تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

مش کاهی روی موی مشکی

مش کاهی روی موی مشکی

فرمول ترکیبی رنگ موی کاهی روشن و تیره به همراه مدل هایی از رنگ مو کاهی زنانه و دخترانه را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

رنگ موی کاهی از انواع رنگ موهای روشن و جذاب می باشد و امروزه این رنگ مو توجه اغلب خانم ها را به سمت خود جلب کرده است و در صورت تمایل شما می توانید از این رنگ خاص به عنوان رنگ پایه یا به عنوان هایلایت و مش روی قسمتی از موها استفاده کنید و طیف رنگ مویی متفاوت را ایجاد کنید.

فرمول های ترکیبی رنگ موی کاهی

رنگ کردن موها امروزه در بین خانم ها و دختران جوان رواج پیدا کرده است و اگر موی شما در حال سفید شدن می باشد می توانید به کمک انواع رنگ مو تیره یا رنگ مو روشن به رنگ کردن موهای خود بپردازید. در ادامه فرمول های ترکیبی و مدل هایی از رنگ مو کاهی را پیش رو خواهید داشت.

فرمول شماره یک ( رنگ کاهی )

اگر موهای شما مشکی یا تیره می باشد بهتر است ابتدا به کمک دکلره موهایتان را به پایه ۸ یا ۹ برسانید سپس از ترکیب رنگ های زیر برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید.

فرمول شماره دو ( رنگ کاهی تیره )

رنگ کاهی تیره از انواع رنگ موهای جذاب و پرطرفدار می باشد که هرگز از مد نمی افتد و اگر شما تمایل دارید تغییرات مثبتی را در ظاهر خود ایجاد کنید و علاوه بر این به رنگ های میانه علاقه مند هستید بهتر است از این رنگ خاص برای رنگ زدن موهای خود استفاده کنید.

فرمول شماره سه ( رنگ کاهی طلایی  )

این رنگ مو باعث براق و روشن شدن موها می گردد و قبل از رنگ کردن موها ابتدا باید موهایتان را به پایه دکلره ۱۰ برسانید سپس رنگ موهای زیر را با یکدیگر ترکیب نمایید.

فرمول شماره چهار ( رنگ کاهی دودی )

دودی دارای سایه ای تیره می باشد از این می توانید رنگ کاهی را خنثی کند و جلوه ای ویژه ها را به موهای کوتاه و بلند ببخشد. ابتدا موهایتان را به پایه ۹ کلره برسانید سپس به کمک فرمول زیر به رنگ زدن موهای خود بپردازید. این رنگ مو همچنین برای افراد با رنگ پوست روشن انتخابی مناسب می باشد.

فرمول شماره پنجم ( رنگ کاهی کاراملی )

رنگ کاهی کاراملی از انواع رنگ موهای شیک و جذاب می باشد و برای این رنگ باید ابتدا موهایتان را به پایه ۱۰ دکلره برسانید سپس رنگ موهای زیر را با یکدیگر ترکیب نمایید.

فرمول شماره شش ( رنگ کرم کاهی )

رنگ کرم کاهی رنگی با ترکیب فوق العاده است و اگر شما تمایل دارید رنگ مویی متفاوت و ایده آل داشته باشید بهتر است ابتدا موهایتان را به پایه ۱۰ دکلره برسانید سپس رنگ های زیر را با یکدیگر ترکیب نمایید و از آن ها برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

فرمول شماره هفت ( رنگ عسلی کاهی )

برای این رنگ موی خاص ابتدا باید موها را به پایه ۸ دکلره برسانید سپس رنگ موی ترکیبی زیر را آماده کنید و به مدت ۲۰ تا ۴۵ دقیقه رنگ را روی سطح موهایتان قرار بدهید.

فرمول شماره هشت ( رنگ کاهی استخوانی )

رنگ استخوانی از انواع رنگ هایی است که به تازگی مد شده است و ترکیب رنگ کاهی استخوانی باعث می شود تا موهای شما رنگی منحصر به فرد داشته باشند.

رنگ موهای کاهی زنانه و دخترانه

رنگ کاهی از انواع رنگ موهای منحصر به فرد است که زیبایی را برای موها به ارمغان می آورد و بهتر است شما قبل از رنگ کردن موها به کمک این رنگ خاص ابتدا از مطابقت و همخوانی آن با رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان مطمئن شوید.

توجه داشته باشید که در صورت تمایل می توانید موهایتان را به کمک رنگ های ترکیبی کاهی به صورت آمبره یا سامبره رنگ بزنید که این مدل رنگ موها امروزه توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده اند.

در این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موی کاهی و مدل هایی از این رنگ موی خاص را پیش رو داشتید که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید.

منبع : آرگا

مش کاهی روی موی مشکی