تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

مدل کیک اسب تک شاخ

مدل کیک اسب تک شاخ

مدل کیک اسب تک شاخ

در برخی عکس های کیک تولد دخترانه تک شاخ که در سراسر دنیا دیده می شود . برخی خود اسب تک شاخ را به حالت ایستاده یا نشسته طراحی می کنند . این مدل طراحی کیک تولد یونیکورن برای دخترها بسیار خاص است و می تواند یک جشن تولد رویایی را برای آنها به یادگار بگذارد کیک تولد دخترانه تک شاخ | عکس کیک تولد دخترانه تک شاخ | کیک تولد یونیکورن |

کیک تولد دخترانه تکشاخ

کیک تک شاخ

اینروزها بازار خرید کیک‌های فوندانت با طرح‌های مختلف بسیار داغ است. این کیک‌ها اگر به دست افراد با تجربه تهیه شوند، بسیار زیبا بوده و همان چیزی خواهند بود که شما می‌خواهید. در میان انواع مدل‌های کیک‌های طرح‌دار موجود در بازار کیک تک شاخ در میان کودکان بسیار پرطرفدار است. به خصوص کودکانی که زیر 10 سال هستند، اغلب برای انتخاب کیک تولدشان به سراغ این مدل می‌روند. سفارش کیک اسب تک شاخ کیک تک شاخ در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی تهیه می‌شود. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود هرکدام از آنها را انتخاب کرده و سفارش دهید. معمولا هر شیرینی پزی، ترکیبات و مواد خاصی را در زمان تهیه کیک استفاده می‌کند و به شما امکان انتخاب میزان و نوع آنها را می‌دهد. اما ترکیب اصلی موجود در همه آنها موز و گردوست.

کیک تک شاخ دخترانه

برای خرید کیک تک شاخ دخترانه می‌توانید از مدل‌هایی که در دیدنی‌ست برایتان به نمایش گذاشته‌ایم استفاده کنید. رنگ این کیک‌ها معمولا صورتی، سفید یا ترکیبی از این دو رنگ با رنگ‌های دیگری است. معمولا دورتادور این کیک با رنگ سفید پوشانده می‌شود و در قسمت بالایی آن نماد تک شاخ قرار می‌گیرد. به علاوه گوش‌ها و رنگین کمان موجود روی برخی از مدل‌ها سادگی این کیک را کمتر می‌کند. طرز تهیه کیک تک شاخ در منزل مطمئنا تهیه فوندانت برای کشیدن روی این کیک‌‌ها کار هر کسی نیست، اما اگر به کیک پزی علاقه دارید، می‌توانید فرم ساده‌ای از این مدل کیک را در منزل تهیه کنید. برای این کار کافی است، یک کیک اسفنجی ساده دو طبقه تهیه کنید و دورتادور آن را خامه کشی کنید. با اینکار یک سطح سفید و صاف خواهید داشت. حالا می‌توانید یک تک شاخ پلاستیکی یا یک عروسک تک شاخ را در سطح بالایی آن قرار داده و اطراف آن را با ترکیباتی مانند اسمارتیز یا انواع خوراکی‌های رنگی پر کنید.

قیمت کیک یونیکورن

قیمت کیک‌ یونیکورن و البته هر نوع دیگری از کیک‌هایی که در شیرینی فروشی‌ها می‌بینید، بر اساس ترکیبات به کار رفته در آنها مشخص می‌شود. هرچه مغزهای استفاده شده در آن بیشتر باشد، مسلما وزن آن نیز بالاتر رفته و در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. اگر قصد سفارش کیک برای تعداد نفرات بالاتری را دارید، بهتر است که از فروشنده بخواهید تا مغزهای کمتری را در آن به کار ببرد تا هزینه‌های آن کمتر شود. اگر تعداد مهمان‌هایتان کم است بهتر است به سراغ مدل‌هایی با تعداد طبقات کمتر بروید. البته خود کیک‌های فوندانتی معمولا دارای گرم‌های بالایی هستند و حتی کمترین وزن آن برابر با دو کیلوگرم است.

30 مدل کیک تولد دخترانه تک شاخ با تزئینات خاص و زیبا

تاریخ ایران و دنیا پر است از موجودات افسانه ایی که داستان های زیبایی در مورد زندگی آنها وجود دارد . یکی از این موجودات اساطیری اسب تک شاخ است . ریشه ی افسانه ی تک شاخ ها در فرهنگ ایرانی و یونان باستان وجود دارد .

در اساطیر اسب تک شاخ قد بلندتر از یک اسب معمولی و یالهای بسیار بلند تر و رویایی تر دارد . او یک شاخ زیبا روی پیشانیش دارد که انرژی خود را از آن جذب می کند . در افسانه ها آمده اسب تک شاخ با زنان و دخترها مهربان تر و نرم تر است . شاید به همین دلیل است که یونیکورن بیش تر مورد توجه دختر خانم هاست .

خیلی از دخترها دوست دارند از انواع نمادهای اسب تک شاخ به عنوان اسباب بازی و یا در دکور اتاق خود استفاده کنند . کیک السا و آنا نیز از مدل های مورد علاقه دختران جوان است.

یکی از مهمترین وقایع ممکن برای دختر خانمها جشن تولد است . دخترها معمولا در جشن تولدها از تم تولد استفاده می کنند . بسته به اینکه موضوع مورد علاقه ی دختر شما چیست از تم تولد خاصی استفاده می کنند . برخی از دخترها به تمهای عاشقانه علاقه مند هستند . دخترهای کم سن تر به شخصیت های کارتنی مانند کیتی و یا دختر کفشدوزکی میل بیشتری دارند . دخترهای ورزشکار به تم های اسپورت علاقه مند ترند . اما خیلی از دخترها ترجیح می دهند از تم افسانه ی تک شاخ استفاده کنند . استفاده از ریسه ی تولد اسب تک شاخ و یا کیک تولد دخترانه تک شاخ می تواند برای آنها بسیار جذاب باشد .

اگر سری به قنادیهای بزرگ شهر بزنید انواع کیک تولد یونیکورن را خواهید دید . کیک های تولد یونیکورن به شکل های مختلف خامه ای و یا فوندانت تهیه می شوند . اغلب در تهیه ی این کیک تولد از رنگهای صورتی ، آبی فیروزه ای و سبز استفاده می شود .

اگر کیک های تولد دخترانه تک شاخ موجود در قنادیها نمی تواند نیاز شما را برآورده کند کافیست یک قناد ماهر پیدا کنید .

سفارش کیک تولد دخترانه تک شاخ

شما در فضای مجازی می توانید عکس های کیک تولد دخترانه تک شاخ را مطابق با سلیقه ی دختر خود و متناسب با تعداد مهمان  های خود انتخاب کنید .

پس از انتخاب طرح مورد نظر به سراغ یکی از قنادهای حرفه ای شهر بروید . از او بخواهید یک کیک دقیقا مطابق عکس کیک تولد دخترانه تک شاخ که می خواهید برای شما طراحی کند .

در برخی از کیک های تولد یونیکورن تنها سر اسب تک شاخ طراحی می شود . برخی دیگر کیک ها به صورت مربع یا مستطیل چند طبقه هستند که تنها از یک شاخ که نماد یونیکورن است استفاده می شود .

در برخی عکس های کیک تولد دخترانه تک شاخ که در سراسر دنیا دیده می شود . برخی خود اسب تک شاخ را به حالت ایستاده یا نشسته طراحی می کنند . این مدل طراحی کیک تولد یونیکورن برای دخترها بسیار خاص است و می تواند یک جشن تولد رویایی را برای آنها به یادگار بگذارد .

کیک‌های کارتونی معمولا شخصیت‌هایی هستند که در دنیای کودکان کامل شناخته شده هستند. انتخاب این مدل کیک‌ها برای جشن تولد آنها قطعا یک تصویر به یاد ماندنی در ذهنشان خواهد بود. به خصوص اگر این مدل توسط یک فرد حرفه‌ای تولید شده و دقیقا به همان شکلی باشد که در نظر دارید. شما می‌توانید نمونه کاملی از این مدل‌ها را در فضای وب دیده و از آنها ایده بگیرید. در دیدنی‌ست نیز مدل‌های زیادی را برایتان قرار داده‌ایم.

مدل کیک اسب تک شاخ