تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

ورود به سامانه خادمیاران رضوی

ورود به سامانه خادمیاران رضوی

ورود به سامانه خادمیاران رضوی

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه خادمیاران قدس رضوی khademyar.razavi.ir گذاشته و ثبت نام در سایت خادمیاری آستان قدس امام رضا گفته شده است.

برای مشاوره ثبت نام در سایت خادمیاران بنیاد رضوی

برای مشاوره ثبت نام در سایت خادمیاران بنیاد رضوی

  برای ورود مستقیم به سامانه خادمیاران بنیاد رضوی کلیک کنید.

 در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه خادمیاران بنیاد رضوی به نشانی khademya . azavi.i  ارائه شده است .

خادمیاران رضوی از جمله خادم هایی در مشهد مقدس هستند که به صورت داوطلبانه و بدون دریافت هیچ گونه مزایایی مالی اقدام به خدمت به زائران امام رضا می کنند. با توجه به اهمیت ارائه خدمات آنلاین به این افراد، سامانه ای به نام سامانه خادمیاران بنیاد رضوی به نشانی اینترنتی khademya . azavi.i راه اندازی شده است تا متقاضیان طرح خادمیاری بتوانند از اخبار، اطلاعیه های این سامانه مطلع شوند و در عین حال بتوانند مراحل مربوط به ثبت نام در طرح خادمیاران رضوی را انجام دهند.

حال در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به سایت خادمیاران آستان قدس رضوی، ثبت نام در این سایت و سایر امکانات ارائه شده در آن ارائه شده است.

معرفی سامانه خادمیاران رضوی khademya . azavi.i

بسیاری از مردم در هر قشر از جامعه علاقه مند هستند که حداقل یک بار در طول عمر خودشان، با عنوان خادم در مشهد مقدس خدمت کنند. در سال های اخیر نحوه ثبت نام برای شرکت کردن در طرح خادمیاران رضوی تغییرات بسیار زیادی داشته است و افرادی که در  هر یک از شهرها و استان های کشور سکونت دارند، می توانند با مراجعه غیر حضوری به سامانه خادمیاران بنیاد رضوی مراحل مربوط به ثبت نام خودشان را انجام دهند.

سامانه خادمیاری قدس رضوی با هدف تسهیل و تسریع در امور خادمیاران رضوی راه اندازی شده است و در حال حاضر خدمات مختلفی را به خادمیاران و یا افرادی که متقاضی شرکت در طرح خادمیاری می باشند، ارائه نموده است. این سامانه می تواند به عنوان یک سامانه اطلاع رسانی جامع در رابطه با طرح خادمیاری و قوانین و شرایط مربوط به آن مورد استفاده قرار گیرد.

بنابراین، سامانه خادمیاران امام رضا ر نشانی اینترنتی khademya . azavi.i سامانه ای است که با هدف تسهیل و در تسریع در امور خادمیاران، اطلاع رسانی به خادمیاران مشهد، انتشار اخبار و اطلاعیه های مهم و ... راه اندازی شده است و در حال حاضر دسترسی به آن برای تمامی افراد جامعه آزاد است.

راهنمای ورود به سامانه خادمیاران رضوی khademya . azavi.i

سایت khademya . azavi.i امکان ورود به سامانه خادمیاران را فراهم کرده است تا افراد بتوانند برای مشاهده اطلاعیه های مهم، اخبار طرح خادمیاران به این سامانه وارد شوند و از خدمات آن استفاده کنند. همچنین، افرادی که جزو خادمیاران بنیاد رضوی محسوب می شوند، می توانند با در دست داشتن نام کاربری و رمز عبور خودشان به پنل سامانه خادمیاری وارد شوند و از خدمات اختصاصی ارائه شده در پنل استفاده کنند. در صورتی که قصد ورود به این سایت را دارید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

وارد سایت اصلی خادمیاران بنیاد رضوی شوید و در صورتی که قصد ورود به پنل خود را دارید، می توانید بر روی گزینه «ورود به سامانه خادمیاران» در سمت چپ سایت کلیک کنید.

حال شما می بایست که نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به این سامانه وارد کنید و بر روی گزینه ورود به سامانه کلیک نمایید.

ثبت نام در سامانه خادمیاران رضوی khademya . azavi.i

آن دسته از افرادی که قصد ثبت نام در طرح خادمیاری بنیاد رضوی را دارند، می توانند با ورود به سایت khademya . azavi.i ​ مراحل مربوط به ثبت نام خودشان را در سامانه خادمیاران بنیاد رضوی به صورت غیر حضوری انجام دهند.

لازم به ذکر است که ثبت نام در این سامانه فقط برای ساکنین شهر مشهد مقدس امکان پذیر می باشد. در صورتی که قصد دارید در طرح خادمیاری آستان قدس رضوی ثبت نام کنید، می توانید طبق مراحلی که در ادامه توضیح داده می شود؛ مراحل ثبت نام خود را انجام دهید.

ابتدا به سامانه خادمیاران بنیاد رضوی وارد شوید.

پس از ورود به صفحه اصلی این سامانه، بر روی گزینه «ثبت نام خادمیاران حرم مطهر» کلیک کنید.

در مرحله اول شرایط مربوط به ثبت نام در طرح خادمیاران مشهد به شما نمایش داده می شود. ابتدا این شرایط را به دقت مطالعه نمایید و سپس گزینه مربوط به شرایط توافقنامه یاد شده را دارا می باشم و همچنین ساکن شهر مشهد مقدس می باشم را فعال کنید و بر روی گزینه «رفتن به مرحله بعد» کلیک نمایید.

حال شما به سامانه ثبت نام خادمیاران رضوی وارد شده اید و می توانید با وارد کردن اطلاعات هویتی و انجام مراحل بعدی ثبت نام، در طرح خادمیاران مشهد مقدس ثبت نام کنید.

در صورتی که افراد واجد شرایط لازم برای ثبت نام در این طرح نباشند، ثبت نام آن ها بی اثر تلقی خواهد شد. بنابراین، لازم است که افراد حتما به شرایط مورد نیاز برای ثبت در طرح خادمیاری دقت داشته باشند.

سایر امکانات سایت خادمیاران بنیاد رضوی

سامانه خادمیاران بنیاد رضوی به غیر از اینکه اقدام به ارائه خدمات در رابطه با ثبت نام در طرح خادمیاران رضوی می کند، یک سری خدمات دیگری را نیز ارائه می کند. در ادامه شما را بعضی از امکانات مهم این سامانه آشنا می کنیم.

ویرایش اطلاعات خادمیاران: آن دسته از خادمیارانی که قبلا در سامانه khademya . azavi.i ​ ثبت نام کرده اند و در حال حاضر قصد ویرایش اطلاعات وارد شده خود را دارند، می توانند از طریق بخش ویرایش اطلاعات؛ اطلاعات خود را ویرایش کنند.

دسترسی به اطلاعات دقیق مربوط به طرح خادمیاران رضوی: در سایت خادمیاران بنیاد رضوی بخشی تحت عنوان طرح خادمیاران طراحی شده است که افراد می توانند از طریق این بخش به تمامی اطلاعات مربوط به طرح خادمیاری رضوی، راهنمای ثبت نام و نوبت گیری آشنا شوند.

دانلود کتاب حرم شناسی: یکی از امکانات سایت خادمیاران بنیاد رضوی این است که افراد می توانند به این سامانه وارد شوند و اقدام به دانلود کتاب حرم شناسی کنند. این کتاب برای افرادی که تمایل به ثبت نام در طرح خادمیاران را دارند، بسیار توصیه می شود.

اگر بعد از خواندن این مقاله، سوال یا ابهامی در خصوص سایت خادمیاران قدس رضوی به نشانی اینترنتی khademya . azavi.i  داشتید هم می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره سامانه ها تماس بگیرید. کارشناسان سامانه ها تمام سوالات شما را به کامل ترین شکل ممکن پاسخگو هستند.

ورود به سامانه خادمیاران رضوی