای مو ایجاد کنید. به همین دلیل است که موهای خرد شده یکی از بهترین مدل­ها هستند.

58. مدل موی کوتاه مردانه (Beau ifully Tape ed Me ’s Hai cu )

مدلی عالی و کلاسیک که می­‌توانید به راحتی با شانه و سشوار موها را از جلو به عقب حالت دهید.

59. مدل مردانه جذاب و کوتاه (Cool Sho Me ’s Hai cu )

مدلی کلاسیک برای موهای کوتاه. در این مدل موها کمی به جلو و بعد به بالا و بغل حالت داده می‌­شوند.

60. مدل فید شقیقه (Temple Fade)

یک مدل فید شقیقه به همراه فرهای طبیعی که بالای سر حالت داده شده‌­اند.

61. فید کوتاه با موی کم فرهای بلند(Low Bald Fade Lo g Cu ls)

برای خنک ماندن در تابستان بغل موها را فید کنید و قسمت بالای موها را بلند بگذارید.

62. مدل خرد شده­ کوتاه برای موهای فر (Sho Tex u ed Me ’s Hai cu Fo Cu ly Hai )

در این عکس موهای فر به زیبایی از کوتاه به متوسط خرد شده­اند.

63. فرهای بلند نامرتب (Lo g Wild Messy Cu ls)

این مدل شامل فیدهایی است با موی کم در بغل سر که علاوه بر فرهای نامرتب بالای سر باعث می‌­شود ظاهری مرتب داشته باشد.

64. مدل بسیار جذاب برای موهای بلند (Supe Cool Lo g Hai s yle Fo Me )

اگر دارید به این فکر می­‌کنید که موهای خود را بلند کنید این مدلی عالی برای شما خواهد بود. در این مدل بغل موها کوتاه است ولی نه طوری که پوست سر دیده شود، و موهای بالای سر به صورت نامرتب حالت داده و به عقب شانه شده‌­اند.

65. مدل افرو (آفریقایی) مدرن شکل داده شده (beau ifully Sculp ed Mode Af o)

66. مدلی برای موهای بلند فر یا موج­دار (Hai s yle Fo Lo g Wavy O Cu ly Hai )

مدل عالی دیگری برای آقایانی که می­‌خواهند موهای خود را بلند کنند. در این مدل موها با قیچی مرتب و تمیز کوتاه شده است.

67. مدلی برای موهای بلند موهای از پشت بسته شده (Cool Lo g Hai s yle Bu )

موی بلند جذاب است و پسرها هر روز تمایل بیشتری به بلند کردن موهای خود دارند که با ریش عالی به نظر می‌­رسد. در این مدل موها می­‌توانند بالا یا پایین بسته شده و یا باز گذاشته شوند.

68. فید ملایم موهاک (Bu s Fade Mohawk)

یک مدل موهاک پومپادور جذاب.

69. فید کوتاه فرهای بلند (Low Fade Lo g Cu ls)

این مدل شامل فید کوتاه و فرهای متوسط در قسمت بالای سر و همچنین خطی تمیز جلوی سر است.

.70 مدلی برای موهای متوسط (Medium Hai cu )

ظاهری ساده و طبیعی. در این مدل مو به یک طرف حالت داده می‌شود. با استفاده از سشوار می­‌توانید به موها حالت دهید.

.71 مدل کویف جلو موهای بلندتر (Quiff Hai cu Lo ge F i ge)

مدل کویف اخیرا یکی از مدل­های محبوب بوده است. این مدل شامل جلو موهای بلندتر است که ایستاده حالت داده شده­‌اند.

72. مدل برای موهای بلند (Hai cu Fo Lo g Hai )

مدل جذاب یک­طرفه برای مردان.

.73 آندرکات مدرن موهای بلندتر (Mode U de cu  Lo ge Hai )

این مدلی برای پسرانی با موهای نازک و کم پشت است. فید زیاد تمرکز را روی موهای متوسط و بلند بالای سر می گذارد. این مدل­‌ها باعث می­‌شوند موهای شما پر پشت‌­تر به نظر برسد.

.74 موهای خردشده­ی کوتاه (Medium Tex u ed Hai cu )

یک مدل خردشده­ کویف عالی که انتخابی خوبی است برای افرادی با موهای پر پشت. مدل کویف یکی از بهترین مدل­‌های موی مردانه‌­ سال شده است.

.75 موهای متوسط جلو مو استایل ریش (Medium Hai cu F i ge Cool Bea d S yle)

یک آندرکات جذاب. فید زیاد، ریش را از جلو موهای بلند که حالت داده شده‌­اند جدا می‌­کند.

.76 موهای خردشده با موج شکسته فید زیاد (Choppy Tex u ed Hai cu Bald Fade)

اگر مدلی تیز و سیخ می­‌خواهید این کویف با موج­‌های شکسته را امتحان کنید که برای افرادی با موهای پر پشت مناسب است.

.77 جلو موهای بلند برای موهای فر (Cool Lo g F i ge Hai s yle Fo Cu ly Hai )

این مدل با موهای بلند شامل موج زیاد، جلو موهای بلندتر، و بغل موهای شیو شده است.

.78 مدلی برای موهای کوتاه (Sho Hai cu )

این بهترین مدل موی کوتاه برای مردانی است که نمی­‌خواهند وقت زیادی برای موها بگذارند چون به راحتی حالت می‌­گیرد. می‌­توانید موها را به سادگی با یک حوله خشک کرده و از یک ژل موی سبک تا متوسط استفاده کنید یا از هیچ محصولی استفاده نکنید. موهای خرد شده، با هر اندازه­ مو، همچنان بین پسران محبوب است.

.79 موهای کوتاه فید ملایم (Sho Hai cu Mid Fade)

در این مدل، موها کاملا با فرهای طبیعی یکدست شده است.

.80 موهای کوتاه خردشده (Tex u ed Hai cu Fo Sho Hai )

اگر موهای کم پشت و نازکی دارید این مدلی مناسب برای شماست که شامل موهای خرد شده مدل کویف و بغل موهای کوتاه (که شیو نشده) است.

.81 موهای برش­ خورده­ کوتاه فید کم (Cool Sho C op Hai cu Low Fade)

این یکی از محبوب­ترین مدل‌­های موی کوتاه است که برای انواع موها مثل: موهای پر پشت، موهای فر یا موج‌­دار، و موهای لخت نازک مناسب است.

.82 فید باریک موهای متوسط (Tape Fade Medium Hai )

این مدل شامل بغل موهایی با فید باریک و موهای بلند حالت­‌دار است. موهای بیشتر، حالت بیشتر.

.83 موهای بلند بغل موهای کوتاه (Lo g Hai Sho Sides)

یک نمونه دیگر برای افرادی که تمایل به بلند کردن موهای خود دارند. این مدل شامل بغل موهای کوتاه (اما نه طوری که پوست سر دیده شود)، و جلو موهای بلندتر است. می­توانید موها را به عقب شانه کنید یا آنها را به یک طرف سر حالت دهید.

.84 مدل موی فر برای آقایان (Cu ly Hai Hai s yle Fo Me )

در این مدل موهای بغل و پشت سر کوتاه هستند و جلو موها کمی بلندترند. موی فر به این معنا نیست که نمی‌­توانید مدل مناسبی پیدا کنید، این مدلی عالی برای موهای فر است.

.85 فید شقیقه (Temple Fade Hai cu )

مدلی با فید شقیقه و فرهای طبیعی.

.86 مدل موی مردانه برای موهای متوسط (Medium Hai cu Fo Me )

موهای خرد شده در بالای سر و فید بلند.

.87 فید موهاک کوتاه-بلند (Hi-Lo Mohawk Fade)

یک مدل موهاک جذاب که با خط از فید جدا شده است.

.88 مدل موهاک پشت گوش خلوت کمانی (Cool Mohawk D op Fade)

مدل­های موهاک هم این روزها محبوب‌­اند. این مدل شامل فید زیاد و ریش جدا شده است. میت‌وانید از ژلی استفاده کنید که حالتی براق به موها بدهد.

.89 مدل یک­طرفه جلو موهای بلند (Side Pa Hai s yle Lo g F i ge)

موهای بلند جلو و بالای سر که به یک­طرف شانه شده­اند.

.90 فید کوتاه موهای موج­دار متوسط در بالای سر (Low Fade Medium Wavy Hai O Top)

موهای بلند بالای سر با سشوار خشک شده و به عقب شانه شده­‌اند. همچنین موها به صورت ایستاده حالت داده شده‌­اند.

.91 فید متوسط موهای موج­‌دار (Mid Fade Hai cu Wavy Hai )

این مدلی عالی برای موهای پرپشت موج‌­دار است که در آن جلو موها بلند نگه داشته می‌­شوند. مدلی مدرن که از مدل­‌های کلاسیک دهه­ 80 گرفته شده است.

.92 مدل مدرن کلاسیک برای موهای متوسط (Medium Le g h Mode Classic Me ’s Hai cu )

این مدل شامل فید ملایم و موهای متوسط در بالای سر است، که یکی از محبوب‌ترین مدل­‌های مردانه است. برای این مدل می‌­توانید از یک ژل سبک تا متوسط استفاده کنید. می­‌توانید به راحتی موها را با سشوار از جلو به عقب حالت دهید که به مو حالت و موج می‌­دهد.

.93 مدل یک­طرفه موهای موج‌­دار (Side Pa Hai cu Wavy Hai )

مدلی عالی برای موهای موج­‌دار. این مدل شامل فید متوسط است که بغل مو کاملا با یک خط (قسمت شیو شده) جدا شده است و موها به یک سمت شانه شده‌اند. برای اضافه کردن جزئیات بیشتر به موهای موج­دار می­‌توانید از یک ژل براق ­کننده استفاده کنید. یک مدل کلاسیک که همزمان حس مدرن بودن هم می­‌دهد.

.94 حالت موج طبیعی = مدل موی مدرن مردانه (Na u al Moveme Flow = S ylish Me ’s Hai cu s)

موهای بالا و پشت سر بلندتر نگه داشته شده­‌اند تا حالت موج­‌دار این مدل را نشان دهند. برای این کار باید از یک سشوار استفاده کنید تا به موها حالت دهید.

.95 موهای کوتاه کلاسیک شانه شده (Classic Sho Combove Hai cu )

بهترین مدل کلاسیک برای موهای کوتاه. مدل­‌های کلاسیک برای هر کس و هر مراسمی مناسب­‌اند.

.96موهای شانه شده به عقب ریش پر پشت (Slicked Back Hai cu Thick Bea d)

مدلی عالی برای مردانی با موهای پر پشت، که شامل بغل موهای کوتاه اما شیو نشده و موهای بلندتر در بالای سر است که به عقب شانه می­شوند.

.97موهای تیغ خورده فید کوتاه (Low Fade Ha d Pa )

این مدل شامل قسمت تیغ خورده است که فید کوتاهی را ایجاد می‌­کند.

در آخر امیدواریم این مقاله آموزشی برای شما مناسب بوده باشد. اصلاح این مدل موها در دوره درجه ۱ آموزش آرایشگری مردانه بصورت کاملا حرفه‌ای آموزش داده می‌شود. تمام دوره‌های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای را دارا می‌باشند.

مدل موی کوتاه در مدل مو مردانه یا باز کات یکی از جذابترین مدل های کوتاهی برای آقایان در تمام سنین می باشد. این مدل مو در کشور های دیگر به نام BUZZ CUT شناخته  می شود.

کوتاهی مو های کوتاه یا BUZZ CUT یک مدل کوتاهی متنوع و تخصصی است که به روش های مختلف قابل انجام است در این مقاله میخواهیم 30 مدل موی کوتاه مردانه را بررسی کنیم:

کوتاهی Buzz Cu (مدل موی کوتاه) چیست؟

Buzz cu   یک مدل موی مردانه کلاسیک است که دارای موهای کوتاه در اطراف  سر است. کوتاهی Buzz Cu یا مو های کوتاه  به طور معمول با برش های ماشین اصلاح برقی داده می شوند و برای “buzz cu ” بالای موهای شما شک اندازه و یک طول دارند. نتیجه سایه کاری ها و مدل های فید در buzz cu بسیار شگفت انگیز هستند ، محبوب ترین نسخه از این مدل موی بسیار کوتاه است. در نهایت ، حتی با طول های مختلف این کوتاهی آشنا می شوید ، نکته اصلی این است که فقط به موهای کوتاه کوتاه فکر کنید!

کوتاهی باز کات یک مدل بسیار کوتاه است برای آقایان که معمولا با ماشین اصلاح صورت میگیرد. کوتاهی آسانی است و در آخر نیازی به حالت دهنده و حالت دهی با سشوار ندارد و از طرفی مدلی بسیار محبوب است مخصوصا در بین جوانتر ها ولی به طور کلی یک مدل بسیار محبوب به حساب میاد در تمام سنین خواهان زیادی دارد.

فرق بین کوتاهی Buzz Cu و C ew Cu چیست؟

مدل buzz cu یا مدل موی کوتاه دارای اندازه بسیار کوتاهی است ، اما برش c ew cu اساساً از نظر اندازه نسبت به Buzz Cu بلندی بیشتری دارد. هم Buzz Cu و هم C ew Cu می تواند در کناره ها و پشت مخروطی شود یا محو شود و باعث ایجاد تضاد با موهای کوتاه در بالا شود. با این حال ، تفاوت اصلی بین Buzz Cu و C ew Cu در این است که برش وزوز بسیار کوتاه است تا بتوان آن را مدل داد ، در حالی که برش خدمه دارای طول بیشتری در بالای صفحه است که می تواند به سمت کنار کشیده شود و یا به سمت چپ بافت و نامرتب برای یک ظاهر کامل تر باشد

هیراستایل های  مدل موی کوتاه مردانه (Buzz Hai cu s Hai s yles)

 مدل مو سایه در مو های کوتاه(Buzz cu fade )

یک مدل موی کوتاه مردانه مدرن است که در اطراف سر  آن  محو صورت گرفته با روش های مختلف سایه زنی با این مدل کوتاهی سازگار است ، ودربالای سر مو ها بسیار کوتاه است. انواع مختلفی از مدل های موی محو برای جفت شدن با مدل موی کوتاه وجود دارد. برای مبتدیان در این حرفه ، شما می خواهید تعیین کنید که شکل مخروطی فید از کجا شروع می شود ، زیاد یا متوسط بودن طول فید را انتخاب کنید.

پسران جوان می توانند با درخواست محو شدن  برش یا کوتاهی  را بیشتر تنظیم کنند. در نهایت ، مدل موهای محو شده در استایل های باز کات همه کاره تر و و بیشتر از مدل های موی سنتی و الهام گرفته از ارتش هستند. اگرچه هنوز خیلی کوتاه است ، اما یک محو یک بعد اضافی را در بر می گیرد ، زیرا نمای آن در کل سر یکنواخت نیست. بعلاوه ، این گزینه عالی برای پسرانی است که دارای موهای  نازک هستند زیرا با ضخیم تر نشان دادن موهای شما ، حجم بیشتری را ایجاد می کند.

مدل موی کوتاه در حد صفر(Ze o Buzz Cu )

مدل موی کوتاه در حد صفر کوتاهی است که در آن نیازی به شانه های الحاقی بر روی ماشین اصلاح خود نیست و  و موها را تا سطح پوست کوتاه می کنیم. نزدیک به یک سر تراشیده ، یک مدل موی صفر نوعی سایه بان است که سایه ای جزئی را برای ظاهری تمیز بر جای می گذارد.

برای داشتن این مدل مو در نظر داشته باشید که باید سری با شکل کامل و بی نقصی داشته باشید تا این مدل برای شما جواب بدهد.

مدل مو اسکین فید(Ski Fade Buzz Cu )

یکی از رایج ترین مدل مو ها در سبک بازکات و مدل مو های کوتاه اسکین فید است. این یک نوع فید است که در آن اندازه مو ها از پوست شروع شده و به صورت تدریجی بلند می شود.

کوتاهی مو در طرفین و پشت باعث کمرنگ شدن موها تا سطح پوست می شود. بچه ها می توانند آرایشگر خود را برای طاسی کم ، متوسط یا زیاد بخواهند و برش کمرنگ را با یک مدل موی شماره 1 ، 2 یا 3 در بالا جفت کنند.

مدل موی کوتاه به همراه ریش (Buzz Cu wi h Bea d)

یک مدل کوتاه مو با ریش راهی عالی برای ایجاد تعادل در ظاهر شما است در حالی که به شما سبک ناهمواری می دهد. اگر می خواهید با موهای کوتاه و ریش خود را بیشتر نشان دهید ، مهم است که بدانید چگونه این ظاهر را به درستی طراحی کنید. به عنوان مثال ، شما باید ریش خود را مرتب و حالت دهید ، زیرا با داشتن موهای کوتاه ، تمرکز بیشتری بر روی موهای صورت شما خواهد بود.

مدل موی کوتاه با شماره 1.5 شانه الحاقی(Sho Buzz Cu )

مدل های مردانه کوتاه و باز کات اغلب بسیار کوتاه هستند و این نوع مدل با شماره 1.5 میلی متر شانه الحاقی صورت می گیرد  و برشی نزدیک به اندازه سر حاصل می شود. سه بهترین مدل موهای کوتاه وزوز کوتاه عبارتند از: he mili a y i duc io cu , he bu cu . اگرچه کاملاً صفر نیست ، اما این نوع برشهای کوتاه شامل یک شمارهمشخص برای برش نزدیک و محو شدن مخروطی در کناره ها و پشت هستند.

اگر دارای مو های پر پشتی تا لاین های خطوط خود هستید استایل و کوتاهی نظامی بسیار به شما کمک میکند که یک استایل جذاب و قدرتمند داشته باشید

مدل کوتاهی موهای کوتاه با قد بلندی در ناحیه سر (Lo g Buzz Cu )

کوتاهی باز کات می تواند اشکال مختلفی داشته باشد ، مشهورترین نوع آن c ew Cu است که با موهای کوتاه در کناره ها مخلوط شده است. مناسب برای مردان با ظاهر مناسب ، برش های کوتاه با موی بلند در ناحیه سر گزینه های دیگری برای مدل سازی ارائه می دهد که با برش کوتاه تر در دسترس نیست.

البته احتمال بیشتر اینکه شما موهای خرد شده و تکسچر شده را معمولا با یک سبک کوتاهی ترکیب کنید یک ترکیب بسیار زیبا براتون به وجود میاره

کوتاهی مو های کوتاه با اندازه نیمه بلند در بالای سر(Lo g Buzz Cu )

اگر میانه را می خواهید ، باز کات متوسط می تواند مدل موی ایده آل باشد که نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشد. به طور کلی با شماره 4.5 میلی متر در بالا در بالا و 1.5 یا 3 میلی متر در کناره ها ، کوتاهی باز کات یک کوتاهی متوسط محکم و مخروطی هست تا ظاهری زیبا داشته باشید. برای اصلاح آسان که پوست سر شما را در معرض دید قرار نمی دهد اما خیلی سریع رشد نمی کند ، با این 3 کوتاهی باز کات شروع کنید

کوتاهی موهوی (Buzz Cu Mohawk)

موهوی برش دار دارای لبه جسورانه ای است که برای ترسوها  نیست. چه یک مرد آلفای بدخواه باشید و چه فقط یک پسر بد نوجوان باشید ، مدل موهای موهوی کاملاً مناسب برای مردانی با موهای کوتاه است که می خواهند از میان مردم برجسته شوند و سر خود را برگردانند

ترفند این است که یک تکه مو به عرض دو اینچ باقی بگذارید ، و سپس بقیه سر خود را تا سطح پوست کوتاه کنید. کنتراست زیبایی زیبایی جسورانه ای ایجاد می کند که به همان اندازه اصلی انعطاف پذیر است. از طریق موهای خود ژل ، پمادها یا موم بزنید و یک مینی موهاک را حالت دهید.

کوتاهی اندرکات در سبک باز کات(U de cu Buzz Cu )

کوتاهی اندرکات در استایل باز کات یک کوتاهی مو با اندازه بسیار کوتاه است بالای سر را به اندازه شماره 3 یا 4.5 کوتاه میکنیم و یک دیکانکشن با موهای اطراف به وجود میاوریم

برای داشتن یک چهره جذاب و لبه دار باید موهای اطراف سر خود را با تیغ یا خط زن و شیور اصلاح کنید تا بتوانید از استایل کلاسیک کوتاهی اندرکات استفاده کنید.

کوتاهی بازکات در استایل بنگز (Buzz Cu wi h Ba gs)

اگر می خواهید از یک برش کوتاه تقلید کنید ، کوتاهی فرنچ کراپ را پیاده کنید. به عنوان یک محصول فرانسوی یا حاشیه کوتاه نیز شناخته می شود ، کوتاهی های باز کات و موهای کوتاه  با یک مدل موی محو در دو طرف شروع می شود تا سبک را ترکیب کند. موهای زائد در بالای مو هنوز بسیار کوتاه هستند ، اما موهای جلوی شما برای برخی از انعطاف پذیری های سبک کمی طولانی تر می مانند. حاشیه را می توان مانند یک برش سزار به جلو و پایین کشید و یا برای یک مدل موی ساده Ivy League به کنار آن کشید.

کوتاهی تیپر فید در استایل بازکات( Buzz Cu Tape )

کوتاهی باز کات در قالب فید تیپر یک کوتاهی فید کلاسیک است مخصوص مردانی که استایل کلاسیک و مردگونه خود را میخواهند حفظ کنند واز مدل های مد روز نیز عقب نمانند میتوانند از این فید و استایل کوتاه استفاده کنند

کوتاهی مو های کوتاه به همراه طراحی  (Buzz Cu Desig s)

این مدل های مو راهی جالب برای شخصی سازی مدل موی شما را ارائه می دهند. از خطوط گرفته تا زیگ زاگ گرفته تا اشکال منحصر به فرد ، مدل های مو باعث ایجاد جذابیت در کوتاه ترین حالت می شود و طراحی شما را برجسته تر نشان می دهد. بچه ها می توانند ایده های مورد علاقه خود را در طراحی در دو طرف کمرنگ یا مستقیماً در موهای وزوز بالای آن اصلاح کنند.

کوتاهی صفر در موهای کوتاه(I duc io Cu )

کوتاه ترین نوع کوتاهی در استایل مو های کوتاه یا باز کات است این مدل مخصوص افراد نظامی است و با شماره صفر ماشین اصلاح ایجاد می شود

در این کوتاهی خطوط آنکادر نقش های مهم و تاثیر گذاری را در مدل های ایجاد میکنند

این مدل کوتاهی برای افرادی که حجم کمی در مو های خود دارند بسیار مناسب است و چهره و هیرکات قشنگتری را در اختیارشون قرار می دهد

کوتاهی Bu Cu

برش bu نوعی برش بازکات کوتاه است که مناسب آقایانی است که سبک کوتاهی مو بسیار نزدیک می خواهند. کمی بلند تر از کوتاهی صفر  ، این هیرکات باز کات در مردانی بهتر به نظر می رسد که دارای خط موی کامل و موهای ضخیم هستند. شما می توانید این مدل موی کوتاه را خودتان در خانه و با قیچی های با کیفیت کوتاه کرده و دور موهای سر را یک مدل موی یکنواخت کنید.

تهیه شده در تیم آموزشی آموزشگاه عصر مو

جهت اطلاع از آموزش صحیح و علمی آرایشگری مردانه می‌توانید جزيیات دوره آموزش آرایشگری مردانه درجه ۲ را ببینید که با مجوز سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار می‌گردد.

نشانی : ضلع جنوب غربي ميدان وليعصر ابتداي بلوار كشاورز جنب ساندويچ هايدا ساختمان ١٤ ط ٥ واحد ١٥

شماره تماس : 86036219-021

موهای فر در حالی که برای برخی از افراد دردسر ساز می باشد اما در عین حال جذابیت خاص خود را دارد. امروزه محصولات گوناگونی برای صاف کردن مو فر مردانه وجود دارد که به راحتی می توانید موهای فر خود را صاف کنید. مدل مو فر مردانه متعددی نیز وجود دارند که می توانید با الگو قرار دادن آنها و با توجه به میزان پرپشتی موهایتان، ظاهر خود را متفاوت کنید و اصلا به فکر صاف کردن موهای فر خود نباشید. درست است که مراقبت از موهای فر نسبت به موهای صاف دشوار و وقت گیر است اما جذابیت مردانی که موهای فر دارند بسیار زیادتر از موهای صاف می باشد. یکی از نکاتی که برای مراقبت از موهای فر باید به یاد داشته باشید این است که دفعات شستشو را کاهش بدهید. موهای فر معمولا به دلیل چرب بودن پوست سر تشکیل می شوند و شستشو بیش از حد می تواند رطوبت پوست سر را گرفته و در نهایت موهای فر خشک و شکننده ای خواهید داشت. بنابراین تا حد ممکن استفاده از حرارت سشوار، اتو مو و شستشو را کاهش بدهید. در ادامه مطلب از سایت آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو 21 مدل مو فر مردانه را مورد بررسی قرار می دهیم.

مدل مو فر مردانه Tex u ed C ew

مو فر رایان فیلیپ

به جای اینکه موهایتان را خیلی کوتاه کنید تا راحت تر فر شوند بهتر است اجازه دهید تا جلو موهایتان کمی از کناره ها بلند تر شده و با روغن های نارگیل و آرگان چرب کنید تا درخشش و رطوبت آنها حفظ شود.

مدل مو فر مردانه The Royal

موهای فر زمانی بی نظیر به نظر می رسند که موهای بلند و پرپشتی داشته باشید. البته به زمان بیشتری نیاز دارید تا اینگونه مانند کیت هرینگتون بتوانید موهای فر بلند و جذابی داشته باشید به طور کلی هر چه قدر موهای فر شما بلند تر باشد، قطعا مراقبت و نگهداری از آن سخت تر خواهد بود.

مدل مو فر مردانه   he Ou Doo sMa

یکی از اصلی ترین نکته برای داشتن موهای فر کوتاه این است که کناره های موهایتان را همیشه از جلو، کوتاه تر نگهدارید همان طور که در تصویر جیمی درنان مشاهده می کنید، داشتن ریش به همراه موهای فر ترکیب فوق العاده ای میباشد. همچنین اگر علاقه زیادی به موهای فر دارید اما موها شما همیشه صاف است بهتر است از حالت دهنده موها و روغن های طبیعی مانند ارگان یا نارگیل برای فر کردن موهایتان استفاده کنید.

مدل مو فر مردانه TheLe I Flow

تنها چیزی که برای رسیدن به چنین مدل مو فر لازم است، صبر می باشد. چند ماه به موهایتان دست نزنید و فکر رفتن به آرایشگاه را از سر خود بیرون بیاورید. اگر 6 الی 9 ماه کاری به موهای فرتان نداشته باشید می توانید مانند تیموتی شالامه موهای فر بلند و جذابی داشته باشید.

مدل مو فر مردانه The Mode F o

موهای فر ضخیم با فرهای تنگ و پیچیده بیشتر در سیاه پوستان رایج تر می باشد و برای داشتن چنین موهای باید جنس موهایتان این شکلی باشد. همان طور که در تصویر فوق پیداست موها ضخیم بوده در این صورت فر های عمیق خواهید داشت. اگر جنس مدل موهیتان این شکلی می باشد بهتر است همیشه دور و کناره موهایتان را کوتاه نگهدارید.

مدل مو فر مردانه The Beach bum

برای داشتن چنین مدل مو فری نباید از ماشین اصلاح استفاده کنید. این مدل مو فر نامرتب بوده و مدرن می باشد بنابراین از آرایشگر خود بخواهید تا موهایتان را با قیچی به صورت نامرتب کوتاه کند و با کمی اسپری آب و یا حتی روغن های طبیعی می توانید به موهایتان حالت بدهید.

مدل مو The C op

هر مویی برای فر بودن نباید بلند باشد اگر مدل مو های کوتاه را ترجیح می دهید پس بهتر است از آرایشگر خود درخواست کنید تا موهایتان را با قیچی کوتاه و مرتب کند. همچنین ترکیب موهای فر کوتاه با فید کم کناره موها، می توان ظاهر شما را جذاب کند. به طور کلی همیشه به یاد داشته باشید برای مرتب و کوتاه کردن موهای فر هیچگاه از ماشین اصلاح استفاده نکنید زیرا یکی از دلایلی که موهای فر بسیار جذاب است، نامرتب و دگرگون بودن مو می باشد و از آنجایی که ماشین اصلاح یک دست موها را کوتاه می کند، ابزار مناسبی برای موهای فر نمی باشد بنابراین همیشه از قیچی استفاده کنید.

مدل مو فر مردانه The Go Big

موهای فر نیز دارای حجم های کم و زیاد می باشد همان طور که در تصویر نیک جوناس مشاهده می کنید این یک نوع فر طبیعی بوده که در قسمت جلو سر، موهای فر طول بلندتری نسبت به سایر قسمت ها دارند. برای حالت دادن به موها نیز از اسپری آب یا مواد حالت دهنده مو استفاده کنید.

مدل مو The Woke

اگر موهای شما دارای موج می باشد بهتر است موهایتان را بلند کرده و در این صورت فر های پی در پی خواهید داشت که می تواند ظاهر شیک و جذابی را خلق کنید.

مدل مو فر مردانه The G ow C op

در این مدل مو فر تمام طول موها یکسان بوده به طوری که حجم موهای دور سر و بالاسر یکسان می باشد. اگر دوست دارید که موهای فر یکدستی داشته باشید این مدل برای شما مناسب می باشد.

مدل  مو The Casual cu ly

در این مدل مو فر ملایم می توانید موهای بالای سر خود را به سمت راست و چپ هدایت کنید و یک ظاهر شیک و جذابی داشته باشید.

مدل مو فر مردانه The F ee Spi i

همان طور که گفته شد هر چه قدر موها بلند تر باشد، فر مو بیشتر نمایان می شوند و قطعا زیبایی فرها در نامرتب و ناسازگار بودن آنها است. بنابراین صبور باشید تا بتوانید چنین موهای جذابی داشته باشید.

مدل مو Sho F o

این نوع مدل مو بر خلاف نسخه های حجیم تر نیازی به کوتاه و مراقبت مکرر ندارد همان طور که در تصویر مشاهده می کنید فر ها آزاد تر هستند.

مدل مو The Fla op

در این مدل مو از آرایشگر خود بخواهید تا فقط کناره موهایتان را به صورت فید اعمال کند و اصلا به موهای بالای سر خود دست نزنید و اجازه دهید تا موهایتان به همین شکل آرام و آهسته رشد کند. یکی از اصلی ترین مشکلی که موهای فر دچار آن هستند، موخوره می باشد، اگر می‌خواهید فر مو شما سالم و زیبا به نظر برسد، هر شش تا هشت هفته یک‌بار برای مرتب کردن موهای خود به آرایشگاه سر بزنید. یکی دیگر از محصولاتی که به شما کمک می کند تا موهای فر بهتری و شفاف تر داشته باشید، سرم مو می باشد. سرم موهای فر شما را نرم می‌کند. علاوه بر این، با مصرف آن موهایتان منظم می‌شوند و به آسانی می ‌توانید آن‌ ها را تفکیک کنید. به این منظور، هر بار که می‌خواهید از سرم مو استفاده کنید، سه یا چهار پاف از آن را مصرف کنید. البته این میزان به قد و جنس موهای شما بستگی دارد. محصول را کف دستان خود بریزید و آن را به آرامی روی فرهای موهایتان بمالید.

مدل مو  فر مردانه low fade

برخلاف فید متوسط و زیاد، ترکیب فید کم با موهای فر بی نظیر می باشد. طول موهای طرفین را کوتاه نگهدارید و موهای دور گوش را محو کنید.

مدل مو The Tex u e a d fade

همان طور که گفته شد موهای فر عمیق با حجم زیاد در سیاه پوستان رواج دارد که با محو کردن متوسط موهای دور سر می توانید ظاهر شیک و جذابی داشته باشید.

مدل مو فر مردانه The leadi g ma

اولین و مهم ترین محصولی که باید پی در پی از آن استفاده کنید سرم مو می باشد همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید برای نرم نگهداشتن فرم و اعمال درخشش به موهایتان نیاز به نرم کننده و حالت دهنده مو دارید. بنابراین برای این جذاب به نظر برسید باید روزانه به موهایتان توجه داشته باشید. اگر موهای شما فرفری و کم پشت است باید آن‌ها را بیشتر بشویید، زیرا موهای کم پشت ، بعد از چند روز، به زودی چرب و سنگین می ‌شوند، به هم می‌ چسبند و حالت حجیم خود را از دست می ‌دهند. چنانچه موهای شما ضخیم است، چند روز دیرتر آن ‌ها را بشویید.

مدل مو The Shi e o

این مدل مو فر شباهتی زیادی به مدل oyal دارد. برای این براق و شفاف تر دیده بشود بهتر است از مقدار ژل مو استفاده کنید.

مدل مو فر مردانه The Egghead

این مدل مو نیز یکی دیگر از مدل مو فر کوتاه می باشد که کناره های سر با استفاده از ماشین مقدار کمی نسبت به موهای بالای سر کوتاه شده اند. استفاده از سرم مو برای موهای فر کوتاه به شدت توصیه می شود.

مدل مو The lio ’s ma e

همان طور که مشاهده می کنید برای داشتن چنین موهای نیاز به زمان دارید و حجم موهای شما بسیار زیاد خواهد بود اگر موهای بلند فر و حجیم را دوست دارید پس بهتر از فکر مراجعه به آرایشگاه را از ذهن خود دور کنید. برای حفظ چنین موی فر باید بگذارید تا موهایتان خود به خود بعد از شستشو، خشک شوند و هیچگاه از سشوار و حوله استفاده نکنید. اگر موها به طور طبیعی خشک شوند، محصولات مراقبتی به خوبی روی آن‌ ها جذب می‌شوند و اثر جادویی خود را بر جای می‌گذارند.

مدل مو فر مردانه The Slick Back

یکی از مزیت های داشتن موهای فر کوتاه این است که می توانید موها جلو سر را به پشت سر شانه بزنید و ظاهر رسمی و جذابی داشته باشید.

مدل موی سر