تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

نمونه سوال مثلثات دهم

نمونه سوال مثلثات دهم

دانلود آزمون فصل دوم ریاضی دهم مثلثات با پاسخ نامه تشریحی... در این آزمون تعریف روابط مثلثاتی... روابط بین آن ها و کاربردهای مثلثات در ...

پخش آنلاین ویدئو

خانه ریاضی دهم آزمون فصل دوم ریاضی دهم مثلثات با پاسخ تشریحی

آزمون فصل دوم ریاضی دهم مثلثات با پاسخ تشریحی

در این مطلب آزمون فصل دوم ریاضی دهم مثلثات همراه با پاسخ تشریحی برای شما طراحی شده است. در سال دهم با مبحث جدیدی در ریاضی به نام مثلثات آشنا می شویم. نسبت های مثلثاتی در ریاضیات و فیزیک کاربردهای فراوانی…

دانلود آزمون فصل دوم ریاضی دهم مثلثات

در سال دهم با مبحث جدیدی در ریاضی به نام مثلثات آشنا می شویم. نسبت های مثلثاتی در ریاضیات و فیزیک کاربردهای فراوانی دارد. هر زاویه به نام x دارای چهار نسبت مثلثاتی به نام های سینوس si (x)  ، کسینوس cos(x) ، تانژانت a (x) و کتانژانت co (x) است. هر کدام از این نسبت ها در مثلث قائم الزاویه تعریف می شوند ولی برای همه جا قابل استفاده است. برای آشنایی بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک مطلب : نسبت های مثلثاتی سینوس ، کسینوس ، تانژانت و کتانژانت

در این مطلب آزمون فصل دوم ریاضی دهم مثلثات  همراه با پاسخ تشریحی برای شما طراحی شده است.

به کمک این آزمون ها و استفاده از پاسخ نامه تشریحی هر آزمون که شامل نکته های مهم سوالات است ، می توانید امتحانات مدرسه و سایر آزمون ها را با موفقیت پشت سر بگذارید.

در آزمون فصل دوم ریاضی دهم مثلثات  به آموزش مطالب زیر پرداخته شده است:

در تهیه آزمون فصل دوم ریاضی دهم مثلثات ، تلاش شده تا نمونه سوالات مشابه با همه مثال ها، کار در کلاس ها ، فعالیت ها و تمرینات کتاب درسی طراحی شود.

توجه کنید که این فایل به صورت پی دی اف است و برای باز کردن آن به نرم افزار پی دی اف خوان نیاز است.

محصول جدید

فیلم آموزشی حل همه تمرین های فصل دوم ریاضی دهم مثلثات تهیه شده است. در زیر نمونه ای از آن را می توانید مشاهده کنید:

برای دریافت فیلم کامل روی لینک زیر کلیک کنید:

امیدوارم که مطالب این درس براتون مفید باشه. در صورتی که سوالی دارید می توانید از بخش فرستادن دیدگاه آن را با ما در میان گذاشته و جواب سوال خود را در کمترین زمان ممکن (حداکثر 24 ساعت) مشاهده کنید.

نمونه سوال مثلثات دهم