تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴۰۱/۹/۸

کارینا کاپور

کارینا کاپور

کارینا کاپور

مجله اینترنتی صبا ریکو مطالب آموزشی ارایشگری انواع روش های زیبایی مانند رنگ مو,کوتاهی مو ,میک آپ عروس , کاشت و اکستنشن مژه,اپی لاسیون در قالب ویدیئو ها و مقالات آموزشی

تمام رابطه های عاشقانه کارینا کاپور با بازیگران بالیوود با جزییات همراه با عکس

کارینا کاپور خان و روابط عاشقانه اش قبل از سیف علی خان  و نحوه تبدیل شدن او به  پاتائودی بیگوم(منظور خانواده سیف علی خان است)

کارینا کاپور خان یکی از با استعدادترین و به نوعی  همه کاره ترین بازیگران  صنعت بالیوود است. او در هندوستان  طرفداران افراطی دارد و یکی از تأثیرگذارترین شخصیت های بالیوود محسوب می شود. به همین دلیل است که هرگونه اتفاقی در مورد زندگی حرفه ای یا زندگی شخصی او به سرعت در خبرها گزارش می شود. از روال تناسب اندامش گرفته تا پروژه های جدید و حتی اتفاقات زندگی بچه های  کوچکش تیمور و جه.

و برای کسانی که بی اطلاع هستند ، قبل از ازدواج با سیف علی خان  ، زندگی عاشقانه کارینا نیز توجه های زیادی را به خود جلب کرد. این بازیگر در مرحله اولیه کار خود توجه رسانه ها را به دلیل استعداد  و همچنین روابط عاشقانه اش با افراد مختلف مورد توجه قرار داد. در حالی که برخی شایعه  بودند ، برخی دیگر حقیقت را در خود پنهان می کردند و کارینا پس از همه قرارها ، دل شکستگی ها و فراز و نشیب های زندگی عاشقانه اش ، بالاخره با سیف علی خان آشنا شد و ملکه زندگی او و بیگم کاخ پاتائودی شد. 

کارینا کاپور قبل از ازدواج با سیف علی خان به چه کسانی در ارتباط بوده است.

از آشنایی کوتاه او با هریتیک (ریتیک روشن) H i hik Rosha ‎ تا رابطه عاشقانه اش با شهید کاپور Shahid Kapoo . کارینا زندگی عاشقانه خود را با سیف علی خان به اتمام رساند. قبل از یافتن عشق واقعی در سیف ، رابطه های زیادی در مورد کارینا کاپور وجود داشت. 

کارینا کاپور و رابطه عاشقانه با هریتیک روشن

گفته می شود که کارینا با بازیگر همکارش هریتیک روشن رابطه داشته است. این دو در صحنه های فیلم 2001 Kabhi Khushi Kabhi Gham  به یکدیگر نزدیک شدند. در حالی که رابطه این دو سلبریتی  روی صفحه نمایش  موفقیت آمیز بود ، آنها عشق خارج از صفحه را نیز شروع کرداند. بعداً این دو در فیلم های زیادی از جمله  Yaadei   ، Muhhse Dos i Ka oge  ،  Mai P em Ki Diwa i Hoo   هم بازی شدند. 

صحبت در مورد رابطه H i hik و Ka ee a در اوایل سال 2000 شروع شد. نویسنده مشهور هندی Shobha De حتی در یکی از ستون های خبری  خود نوشت که H i hik و Ka ee a در هنگام عروسی H i hik در حال رابطه عاشقانه در هواپیما دیده شدند.

پدر هریتیک روشن ، راکش روشن ، با شنیدن شایعات و صحبت های اطراف پسرش ، هرتیک را از امضای هرگونه قرارداد فیلم با کارینا کاپور منع کرد. با این کار ، شایعات و صحبت ها در مورد رابطه آنها از بین رفت.

رابطه عاشقانه کارینا کاپور با شهید کاپور

رابطه عاشقانه کارینا  و شهید کاپور  Shahid Kapoo هنوز یکی از بحث داغ ترین روابط عاشقانه بالیوود است. این دو در فیلم 2004 فیدا با یکدیگر آشنا شدند. در این فیلم کارینا, شهید و فردین خان بازی کردند.

 کارینا و شهید به یکی از پرطرفدارترین زوج های بالیوود تبدیل شدند و حتی فیلم های  تجاری زیادی مانند 36 Chi a Tow ، Chupke Chupke و Jab We Me با هم بازی کردند.

از سینما  تا خارج از صفحه نمایش ، زوج  کارینا و شهید نظرات مثبت زیادی از عشق را دریافت کردند. با این حال ، این دو بلافاصله پس از ساخت فیلم Jab We Me در سال 2007 از هم جدا شدند. در حالی که کارینا با سیف علی خان ازدواج کرد ، شهید با میرا راجپوت ازدواج کرد.

کارینا کاپور و رابطه عاشقانه اش با فردین خان

شایعات مربوط به رابطه بین کارینا و همبازی اش فردین خان Fa dee Kha نیز شعله ور شد. گفته می شود که این دو در جریان فیلمبرداری  فیلم  فیدا رابطه مخفی داشته اند. کارینا حتی دومین بوسه روی صفحه خود را با فردین پس از فیدا در فیلم Dev تجربه کرد. با این حال ، شایعات رد شد زیرا کارینا و شهید کاپور به عنوان دوست یکدیگر ظاهر شدند

عشق کارینا-سیف در مجموعه های تاشان شکوفا شد 

پس از جدایی از شهید کاپور  ، هر دو آنها  مشغول حرفه خود شدند. در حالی که شهید پروژه های دیگری داشت ، کارینا برنامه خود را برای فیلم تاشان در سال 2008 آغاز کرد. کارینا با آکشی و سیف علی خان  (شوهر او در حال حاضر) بازی کرد. گفته می شود سیف و کارینا در صحنه های فیلمبرداری تاشان عاشق یکدیگر شدند. 

در حالی که این دو قبلاً در فیلم Omka a بازی می کردند ، این Tasha بود که عشق آنها را شکوفا کرد. در مصاحبه ای ، کارینا همچنین فاش کرد که قبل از اینکه به دام  سیف بیفتد ، دیگر نمی خواسته عاشق کسی شود. 

آنها شروع به ملاقات کردند و حتی در فیلم هایی مانند Ku baa و Age Vi od با یکدیگر ظاهر شدند.

سیف علی خان  نام کارینا کاپور را تتو کرد.

سیف حتی در زمان آشنایی این دو  نام کارینا را روی  دست خود تتو کرد.

عروسی سیف علی خان و کارینا کاپور

این دو تصمیم گرفتند بقیه عمر خود را با هم بگذرانند و در 16 اکتبر 2019 ازدواج کردند. طرفداران این زوج زیبا را Saifee a نامیدند و آنها هنوز یکی از زوج های برتر شهر Ti sel هستند. این دو همچنین والدین  تیمور و جیه هستند. 

در حالی که سیف دارای دو فرزند سارا و ایبرهام از همسر سابقش آمریتا سینگ بود، کارینا با آنها رابطه خوبی برقرار کرد. 

کارینا کاپور