تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۷

مصدوم شدن نیمار

مصدوم شدن نیمار

مصدوم شدن نیمار در جریان تمرین امروز تیم ملی برزیل، هواداران سلسائو را در آستانه جام جهانی نگران کرده است.

نگرانی بزرگ برزیل؛ نکند نیمار مصدوم شده باشد (عکس)

مصدوم شدن نیمار در جریان تمرین امروز تیم ملی برزیل، هواداران سلسائو را در آستانه جام جهانی نگران کرده است.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی برزیل که خود را برای شرکت در جام جهانی قطر آماده می‌کند این روزها در فرانسه اردویی برگزار کرده است.

برزیل در بخشی از این اردو فردا در یک بازی دوستانه به مصاف غنا می‌رود. اما خبری که امروز از اردوی سلسائو مخابره شد و هواداران برزیل را نگران کرد مصدوم شدن نیمار در جریان تمرینات امروز بود.

بر اساس گزارشها نیمار در این تمرین با فابینیو برخورد کرده و مصدوم شده است. نیمار بعد از این برخورد روی زمین افتاده و درحالی‌که زانوی خود را گرفته بود از درد به خود می‌پیچید. تیم پزشکی سلسائو به سرعت بالای سر ستاره برزیلی حاضر شده و به او رسیدگی کردند.

اخبار حاکی از این است که روند رسیدگی تیم پزشکی به نیمار در زمین تمرینی پنج دقیقه ادامه داشته و در این دقایق دیگر بازیکنان برزیل و کادر فنی لحظات پرتنشی را سپری می‌کردند. نیمار در پایان این پنج دقیقه از جا برخاسته و با اجازه کادر فنی به تمرین ادامه داد.

با اینکه برزیل امسال ستاره‌های زیادی مثل آلیسون‌، رافینیا، آنتونی، فیرمینو، تیاگو سیلوا، کاسمیرو، وینیسیوس و میلیتائو را در اختیار دارد اما نیمار به خصوص با توجه به عملکرد عالی او در شروع فصل با پیراهن پی‌اس‌جی یکی از امیدهای اصلی سلسائو در جام جهانی به حساب می‌آید.

کاربر گرامی ، به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی برزیل مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی برزیل، بازی بعدی تیم ملی برزیل و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی برزیل

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی برزیل، بازی بعدی تیم ملی برزیل و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی برزیل

مصدوم شدن نیمار